yeniloji.com
Yaşam

Slip Korse Nedir? Ne İşe Yarar? Modelleri ve Kullananlar

Henüz yorum yazılmadı
Slip Korse Nedir? Ne İşe Yarar? Modelleri ve Kullananlar
Yeniloji 282 görüntüleme

Slip korse; vücudu sıkılaştıran ve incelten kumaşı sayesinde kalça, basen ve bel bölgesinin zayıflamasına destek olan, fazlalıkları gizleyen bir korse modelidir.

Slip Korse Nedir, Ne Demek?

Kilo vermek ve zayıflamak için birçok kişi tarafından tercih edilen slip korseler sıkılaştırıcı özelliği bulunan ve bölgesel olarak hem zayıf gözükmeye hem de zayıflamaya yardımcı olan iç giysi modelleri olarak belirtilmektedir. Kalça, basen, göbek ve mide kısmını kaplayan bu korseler doğumdan kalan kiloların verilmesi ya da gizlenmesi konusunda da oldukça etkili olan esnek korse modelidir.

Slip korse vücudu hem sıkılaştıran hem de incelten bir yapıya sahiptir.

Korseler sadece fazlalığı olan kişiler tarafından değil aynı zamanda kilolu olmayan kişiler tarafından kullanılmaktadır. Bel bölgesinin daha kıvrımlı gözükmesi ya da kalçanın daha çıkık durması için bu korse modelleri kullanılabilmektedir. Slip korse modelleri vücut ölçülerinin kıvrımlı durmasını sağlarken aynı zamanda fazlalıkların gizlenmesine de yardımcı olur. Genel olarak vücudun üst kısmına hitap ederken aynı zamanda kalça ve popo bölgesine de etki sunmaktadır.

Yüksel Bel Slip Korse Ne İşe Yarar?

Korseler tek çeşit değil birden fazla çeşit olarak karşımıza çıkmaktadır. Slip korse modelleri ince ve sıkılaştırıcı özelliği bulunan kumaşlardan elde edilir ve vücudu toparlar. Bu kumaş özelliği sayesinde kıyafetlerin altında rahatlıkla giyilebilmektedir. Giyildiği zaman vücudu toparlar ve sıkı bir hale getirir. Aynı zamanda varsa vücuttaki sarkmaların da giderilmesine yardımcı olur. Göğüs kısmına kadar uzanan modelleri mideyi de toparlar ve inceltici etki meydana getirir.

Slip korseler hem yüksek bel hem de normal bel şeklinde üretilmektedir. Yüksek bel olanların toparlayıcı etkisi daha fazla bölge için sağlanmaktadır. Fakat normal bel korseler mideye kadar uzanmaz. Sadece göbek, basen ve kalça toparlar. Burada tercihiniz ihtiyacınız doğrultusunda gerçekleşmelidir. İç çamaşırlarınızı belli etmeyen ve kıyafetlerin altından belli olmayan yapısı sayesinde kolay bir kullanım sağlamaktadır.

Slip Korse Modelleri Nelerdir?

Farklı renk ve çeşitleri ile karşımıza çıkan slip korseler kolay giyilip çıkarılabilme özelliğine sahiptir. Toparlayıcı külot gibi görünse de özellikleri daha farklıdır. Bu korseler beyaz, siyah ya da ten rengi olmak üzere 3 farklı renk seçeneğiyle karşımıza çıkmaktadır. Dikişli modellerinin yanında daha daz görünümlü dikişliler de bulunmaktadır. Yüksek belli modelinin yanında düşük belli olanlar da vardır. Yüksek belli modeller sırt ve mideyi de etkilerken normal beden korseler kalça ve basen ağırlıklı etki göstermektedir. Dilediğiniz model ve renkten seçim yaparak bu korseleri gündelik yaşamda tercih edebilirsiniz.

Slip Korse Kullananlar ve Fiyatları

Bel ve göbek bölgesini toplayarak kalçanın daha çıkık ve kıvrımlı durmasını sağlayan slip korse modeli birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Slip korse kullananlar gündelik hayatta rahat bir şekilde giyip çıkartabildiklerini belirtirken aynı zamanda özel davetler de tercih etmektedir. Yapılan yorumlar genel olarak olumlu olurken etkilerden de memnun kalınmaktadır. Fiyatları çok yüksek olmayan bu korseler pek çok yerde satılmaktadır. Dilerseniz sizler de sipariş vererek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

İsim veya Nick: Yorum ve Görüşleriniz: Puan Ver:
Yorumlar ( 0 yorum )
Henüz yorum yapılmamış! İlk siz yorum yazın...
Önerilen Yazılar
Curcumin (Zerdeçal) Nedir? Ne İşe Yarar?

Curcumin (Zerdeçal) Nedir? Ne İşe Yarar?

Curcumin; Hindistan ve Çin yemeklerinde sıkça kullanılan, zencefil familyasına ait bir baharat türüdür ve bitkinin yer altında yetişen köklerinden elde edilmektedir...

Hastalıklardan Korunmak İçin Neler Yapmalıyız?

Hastalıklardan Korunmak İçin Neler Yapmalıyız?

Hastalıklar, genel olarak bağışıklık sisteminin güçsüzleşmesi sonucunda vücudun bitkin kalması ile ortaya çıkan ya da enfeksiyon sonucu oluşmaktadır...

Abdominal Korse Nedir? Ne İşe Yarar?

Abdominal Korse Nedir? Ne İşe Yarar?

Abdominal korse; hamilelik, organ düşüklüğü ve karın bölgesinde meydan ageln bir sağlık probleminde batın bölgesi olarak adlandırılan alanın desteklenmesi için kullanılan bir aparattır...

Afrika Sardunyası Fiyatı ve Faydaları Nedir? Nerede Satılır?

Afrika Sardunyası Fiyatı ve Faydaları Nedir? Nerede Satılır?

Bilimsel adı, pelargonium sidoides, İngilizce'si ise umckaloabo olan Afrika sardunyası, Güney Afrika kökenli şifası dilden dile dolaşan bir bitkidir...