yeniloji.com
Zayıflama

Korse Külot Kullananlar ve Çeşitleri Nedir? Ne İşe Yarar?

Henüz yorum yazılmadı
Korse Külot Kullananlar ve Çeşitleri Nedir? Ne İşe Yarar?
Yeniloji 3384 görüntüleme

Korse külot; basen ve kalça bölgesinin daha toplu durmasını sağlayan, bu bölgelerdeki fazlalıkların gizlenmesine yardımcı olan bir korse modelidir.

Külot Korse Ne İşe Yarar?

Kadınların kalça ve basen bölgesindeki fazlalıkları toparlamaya destek olan külot korse, farklı çeşitlerde karşımıza çıkmaktadır. Kalça, bel ve göbek bölgesini tamamen toparlayan ve sıkılaştıran bu korseler yaklaşık olarak 2 bedene kadar daha ince gözükmeye yardımcı olmaktadır. Oldukça esnek kumaşlardan elde edilen bu korseler, kıyafetlerin altından belli olmaz ve kişiye gün boyu rahatlık sağlar.

Külot korse; karın toparlayıcı, kalça toparlayıcı ve basen toparlayıcı modelleri ile çeşitlilik arz etmektedir.

Külot korseler her ne kadar farklı modeller ile karşımıza çıksa da bazısı tek bir bölgeye hitap ederken bazıları ise toplu olarak bu bölgelerin her birini toparlamaktadır. Eğer ki göbek bölgenizde çok fazlalık yoksa fakat kalçanızın daha kıvrımlı durmasını istiyorsanız kalça toparlayıcı modelleri tercih edebilirsiniz. Eğer ki fazlalıklarınız direkt olarak bu bölge etrafında ise genel toparlama özelliği bulunan külot korse modellerini tercih edebilirsiniz.

Külot Korse Çeşitleri Nelerdir?

Günümüzde korselerin çeşitliliği oldukça göze çarpmaktadır. Bunun yanında külot korse modellerinde de çeşitlilik söz konusudur. Bunlar dikişli ve dikişsiz modellerin yanında renk çeşitliliği de bulunmaktadır. Normal külot korseler dikişli olsa da bunlar kıyafet üzerinden belli olacak şekilde değildir. Kumaş olarak oldukça ince ve esnektir. Bu özellikleri sayesinde rahat hareket etmeyi sağlarken aşırı terleme gibi durumların oluşmasını da engeller.

Dikişsiz külot korse modelleri vücudun bu bölgesini tamamen sarkmaktadır. Adeta yokmuş gibi bir his meydana getirmektedir. Kıyafetlerin altından en ufak bir belirtisi bile bulunmamaktadır. Toparlayıcı esnek kumaşı sayesinde katlanma yapmaz ve vücudun ince zarif gözükmesini sağlar. Fazlalıkların gizlenmesine yardımcı olan bu korselerin ten , siyah ve beyaz gibi renk seçenekleri bulunmaktadır.

Toparlayıcı Korse Külot Kullananlar ve Yorumlar

Günümüzde birçok kişi kalça bölgesindeki fazlalıkların giderilmesi için korse külot modellerden yararlanmaktadır. Kalça ve basen bölgesini toparlayan bu korse modellerini uzun ya da kısa olarak tercih meselesine göre kullananlar bulunmaktadır. Bu korse modelini kullananlar genel olarak elbise ya da pantolonun daha şık durmasını sağlamak için tercih etmektedirler. Kalçanın daha toplu durması belin ince vücut hatlarının ise daha çekici ve kıvrımlı durmasını sağlamaktadır. Bu sayede kullananlar oldukça memnun kalmaktadır. Bu korselerin normal bir iç çamaşırından görünüş olarak farkı yoktur. Fakat kumaş özellikleri değişkenlik göstermektedir.

Kadın Korse Külot Fiyatları ve Sipariş

Eğer ki daha ince gözükmek ve fazlalıklarınızı gizlemek istiyorsanız korse külot siparişi verebilirsiniz. Oldukça uygun fiyatlarla satılan bu korseler kolay giyilip çıkartılır ve terleme nedeniyle vücudu tahriş etmez. Özel kumaşları sayesinde nefes alabilir özellikleri bulunmaktadır. Hangi modeli tercih ederseniz edin son derece rahat bir kullanım sunacaktır.

İsim veya Nick: Yorum ve Görüşleriniz: Puan Ver:
Yorumlar ( 0 yorum )
Henüz yorum yapılmamış! İlk siz yorum yazın...
Önerilen Yazılar
Meksika Karpuzunun Faydaları Nelerdir? Nasıl Kullanılır? Fiyatı ve Sipariş

Meksika Karpuzunun Faydaları Nelerdir? Nasıl Kullanılır? Fiyatı ve Sipariş

Meksika karpuzu; cucamelon olarak isimlendirilen, şekli karpuza, boyutu üzüme ve tadı salatalığa benzeyen bir meyve çeşididir...

Horlama Neden Olur? Tedavisi Nasıl Yapılır?

Horlama Neden Olur? Tedavisi Nasıl Yapılır?

Yumuşak dokuda bulunan kasların titreşimi ve hava kısmında meydana gelen tıkanmalardan dolayı oluşan rahatsızlığa horlama denir...

Nohut Suyu Faydaları Nelerdir? Nelere İyi Gelir?

Nohut Suyu Faydaları Nelerdir? Nelere İyi Gelir?

Nohut suyu; cilt güzelliğini destekleyen, ödem atmaya yardımcı olan ve vücudumuz için birçok sağlıklı etkiyi bir arada barındıran bir karışım olarak tanımlanmaktadır...

Emzirirken Gaz Yapan ve Yapmayan yiyecekler Nelerdir?

Emzirirken Gaz Yapan ve Yapmayan yiyecekler Nelerdir?

Emzirme döneminde annenin yediği her besin aynı zaman anne sütünden bebeğe de geçmektedir...