yeniloji.com
Zayıflama

Agraflı Korse ile İncelme

Henüz yorum yazılmadı
Agraflı Korse ile İncelme
Yeniloji 2250 görüntüleme

Agraflı korse; daha rahat giyilip çıkartılabilen, genişlik ve sıkılık ayarlamaya yardımcı olan bir kopçalardan oluşan modeldir.

Agraflı Korse Modelleri Nelerdir?

Daha rahat giyip çıkarmaya yardımcı olan agraflı korseler, oldukça çeşitli modellerle karşımıza çıkmaktadır. Agraf korsenin ön tarafında bulunabildiği gibi alt kısmında da görülebilmektedir. Alt kısım için ayarlanan modeller daha çok korsenin kaymasını önlemek içindir. Ön kısmında agraf bulunan modeller ise genişlik ve sıkılık ayarlamak için üretilmektedir. Oldukça ince olan bu kopçalar hem vücudu rahatsız etmez hem de kıyafetlerin altından belli olmaz.

Agraflı korse modellerini incelediğimizde atlet korse, bel korsesi, göbek korsesi, tüm vücut korse gibi pek çok çeşidi bulunmaktadır. Günümüzde takılıp çıkartılan korse modellerinin her biri agraflı olarak üretilmektedir. Bunun amacı hem sıkılık derecesinin ayarlanması hem de korsenin günlük hayatta rahat bir şekilde kullanılmasının sağlanmasıdır.

Toparlama ve sıkılaşma sağlayan korseleri beden ölçünüze göre almanız gerekmektedir. Fakat her bedenin de kendi içerisinde biraz bolluk ve sıkılık payı vardır. Agraflar tam olarak bunu ayarlamaya yardımcı olur. Bedeninize uygun bir korseyi daha bol ya da daha sıkı olarak takabilirsiniz.

Agraflı Korse ile Zayıflama

Kilo vermek için türlü türlü yöntemler bulunsa da korse kullanımı yüzyıllardan beri uygulanan en etkili yöntemlerden biri olarak belirtilmektedir. Kilo vermeye doğrudan etkisi olmayan ama zayıflama sürecini hızlandıran ve yağ yakım oranını arttırmaya destek olan korseler aynı zamanda incelme de sağlamaktadır. Giyildiği anda 2 beden incelme sağlayan bu korseler kalıcı olarak da şekillendirici etki meydana getirmektedir.

Agraflı bel korseleri bel ve göbek çevresini tamamen sararak vücut hatlarının daha kıvrımlı durmasını sağlamaktadır. Agraflı korse ile incelme ve zayıflama sağlamak için düzenli kullanım ve aynı zamanda yağların yakılmasına yardımcı olan bazı yöntemlerin uygulanması gerekmektedir. Spor yapmak ya da birtakım diyet programları uygulamak kalıcı olarak zayıflamaya yardımcı olmaktadır.

Askılı Agraflı Korse Ne İşe Yarar?

Vücudun toparlanmasına yardımcı olan bu iç giysiler askılı ya da askısız olarak üretilebilmektedir. Bel ve göbek çevresini saran askılı agraflı korseler de bulunmaktadır. Agrafı ön tarafta olan, göğüs bölgesini kaplamayan, fakat sırt, bel ve göbek bölgesini tamamen kaplayan sıkılaştıran ve incelten modelleri de bulunmaktadır. Askılı modeller kalın ya da ince olabilir. Bu korse modelleri kişinin rahatlığını baz almaktadır. Bazı insanlar askılı modeller ile kendini daha rahat hissederken bazıları ise askısız modelleri tercih etmektedir. Ağ kısmında agraf bulunan tüm vücut korseler askılı olarak üretilmektedir. Fakat diğer modeller için de askı imkanı bulunmaktadır.

Agraflı Korse Nerede Satılır? Kullananlar ve Yorumlar

Hem zayıflamak hem de birtakım sağlık problemleri için kullanılan agraflı korseler internet başta olmak üzere pek çok yerde satılmaktadır. Sağlık için üretilen modeller daha çok medikal olarak geçmektedir. Agraflı korse kullananlar hem rahatlığı hem de etkileri bakımından olumlu yorumlarda bulunmaktadır. Sizler de uygun fiyatlar ile internet üzerinden sipariş verip hemen satın alma işlemi başlatabilirsiniz. Dilerseniz zayıflamak dilerseniz daha ince gözükmek için kullanabilirsiniz. İnce kumaşları ve kopçaları sayesinde kıyafetlerin altından herhangi bir şekilde belli olmaz ve rahatça kullanabilirsiniz.

İsim veya Nick: Yorum ve Görüşleriniz: Puan Ver:
Yorumlar ( 0 yorum )
Henüz yorum yapılmamış! İlk siz yorum yazın...
Önerilen Yazılar
Ten Uyumu Nedir? Nasıl Anlaşılır? Belirtileri Nelerdir? Olmazsa Ne Olur?

Ten Uyumu Nedir? Nasıl Anlaşılır? Belirtileri Nelerdir? Olmazsa Ne Olur?

Ten uyumu; çiftler arasındaki bağı, fiziksel ve ruhsal uyumu gösteren, birçok faktörün birleşmesi ile ortaya çıkan bir durumdur...

Korse Takmak Sağlıklı mı? Zararlı mı?

Korse Takmak Sağlıklı mı? Zararlı mı?

Korse; bel kayması, bel fıtığı gibi rahatsızlıkların tedavisinde kullanılabildiği gibi, zayıflayarak daha fit görünmek isteyen kişilerin tercih ettiği bir toparlayıcı ürünüdür...

Kalp Spazmı Nedir? Neden Olur? Belirtileri Nelerdir? Öldürür mü?

Kalp Spazmı Nedir? Neden Olur? Belirtileri Nelerdir? Öldürür mü?

Kalp spazmı; kalbe yeteri kadar kan gitmemesi sonucunda meydana gelen, kalp dokusunu besleyen atardamarların kasılmasından kaynaklanan bir kalp hastalığıdır...

Slip Korse Nedir? Ne İşe Yarar? Modelleri ve Kullananlar

Slip Korse Nedir? Ne İşe Yarar? Modelleri ve Kullananlar

Slip korse; vücudu sıkılaştıran ve incelten kumaşı sayesinde kalça, basen ve bel bölgesinin zayıflamasına destek olan, fazlalıkları gizleyen bir korse modelidir...