yeniloji.com
Zayıflama

Kol Sıkılaştırıcı Korse ile Kol Sıkılaştırma

Henüz yorum yazılmadı
Kol Sıkılaştırıcı Korse ile Kol Sıkılaştırma
Yeniloji 825 görüntüleme

Kol sıkılaştırıcı korse; fazla kilo ya da vücut yapısı nedeniyle kolların üst kısmında meydana gelen sarkmaları toparlayan ve daha ince gözükmesini sağlayan bir aparattır.

Kol Korsesi Ne İşe Yarar?

Kolların üst kısmında meydana gelen yağ birikimi sonrasında sarkmalar meydana gelebilmektedir. Kol bölgesini zayıflatmak oldukça zordur. Çünkü kollarınızı zayıflattığınızda incelme sağlayabilirsiniz fakat buradaki deri ince olduğu için sarkma meydana getirebilmektedir. Sadece kilolu kişilerde değil, vücut ölçüleri ideal olmasına rağmen kolları kalın olan veya sarkan pek çok kişi bulunmaktadır. Kolları sıkılaştırarak inceltmek için ise hem egzersiz yapmak hem de kol korsesi kullanmak gerekmektedir.

Kol sıkılaştırıcı korseler; toparlayıcı özellikleri sayesinde kolları daha ince bir yapıya sokmaktadır.

Kol korseleri sadece kolların üst kısmını kapsayabildiği gibi farklı modellere de sahiptir. Mideyi ve kolları saran modellerin yanı sıra sadece kollara takılan korseler de bulunmaktadır. Mideyi saran korseler göğüs altını kapsayacak şekilde hem sırt hem de kolları da çevrelemektedir. Bu şekilde vücudun üst kısmında kollar ile birlikte direkt olarak incelme sağlayabilirsiniz. Düzenli ve devamlı bir şekilde kullanıldığı zaman kısa süre içerisinde etkileri gözlemlenebilmektedir.

Kol Korsesi Nasıl Takılır? Nasıl Kullanılır?

Kolların incelmesini ve sıkılaşmasını sağlamak için buradaki kasların hareket geçirilmesi gerekmektedir. Kol sarkmaları kadınlarda sıkça görülen bir problemdir. Kilo alma ve hızlı kilo verme gibi durumlarda ortaya çıkabilen bu durum aynı zamanda yaşın ilerlemesine bağlı olarak yağ dokusunda meydana gelen artış sonucunda da oluşabilmektedir. Kolları inceltmek ve sıkılaştırmak için bazı hareketlerin uygulanması ve bunun yanı sıra korse kullanılması gerekmektedir.

Genel olarak yaşın ilerlemesine bağlı olarak ortaya çıkan kol sarkmaları aynı zamanda genç kişilerde de oluşabilmektedir. Bu tamamen vücut yapısına bağlı da olabilir. Fakat bu durumu düzeltmek mümkündür. Evde uygulayabileceğiniz bazı basit yöntemler ile kollarınızı sıkılaştırabilirsiniz. Bunu gerçekleştirmenin yolu kol kaslarını harekete geçiren ve yağ kütlesinin azalmasını sağlayan egzersizler ile derinin sıkılaşmasına destek olan korselerdir. Korseler toparlayıcı özelliğe sahiptir. Bu etkileri sayesinde etkili incelme sağlamaktadır.

Kol Sarkmasını Toparlayan Hareketler ve Korseler

Evde basit bir şekilde uygulayabileceğiniz hareketler ile sarkmaları toparlayabilirsiniz. Bazı kol hareketleri ile birlikte ağırlık kaldırabilirsiniz. Başlarda çok ağır olmasına gerek yoktur. Zamanla arttırabilirsiniz. Ayrıca masaj yapmak sarkmaların önüne geçebilmektedir. Selülit ve gevşeklik problemleri için masaj, krem sürmek ve kan akışını hızlandıracak bazı eylemlerde bulunmak sarkmaların önüne geçmeye yardımcı olmaktadır. Kan akışını hızlandırmak ve kollardaki yağları yakmak için korse kullanabilirsiniz. Bu oldukça etkili ve kesin çözüm içermektedir.

Kol Sıkılaştırıcı Korse Kullananlar ve Fiyatları

Kolların incelmesini ve toparlanmasını sağlayan kol sıkılaştırıcı korseler günümüzde birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Yapılan değerlendirmeler genel olarak olumlu cümleler içermektedir. Fiyatları oldukça uygun olan kol korselerini sizler de hemen sipariş vererek kullanmaya başlayabilirsiniz.

İsim veya Nick: Yorum ve Görüşleriniz: Puan Ver:
Yorumlar ( 0 yorum )
Henüz yorum yapılmamış! İlk siz yorum yazın...
Önerilen Yazılar
Zayıf Gösteren ve Göbek Eriten Atlet Korse

Zayıf Gösteren ve Göbek Eriten Atlet Korse

Zayıf gösteren atlet korseler; sıkılaştırıcı ve toparlayıcı özellikleri sayesinde göbek eriten, aynı zamanda vücudun şekil almasını ve zaman içerisinde bunun kalıcı olmasını sağlayan giysilerdir...

Kilo koruma yöntemleri ile kilo sabitleme

Kilo Koruma Yöntemleri İle Kilo Sabitleme

İstedikleri kiloya inen ya da çıkan kişiler, sonrasında bu kiloda sabit kalmak isterlerse kilo koruma yöntemleri ile birlikte bunu başarabilirler...

Manyetik Sırt Destek Korsesi (Kamburluk Önleyici) Nedir?

Manyetik Sırt Destek Korsesi (Kamburluk Önleyici) Nedir?

Manyetik sırt destek korsesi; kamburluk önleyici ve aynı zamanda sırt ve bel ağrılarını hafifletici özellikleri sayesinde vücudun dik durmasına destek olan bir aparattır...

Sumak Çayı ile Zayıflama Nasıl Olur? Zayıflayanlar ve Zararları

Sumak Çayı ile Zayıflama Nasıl Olur? Zayıflayanlar ve Zararları

Sumak çayı; vücut için oldukça faydalı etkileri olan ve bunun yanı sıra zayıflama sürecinde de kişiye destek sağlayan doğal bir içecektir...