yeniloji.com
Zayıflama

Agraflı Korse ile İncelme

Henüz yorum yazılmadı
Agraflı Korse ile İncelme
Yeniloji 2461 görüntüleme

Agraflı korse; daha rahat giyilip çıkartılabilen, genişlik ve sıkılık ayarlamaya yardımcı olan bir kopçalardan oluşan modeldir.

Agraflı Korse Modelleri Nelerdir?

Daha rahat giyip çıkarmaya yardımcı olan agraflı korseler, oldukça çeşitli modellerle karşımıza çıkmaktadır. Agraf korsenin ön tarafında bulunabildiği gibi alt kısmında da görülebilmektedir. Alt kısım için ayarlanan modeller daha çok korsenin kaymasını önlemek içindir. Ön kısmında agraf bulunan modeller ise genişlik ve sıkılık ayarlamak için üretilmektedir. Oldukça ince olan bu kopçalar hem vücudu rahatsız etmez hem de kıyafetlerin altından belli olmaz.

Agraflı korse modellerini incelediğimizde atlet korse, bel korsesi, göbek korsesi, tüm vücut korse gibi pek çok çeşidi bulunmaktadır. Günümüzde takılıp çıkartılan korse modellerinin her biri agraflı olarak üretilmektedir. Bunun amacı hem sıkılık derecesinin ayarlanması hem de korsenin günlük hayatta rahat bir şekilde kullanılmasının sağlanmasıdır.

Toparlama ve sıkılaşma sağlayan korseleri beden ölçünüze göre almanız gerekmektedir. Fakat her bedenin de kendi içerisinde biraz bolluk ve sıkılık payı vardır. Agraflar tam olarak bunu ayarlamaya yardımcı olur. Bedeninize uygun bir korseyi daha bol ya da daha sıkı olarak takabilirsiniz.

Agraflı Korse ile Zayıflama

Kilo vermek için türlü türlü yöntemler bulunsa da korse kullanımı yüzyıllardan beri uygulanan en etkili yöntemlerden biri olarak belirtilmektedir. Kilo vermeye doğrudan etkisi olmayan ama zayıflama sürecini hızlandıran ve yağ yakım oranını arttırmaya destek olan korseler aynı zamanda incelme de sağlamaktadır. Giyildiği anda 2 beden incelme sağlayan bu korseler kalıcı olarak da şekillendirici etki meydana getirmektedir.

Agraflı bel korseleri bel ve göbek çevresini tamamen sararak vücut hatlarının daha kıvrımlı durmasını sağlamaktadır. Agraflı korse ile incelme ve zayıflama sağlamak için düzenli kullanım ve aynı zamanda yağların yakılmasına yardımcı olan bazı yöntemlerin uygulanması gerekmektedir. Spor yapmak ya da birtakım diyet programları uygulamak kalıcı olarak zayıflamaya yardımcı olmaktadır.

Askılı Agraflı Korse Ne İşe Yarar?

Vücudun toparlanmasına yardımcı olan bu iç giysiler askılı ya da askısız olarak üretilebilmektedir. Bel ve göbek çevresini saran askılı agraflı korseler de bulunmaktadır. Agrafı ön tarafta olan, göğüs bölgesini kaplamayan, fakat sırt, bel ve göbek bölgesini tamamen kaplayan sıkılaştıran ve incelten modelleri de bulunmaktadır. Askılı modeller kalın ya da ince olabilir. Bu korse modelleri kişinin rahatlığını baz almaktadır. Bazı insanlar askılı modeller ile kendini daha rahat hissederken bazıları ise askısız modelleri tercih etmektedir. Ağ kısmında agraf bulunan tüm vücut korseler askılı olarak üretilmektedir. Fakat diğer modeller için de askı imkanı bulunmaktadır.

Agraflı Korse Nerede Satılır? Kullananlar ve Yorumlar

Hem zayıflamak hem de birtakım sağlık problemleri için kullanılan agraflı korseler internet başta olmak üzere pek çok yerde satılmaktadır. Sağlık için üretilen modeller daha çok medikal olarak geçmektedir. Agraflı korse kullananlar hem rahatlığı hem de etkileri bakımından olumlu yorumlarda bulunmaktadır. Sizler de uygun fiyatlar ile internet üzerinden sipariş verip hemen satın alma işlemi başlatabilirsiniz. Dilerseniz zayıflamak dilerseniz daha ince gözükmek için kullanabilirsiniz. İnce kumaşları ve kopçaları sayesinde kıyafetlerin altından herhangi bir şekilde belli olmaz ve rahatça kullanabilirsiniz.

