yeniloji.com
Zayıflama

Korse Külot Kullananlar ve Çeşitleri Nedir? Ne İşe Yarar?

Henüz yorum yazılmadı
Korse Külot Kullananlar ve Çeşitleri Nedir? Ne İşe Yarar?
Yeniloji 4205 görüntüleme

Korse külot; basen ve kalça bölgesinin daha toplu durmasını sağlayan, bu bölgelerdeki fazlalıkların gizlenmesine yardımcı olan bir korse modelidir.

Külot Korse Ne İşe Yarar?

Kadınların kalça ve basen bölgesindeki fazlalıkları toparlamaya destek olan külot korse, farklı çeşitlerde karşımıza çıkmaktadır. Kalça, bel ve göbek bölgesini tamamen toparlayan ve sıkılaştıran bu korseler yaklaşık olarak 2 bedene kadar daha ince gözükmeye yardımcı olmaktadır. Oldukça esnek kumaşlardan elde edilen bu korseler, kıyafetlerin altından belli olmaz ve kişiye gün boyu rahatlık sağlar.

Külot korse; karın toparlayıcı, kalça toparlayıcı ve basen toparlayıcı modelleri ile çeşitlilik arz etmektedir.

Külot korseler her ne kadar farklı modeller ile karşımıza çıksa da bazısı tek bir bölgeye hitap ederken bazıları ise toplu olarak bu bölgelerin her birini toparlamaktadır. Eğer ki göbek bölgenizde çok fazlalık yoksa fakat kalçanızın daha kıvrımlı durmasını istiyorsanız kalça toparlayıcı modelleri tercih edebilirsiniz. Eğer ki fazlalıklarınız direkt olarak bu bölge etrafında ise genel toparlama özelliği bulunan külot korse modellerini tercih edebilirsiniz.

Külot Korse Çeşitleri Nelerdir?

Günümüzde korselerin çeşitliliği oldukça göze çarpmaktadır. Bunun yanında külot korse modellerinde de çeşitlilik söz konusudur. Bunlar dikişli ve dikişsiz modellerin yanında renk çeşitliliği de bulunmaktadır. Normal külot korseler dikişli olsa da bunlar kıyafet üzerinden belli olacak şekilde değildir. Kumaş olarak oldukça ince ve esnektir. Bu özellikleri sayesinde rahat hareket etmeyi sağlarken aşırı terleme gibi durumların oluşmasını da engeller.

Dikişsiz külot korse modelleri vücudun bu bölgesini tamamen sarkmaktadır. Adeta yokmuş gibi bir his meydana getirmektedir. Kıyafetlerin altından en ufak bir belirtisi bile bulunmamaktadır. Toparlayıcı esnek kumaşı sayesinde katlanma yapmaz ve vücudun ince zarif gözükmesini sağlar. Fazlalıkların gizlenmesine yardımcı olan bu korselerin ten , siyah ve beyaz gibi renk seçenekleri bulunmaktadır.

Toparlayıcı Korse Külot Kullananlar ve Yorumlar

Günümüzde birçok kişi kalça bölgesindeki fazlalıkların giderilmesi için korse külot modellerden yararlanmaktadır. Kalça ve basen bölgesini toparlayan bu korse modellerini uzun ya da kısa olarak tercih meselesine göre kullananlar bulunmaktadır. Bu korse modelini kullananlar genel olarak elbise ya da pantolonun daha şık durmasını sağlamak için tercih etmektedirler. Kalçanın daha toplu durması belin ince vücut hatlarının ise daha çekici ve kıvrımlı durmasını sağlamaktadır. Bu sayede kullananlar oldukça memnun kalmaktadır. Bu korselerin normal bir iç çamaşırından görünüş olarak farkı yoktur. Fakat kumaş özellikleri değişkenlik göstermektedir.

Kadın Korse Külot Fiyatları ve Sipariş

Eğer ki daha ince gözükmek ve fazlalıklarınızı gizlemek istiyorsanız korse külot siparişi verebilirsiniz. Oldukça uygun fiyatlarla satılan bu korseler kolay giyilip çıkartılır ve terleme nedeniyle vücudu tahriş etmez. Özel kumaşları sayesinde nefes alabilir özellikleri bulunmaktadır. Hangi modeli tercih ederseniz edin son derece rahat bir kullanım sunacaktır.

İsim veya Nick: Yorum ve Görüşleriniz: Puan Ver:
Yorumlar ( 0 yorum )
Henüz yorum yapılmamış! İlk siz yorum yazın...
Önerilen Yazılar
Güneş Yanığına Ne İyi Gelir? Güneş Yanığı Nasıl Çabuk Geçer?

Güneş Yanığına Ne İyi Gelir? Güneş Yanığı Nasıl Çabuk Geçer?

Güneş yanığı; güneşin zararlı ışınlarının ciltte hasara yol açması sonucunda meydana gelen bir durumdur...

Hamilelik Döneminde Sigara İçmek Zararlı mı? Bebeğe Zarar Verir mi? Nasıl Etkiler?

Hamilelik Döneminde Sigara İçmek Zararlı mı? Bebeğe Zarar Verir mi? Nasıl Etkiler?

Hamilelik dönemi kadınlar için yaşayacakları en büyük mucizelerden birisi olurken bu dönemde sigara tüketimi çok ciddi şekilde zarar görmelerine sebep olabilmektedir...

Vişne Sapının Faydaları Nelerdir? Nasıl Kullanılır? Zararları Var mı?

Vişne Sapının Faydaları Nelerdir? Nasıl Kullanılır? Zararları Var mı?

Vişne sapı; vişne meyvesinin kendisi kadar faydalı, yüksek oranda antioksidan ve vitamin içeren bir besindir...

Burun Kemiği Eğriliğinin Zararları Nelerdir? Ameliyatsız Çözümü Var mı?

Burun Kemiği Eğriliğinin Zararları Nelerdir? Ameliyatsız Çözümü Var mı?

Burun kemiği eğriliği; deviasyon olarak nitelendirilen burun orta duvarının kayması sonucunda yamuk bir görünüme ve aynı zamanda nefes almada güçlük yaşanmasına neden olan bir durumdur...