yeniloji
Sağlık

Akciğer Temizleme Kürü Nasıl Yapılır?

Sigara ve zararlı gazların solunması ile birlikte zehirlenen akciğerlerin eski haline dönmesi için akciğer temizleme kürü kullanılmaktadır.

Henüz yorum yazılmadı
Akciğer Temizleme Kürü Nasıl Yapılır?
Yeniloji 1376 görüntüleme

Sigara ve zararlı gazların solunması ile birlikte zehirlenen akciğerlerin eski haline dönmesi için akciğer temizleme kürü kullanılmaktadır.

Akciğer Temizleme Kürü Nedir? Ne İşe Yarar?

Solunum sistemimizin başrolünde akciğerler bulunmaktadır. Soluduğumuz her hava ilk olarak akciğerlere gelirken buradan diğer organlara dağıtımı yapılmaktadır. Aynı zamanda bir filtre görevi gören akciğerler, solunan havanın içerisinde zehirli maddeler varsa bunları temizlemektedir. Diğer organlara zehirli maddelerin gitmesi engellense de akciğerler çok kötü bir duruma gelmeye başlar. Sigara ya da zehirli gazla sebebiyle oluşan bu sorundan kurtulmak için bu olumsuzluklardan uzaklaşan kişilerin ciğerleri 2 sene sonrasında eski haline gelmektedir. Ancak akciğerleri temizleyen bitkisel karışım adı verilen karışımlar sayesinde insanlar çok daha kısa bir sürede akciğerlerini temizleme fırsatı bulmaktadır.

Bitkisel Akciğer Detoksu Tarifi Nedir?

Akciğerlerde yer alan zararlı maddelerin uzaklaştırılmasında çok sayıda farklı ürün kullanılabilmektedir. Ancak bunların bir arada kullanımı etkileri çok üst seviyeye çıkarırken zehirlerden temizlenme sürecini minimuma indirir. Bu kürün hazırlanması için kişilerin toz keçiboynuzu, zencefil, zerdeçal, limon, ceviz, hatmi çiçeği ve bala ihtiyacı vardır. Bu malzemeleri rahatlıkla marketlerden temin etmek mümkün olurken aktarlardan almak da seçenekler arasında yer almaktadır. Tüm bu malzemeleri aldıktan sonra kürün hazırlanması için hiçbir engel kalmamaktadır.

Sigara İçenler İçin Akciğer Temizleme Kürü Nasıl Yapılır?

Bu mucize kürün hazırlanması aşamasında ilk olarak bardağın içerisinde toz halindeki zerdeçalın koyulmasın gerekmektedir. Birkaç kaşık kadar kullanımı yeterli olmaktadır. Sonrasında üzerine yarım limonun suyunun iyice sıkılması gerekmektedir. Orta boylarda bir limonun kullanılması son derece yeterlidir. Ardından daha öncesinde ısıtılan suyun bu karışıma eklenmesi gerekirken 2-3 adet ceviz ve 2-3 adet hatmi çiçeğinin de atılması gerekmektedir. Bir süre sonra toz halindeki keçiboynuzu ve zencefil karışıma eklenerek iyice karıştırılmalıdır. İyice karıştırılan karışım biraz ılıtıldıktan sonra rahatlıkla tüketilebilmektedir. Sürekli olarak bu karışımı hazırlamak ile uğraşmayı düşünemeyen ya da zamanı olmayan kişiler bir sürahiyi dolduracak seviyede yaptıktan sonra buzdolabında saklayabilirler.

Akciğer Temizleme Detoksu Yorumları

Sigaranın yan etkilerinden kurtulmak isteyen pek çok kişi akciğer temizleme detoksu kullanmaktadır. Keçiboynuzu, zencefil ve siyah havuç gibi bitkilerin karışımdan elde edilen bu doğal kürü uygulayanlar etkilerinden oldukça memnun kaldıklarını belirten yorumlar yapmaktadır. Akciğerin temizlenmesini sağlayan bu doğal kür rahat nefes almaya ve sigaradan kaynaklanan kuru ve balgamlı öksürük gibi problemlerin giderilmesine katkı sağlar. Bu özellikleri sayesinde birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Akciğerleri Temizleyen Bitkisel Karışım Ne Kadar Tüketilmelidir?

Akciğer detoksu için yapılan bu kürün kullanımına uzun süre devam edilmesi gerekmektedir. Tek bir defa ya da birkaç kere kullanılması akciğerlerin temizlenmesi için yeterli olmamaktadır. Normal şartlarda 2 sene sürecek olan temizlik sürecini kısaltmak için kürlerini hazırlayan kişiler 3 ay boyunca bu kürü kullanmaya devam etmesi gerekir. Birçok kişi 3 ayın uzun bir süre olduğunu düşünür ancak ciğerlerin temizlenmesi için normal şartlarda gerekli olan sürenin 2-3 yıl olduğu düşünüldüğünde 3 ay oldukça ideal bir süre olacaktır. Kürü her gün bir bardak tüketen kişiler, kısa süre içerisinde etkilerini görmeye ve çok daha rahat bir biçimde solunumlarını gerçekleştirmeye başlayacaklardır. Çok kolay bir şekilde hazırlanan akciğer temizleme kürü sayesinde sigaranın getirdiği zararlı etmenlerden kurtulmak mümkün olmaktadır.

İsim veya Nick: Yorum ve Görüşleriniz: Puan Ver:
Yorumlar ( 0 yorum )
Henüz yorum yapılmamış! İlk siz yorum yazın...