yeniloji.com
Yaşam

Göğüs Nasıl Büyür, Sıkılaşır, Sert Olur?

Henüz yorum yazılmadı
Göğüs Nasıl Büyür, Sıkılaşır, Sert Olur?
Yeniloji 281 görüntüleme

Göğüslerin büyük olması, sıkı ve sert bir görünüme sahip olması kadınların kendine olan güvenini arttırmakta ve son derece estetik görünüme sahip olmalarını sağlamaktadır.

GÖĞÜS Nasıl BÜYÜR, Nasıl BÜYÜTÜLÜR?

Her kadının hayatında en az bir defa kurduğu hayaller arasında büyük göğüslere sahip olmak yer almaktadır. Genellikle yapay yollarla ya da estetik ameliyatlar ile göğüsleri büyütmek normal gibi görünmektedir. Ancak bir zaman sonra birtakım hastalıklar ve kullanışsız durumlar ortaya çıkabilmektedir. Bu nedenle doğal yolları ve kürleri kullanarak, doğal hareket ve masaj yaparak göğüsleri büyütmek, sıkılaştırmak ve sertleştirmek mümkün hale gelmektedir.

Göğüsler hassas bir mekanizma sahiptir ve hassas dokunuşlar ile büyütülmesi gerekmektedir.

Evde yapacağınız basit hareketler ve uygulayacağınız basit yöntemler sonucunda kısa sürede çok büyük, sert ve sıkı göğüslere sahip olabilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken bazı hususlar mevcuttur. Bu hususların en başında ise göğüslere acımasız bir şekilde davranmamak gelmektedir.

GÖĞÜSleri BÜYÜTmek İÇİn Ne Yapmalı?

Sağlıklı ve doğal bir şekilde göğüslerinizi büyütmek, sıkılaştırmak ve sertleştirmek istediğinizde öncelikle evinizde mutlaka doğal bir yağ bulundurmanız gerekmektedir. Bu yağlar içerisinde kayısı yağı, lavanta yağı, nane yağı, limon yağı, portakal yağı ya da susam yağı yer alabilir. Yağları dilediğiniz kok ve yapıya uygun olarak seçebilirsiniz. Yağ kullanmak istemeyen bireyler güzel kokulu kremler ve vücut losyonları da kullanabilirler. Bu tamamen kişinin kendi tercihine kalmış bir durumdur. Bu krem ve yağlar ile hafif hafif göğüs egzersizlerine başlayarak zamanla göğüslerinizde meydana gelen büyümenin, sıkılaşmanın ve sertleşmenin farkına varabileceksiniz.

GÖĞÜS Nasıl Sert Olur? Ne Yapmak Gerekir?

Birtakım bitkisel yağlar ile göğüsleri sert, sıkı ve daha büyük hale getirebilirsiniz. Bunun için uygulanabilecekler şunlardır:

  • Elinize aldığınız bir miktar yağ ya da kremi ellerinize dağıttıktan sonra göğüsleriniz sürmeniz gerekmektedir.
  • Göğüslere iyice dağıttığınız krem ya da yağı yedirerek göğüslerinize yukarıya bakacak şekilde egzersiz yapmanız gerekmektedir.
  • Ellerinizi çok sıkmadan ve göğüslere baskı uygulamadan yalnızca yukarı bakacak şekilde ittirmeniz yeterli olacaktır.
  • Zaman zaman yağ ve krem kullanmak istemediğinizde, buz jellerden ya da buz küplerinden de faydalanabilirsiniz. Soğuk etkisi göğüslerin tam anlamıyla sertleşmesine yardımcı olmaktadır.

GÖĞÜS Sıkılaştırma&Nbsp;ÖNerileri Nelerdir?

Elbette göğüslerin büyük, sıkı ve sert olması son derece normal bir durumdur. Ancak göğüslere yağlar ve kremler ile masaj yaparak büyütmek istenirken, dikkat edilmesi gereken noktalardan birincisi göğüsleri sıcaktan uzak tutmaktır. Çünkü sıcak etkisi göğüslerin sarkmasına ve gevşemesine neden olmaktadır. Aynı zamanda göğüsleri büyütmeye ve sıkılaştırmaya devam ederken, egzersizlerin yanı sıra spora ve yogaya da devam edilmelidir. En önemli husus ise göğüslere, ellerin zıt bir şekilde yerleştirilerek masaj yapılması gerektiğidir. Bol bol bitki çayı tüketmek de etkisini göstermektedir. Bahsedilen bu egzersizleri, yoga ve sporu, beslenme alışkanlıklarını göz önünde bulundurduğunuzda ve sık sık devam ettiğiniz sürece, göğüslerinizde meydana gelen farklılıklara şahit olacak ve doğal olarak memnun kalmış olacaksınız.

İsim veya Nick: Yorum ve Görüşleriniz: Puan Ver:
Yorumlar ( 0 yorum )
Henüz yorum yapılmamış! İlk siz yorum yazın...
Önerilen Yazılar
Yeşil Kahve Çekirdeğinin Faydaları Nelerdir? Nasıl Kullanılır? Nasıl Demlenir?

Yeşil Kahve Çekirdeğinin Faydaları Nelerdir? Nasıl Kullanılır? Nasıl Demlenir?

Yeşil kahve çekirdeği ile zayıflama son zamanlarda oldukça tercih edilen bir yöntemdir ve metabolizma hızlandırıcı özelliği sayesinde yağ yakıcı özelliği bulunmaktadır...

Göğüs Küçültücü Sütyen Korse ile Göğüs Şekillendirme

Göğüs Küçültücü Sütyen Korse ile Göğüs Şekillendirme

Göğüs küçültücü sütyen korse; toparlama özelliği sayesinde göğüslerin normalden daha küçük durmasını sağlar ve aynı zamanda sarkma problemlerine karşı önleyici bir etki sunar...

Göz Altı Morlukları Nasıl Geçer?

Göz Altı Morlukları Nasıl Geçer?

Göz altı morlukları; vücuttaki melanin maddesinin artmasına bağlı olabileceği gibi aynı zamanda genetik sebeplerden dolayı da oluşabilir...

Çocuklarda Lenfoma Kanseri Nasıl Anlaşılır? Belirtileri Nelerdir?

Çocuklarda Lenfoma Kanseri Nasıl Anlaşılır? Belirtileri Nelerdir?

Lenfoma; çocuklarda lösemiden sonra en fazla görülen, nedeni henüz tam olarak belirlenmemiş, Hodgkin lenfoma ve Hodgkin dışı lenfoma olmak üzere iki çeşide sahip olan bir hastalıktır...