yeniloji.com
Zayıflama

İşe Yarayan Zayıflama Kürleri

Henüz yorum yazılmadı
İşe Yarayan Zayıflama Kürleri
Yeniloji 2689 görüntüleme

Zayıflama kürleri; yağ yakımının hızlanmasına ve metabolizmanın düzenli çalışmasına destek olarak fazla kilolardan kurtulmayı sağlamaktadır.

Zayıflama Kürleri Nelerdir? Nasıl Olur?

Vücuttaki fazla yağların atılmasını sağlayan zayıflama kürleri, aynı zamanda metabolizmanın ve sindirim sisteminin düzenlenmesini sağlayan karışımlardır. Genel olarak bitkisel yöntemlerle elde edilen bu karışımlar sağlıklı bir şekilde zayıflama konusunda destek olmaktadır.

Zayıflama kürleri doğal ve sağlıklı bir şekilde kilo vermek isteyenler için oldukça etkili tariflerdir.

Kilo vermeye yardımcı olan bitkisel kürler genel olarak vücutta depolanan fazla yağların dışarı atılmasına destek olmaktadır. Bunun yanında kürler toksin maddelerden arınmaya ve vücudun temizlenmesine de katkı sağlar. Böylece serbest radikallerden kurtulmaya destek olur.

Yeşil Çay Kürü ile Zayıflama

Bildiğimiz gibi yeşil çayın faydaları saymakla bitmez. Metabolizma hızlandırıcı özelliği ile kısa sürede ve sağlıklı şekilde kilo vermemize yardımcı olan besinlerin başında geliyor. Bu kürlerin ortak özelliği birkaç malzeme ile birkaç dakika içinde hazırlanıyor olmalarıdır.

Malzemeler: Yarım litre kaynar su, 2 tatlı kaşığı yeşil çay, yarım limon, 1 şişe maden suyu

Hazırlanışı: Yarım litre kaynar suya 2 tatlı kaşığı yeşil çay atıp 10 dakika demlenmesini bekliyoruz. Yarım limonu sıkarak kabuğu ile birlikte içine atıyoruz. Sonra maden suyunu ekleyip, öğün aralarında içiyoruz. Düzenli tüketim sonucunda 15 günde 5 kilo bile verebilirsiniz.

Limon Kürü ile Kilo Verme

Limon kilo kaybına yardımcı olur ve metabolizmayı hızlandırır. Şimdi size vereceğimiz bu basit tarif ile daha basit kilo verebilirsiniz:

Malzemeler: 1 bardak su, 2 çay kaşığı limon suyu, 1 çay kaşığı bal

Hazırlanışı: Hepsini karıştırıp sabahları aç karnına içiyorsunuz. Tercihe göre ılık su da kullanabilirsiniz.

Tarçın Kürü ile Zayıflama

İçerisinde birçok antioksidan bulunduran tarçın kan şekerini düzenler. Tokluk hissi verir be daha geç acıkmanızı sağlar. Yağ yakıcı özelliği sayesinde zayıflamanıza yardımcı olur.

Malzemeler: 1 bardak sıcak su, 1 çay kaşığı tarçın, 1 yemek kaşığı bal

Hazırlanışı: Hepsini karıştırıp sabahları aç karnına yarısını içiyorsunuz. Diğer yarısını da kahvaltıdan dakika sonra tüketiyorsunuz.

Maden Suyu Kürü ile Zayıflama

Göbek ve basen problemi olanlar için bu kür idealdir. İki malzeme ile düzenli kullanım sonucunda göbek ve basen kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

Malzemeler: 1 şişe maden suyu, yarım su bardağı yoğurt

Hazırlanışı: Malzemeleri karıştırıp varsa üzerine taze nane ekleyebilirsiniz. Uyumadan 3-4 saat önce tüketin. Bu basit kür hem yağları yakar hem de uykuyu düzenler. Dilerseniz sıcak yaz günlerinde içine buz da ekleyebilirsiniz. İşte hepsi bu kadardır. Düzenli bir şekilde kullanırsanız çok kısa bir zamanda hayal ettiğiniz kiloya kavuşabilirsiniz. Tüm bu zayıflama kürlerinin yanında olması gereken en temel şey inançtır. Kilo vermek isteyen kişi ilk olarak buna inanmak zorundadır. Sağlıklı beslenme, spor ve bu zayıflama kürleri sayesinde çok kısa bir sürede istenilen görüntüye kavuşulacaktır.

Paylaş Tweetle Gönder Pinle
İsim veya Nick: Yorum ve Görüşleriniz: Puan Ver:
Yorumlar ( 0 yorum )
Henüz yorum yapılmamış! İlk siz yorum yazın...
Önerilen Yazılar
Termal Korse Zayıflatır mı? Termal Zayıflama Korseleri İşe Yarar mı?

Termal Korse Zayıflatır mı? Termal Zayıflama Korseleri İşe Yarar mı?

Termal korse; vücuttaki ısı oranının artmasına bağlı olarak terlemeye ve buna bağlı olarak kilo vermeye destek olan aynı zamanda kullanıldığı bölgenin incelerek şekil almasına yardımcı olan bir üründür...

Ozonla Zayıflama Nedir? Zararları Var mı? Yaptıranlar ve Yorumlar

Ozonla Zayıflama Nedir? Zararları Var mı? Yaptıranlar ve Yorumlar

Ozonla zayıflama; bölgesel olarak incelme, bel ve basen bölgelerindeki yağların yakılmasını sağlama ve cilt altına oksijen enjekte işleminin gerçekleşmesine yardımcı olma gibi etkileri olan bir kilo verme yöntemidir...