Orjinal Hot Shapers Termal Zayıflama Korsesi
Kapıda Ödeme İmkanıyla İndirimli Sipariş Ver!
Paylaş Tweetle Gönder Pinle
İsim veya Nick: Yorum ve Görüşleriniz: Puan Ver:
Yorumlar ( 0 yorum )
Henüz yorum yapılmamış! İlk siz yorum yazın...
Önerilen Yazılar
Lens Nasıl Takılır? Lens Ne Sıklıkla Değiştirilir?

Lens Nasıl Takılır? Lens Ne Sıklıkla Değiştirilir?

Görme ile ilgili sorunu olan kişilerin kullandığı lens belirli özelliklere sahip olan bir görme aracıdır...

Adet Olmak İçin Kür ve Çay Tarifi Nedir?

Adet Olmak İçin Kür ve Çay Tarifi Nedir?

Adet olmak için; östrojen hormonunun her ay düzenli bir şekilde salgılanması ve progesteron hormonunun kanamanın gerçekleşmesi için yeterli seviyede olması gerekmektedir...

Glutensiz Beslenme Nedir? Nasıl Yapılır? Neye Yarar?

Glutensiz Beslenme Nedir? Nasıl Yapılır? Neye Yarar?

Glutensiz beslenme; çölyak hastaları için doktorlar tarafından önerilen, sağlıklı beslenme yöntemlerinden biri olan ve birtakım yiyeceklerin tüketilmemesi ile gerçekleşen bir uygulamadır...

Oruç Tutmanın Bilimsel Faydaları ve Zararları Nelerdir?

Oruç Tutmanın Bilimsel Faydaları ve Zararları Nelerdir?

Ramazan Ayı'nın gelmesi ile birlikte tutulan oruç, vücuda pek çok yarar sağlamaktadır...

Gebelik Haftası Hesaplama Nasıl Yapılır?

Gebelik Haftası Hesaplama Nasıl Yapılır?

Gebelik haftası hesaplaması bebeğin dünyaya ne zaman geleceğinin hesaplanmasına denmektedir...

Posturex Korse Nedir? Posturex Korse Nasıl Takılır?

Posturex Korse Nedir? Posturex Korse Nasıl Takılır?

Posturex korse; kamburluk ve duruş bozuklukları için tercih edilen, hem kadınlar hem de erkekler için kullanımı rahat olan, sırtı destekleyen ve omurganın düzelmesine yardımcı olan bir aparattır...

Hangi Sebze Ne Zaman Ekilir? Hangi Ayda Ne Tohumu Ekilir?

Hangi Sebze Ne Zaman Ekilir? Hangi Ayda Ne Tohumu Ekilir?

Her sebze ve meyvenin yetiştiği belli bir sıcaklık ortalaması bulunmaktadır...

Çinkonun Faydaları Nelerdir? Çinko İçeren Besinler Nelerdir?

Çinkonun Faydaları Nelerdir? Çinko İçeren Besinler Nelerdir?

Çinko; insan sağlığı açısından oldukça faydalı ve gerekli bir mineraldir...

Isırgan Otu Çayı Faydaları Nelerdir? Nasıl Yapılır? Zayıflatır mı?

Isırgan Otu Çayı Faydaları Nelerdir? Nasıl Yapılır? Zayıflatır mı?

Isırgan otu çayı; vücuttaki toksin maddelerin atılmasını sağlarken aynı zamanda, vücuttaki iltihabın temizlenmesi ve kan şekerinin düzenlenmesi gibi birtakım faydaları bulunan bir bitki çayıdır...

Nöropsikoloji ile Kilo Verme Nedir?

Nöropsikoloji ile Kilo Verme Nedir?

Nöropsikoloji ile kilo verme; herhangi bir ilaç kullanmadan ve herhangi bir yemek kısıtlamasına gitmeden psikoloji yöntemi ile kilo verme olarak tanımlanmaktadır...