yeniloji.com
Yaşam

Elbise Korse Modelleri, Kullananlar ve Fiyatları

Henüz yorum yazılmadı
Elbise Korse Modelleri, Kullananlar ve Fiyatları
Yeniloji 2309 görüntüleme

Elbise korse modeli; görünüş bakımından bir elbise şeklinde olan fakat kullanımı ve kumaş özelliği açısından farklılıklar gösteren, sıkılaştırıcı ve toparlayıcı etkileri olan bir iç giysi modelidir.

Elbise Korse Modeli Nedir?

Son zamanlarda oldukça popüler bir kullanıma sahip olan korse elbise modeli, vücudun hem üst hem de alt bölgesinde toparlanma meydana getiren ve daha ince durmaya destek olan bir iç kıyafettir. Genel olarak elbise korse zayıflatır mı ve vücudu sıkılaştırır mı diye merak edilmektedir. Bu korse modeli hem bacakları hem bel bölgesini hem de göğüsleri toparlar. Bu özelliği sayesinde özellikle elbise modellerinin altında vücudun daha fit durmasını sağlamaktadır.

Elbise korse; vücut hatlarının zarif ve ince durmasını sağlayan, günlük hayatta kolay ve rahat bir şekilde kullanılan oldukça esnek kumaşlardan elde edilmiş bir korse modelidir.

Fazla kilosu olan kadınlar genel olarak giyim konusunda özgür davranmazlar ve istedikleri kıyafetleri giyemezler. Özellikle elbise konusunda çekimserlik duyabilirler. Elbise korse tam da bu durumdan şikayetçi olan bu bundan kurtulmak isteyen kadınlar için üretilmiş bir iç giysidir. Son derece ince ve esnek kumaşlardan üretilmiş olan bu korseler, elbiselerin vücutta şık durmasını sağlamaktadır Vücudu birkaç beden daha ince göstererek ideal ölçülere kavuşmaya destek olmaktadır.

Elbise Korse Modelleri Nelerdir?

Birçok modeli ve çeşidi bulunan bu korse modelleri hemen hemen her zevke hitap etmektedir. Elbise korse farklı renk çeşitlerinin yanı sıra aynı zamanda kumaş çeşitliliği de bulundurmaktadır. Düz kumaşların yanında dantelli modeller de bulunmaktadır. Aynı zamanda askılı modellerin yanı sıra kalın askılar da bulunmaktadır. Hatta askısız yani straplez modelleri de mevcuttur. Göğüs bölgesini kaplamayan modeller bulunmaktadır. Eğer ki göğüs bölgenizden memnunsanız bu bölgeyi açıkta bırakan elbise korseler bulunmaktadır.

Vücudu üst bölgeden basen bölgesinin altına kadar satan elbise korseler oldukça kolay bir kullanıma sahiptir ve askıları ile bolluk genişlik ayarlanabilmektedir. Ten renkli modellerin yanında siyah, beyaz ve hatta özel bazı tasarımlarda kırmızı rengi bile bulunmaktadır. Önemli olan giyeceğiniz kıyafetin rengi ile uyum içerisinde olmasıdır. Bu sayede kusursuz bir görünüm elde edebilirsiniz.

Korse Elbise Kullananlar ve Kullanıcı Yorumları

Günümüzde birçok kişi korse kullanmaktadır. Korseler eski dönemlerde sadece bel bölgesinin incelmesine yönelik üretilirken günümüzde bir çeşitlilik meydana gelmiştir. Elbise korse bu çeşitlilik arasında bulunan ve oldukça fazla şekilde tercih edilen bir iç giysidir. Çok fazla tercih edilme nedeni vücudun her bölgesine uygun olması ve ideal bir orantı meydana getirmesidir. Bu korse modelini kullanalar, gün içerisinde daha rahat olduklarını belirtirken aynı zamanda diledikleri elbise modelini de giyebildikleri için oldukça memnun kaldıklarını belirtmektedir. Elbise korsesi kullanıcı yorumları incelendiğinde şikayet yorumu bulunmamaktadır. Memnuniyet oldukça yüksektir.

Korse Elbise Fiyatları Ne Kadar? Nereden Alınır?

Daha ince vücut hatlarına sahip olmak ve gün içerisinde dilediğiniz elbise modelini giyerek kendinizi daha mutlu hissetmek için elbise korse siparişi verebilirsiniz. Son derece uygun fiyatlarla satılan bu korseleri uygun model ve renk seçenekleri ile hemen satın alabilirsiniz. Korsenin beden olarak vücudunuza uygunluğuna mutlaka dikkat ediniz. Doğru bedeni seçtiğinizde fazla kilolarınızı ideal bir şekilde saklayabilir ve böylece fit gözükebilirsiniz.

Paylaş Tweetle Gönder Pinle
İsim veya Nick: Yorum ve Görüşleriniz: Puan Ver:
Yorumlar ( 0 yorum )
Henüz yorum yapılmamış! İlk siz yorum yazın...
Önerilen Yazılar
Sezeryan Sonrası Korse Giyilir mi? Kaç Saat Takılmalı?

Sezeryan Sonrası Korse Giyilir mi? Kaç Saat Takılmalı?

Sezeryan sonrası korse giymek, doğum sonrasında vücutta kalan fazla kiloların erimesi, yağ yakımının hızlanması ve vücutta şekillendirici bir etki sağlamak için faydalı olacaktır...

Doğum Korsesi Nedir? Doğum Sonrası Korse İşe Yarar mı?

Doğum Korsesi Nedir? Doğum Sonrası Korse İşe Yarar mı?

Doğum korsesi; doğum yapan kadınların vücutlarının toparlanması ve aynı zamanda kaslarının güçlenmesi, rahmin eski haline dönmesi gibi faydalı etkilerin oluşumuna yardımcı olan bir korse modelidir...