yeniloji.com
Yaşam

Gelinliğin İçine Giyilen Korse ile İncelme

Henüz yorum yazılmadı
Gelinliğin İçine Giyilen Korse ile İncelme
Yeniloji 207 görüntüleme

Gelinliğin için giyilen korse; hem kusursuz bir görünüm sağlar hem de vücut hatlarının daha ince ve kıvrımlı gözükmesine yardımcı olur.

Gelinliğin İÇİne Korse Giymek

En özel gününde kusursuz ve mükemmel gözükmek isteyen pek çok kadın gelinlik altına korse giyerek daha ince ve kıvrımlı gözükmeyi sağlamaktadır. Gelinlik kişinin vücuduna göre ayarlanmaktadır. Fakat bazı durumlarda potluk olabilir ya da kişinin kendi fiziksel görünümünden memnun kalmadığı bölgeleri olabilir. Örneğin göğüsler daha küçük olabilir, bel oyuntusu çok belirgin olmayabilir ya da bazı farklı nedenler bulunabilir. Gelinlik altına korse giymek tam olarak bu kusurları kapatmak için tercih edilmektedir.

Gelinliğin altına giyilen korselerle bel bölgesinin daha ince ve kıvrımlı gözükmesini sağlayabilirsiniz.

Vücudun daha düzgün ve kusursuz gözükmesi için gelinlik altına büstiyer korse modelleri tercih edilmektedir. Bu korseler normal günlük hayatta da takılabilirken özel davetler de ya da gelinlik altında da giyilebilmektedir. Son yıllarda üretilen bazı gelinlik modellerinin üst kısmı büstiyer şeklindedir. Bunların yanında iki parçadan oluşan abiye elbiselerin bazılarının da üst kısmı büstiyer şeklindedir. Bu tarz korse modelleri ve üstü korse olan abiyeler vücudun daha kusursuz ve şekilli gözükmesini sağlamaktadır.

Gelinlik Korsesi ile İncelme

Yıllardır hayalini kurduğunuz gelinliğin içerisinde daha ince gözükmek için tercih etmeniz gereken korse modeli büstiyer modeldir. Bu korseler hem göğüsleri toparlar hem de beli inceltir. Büstiyer korse modeli göğüslerden başlayarak bel oyuntusuna doğru inmektedir. Burada incelme ve sıkılaşma sağlayarak vücut hatlarının daha kıvrımlı durmasını sağlamaktadır. Böylece gelinliğin daha düzgün ve zarif durması sağlanmış olur.

Büstiyer korse modeli her korsede olduğu gibi giyildiği andan itibaren 1-2 beden incelme gösterir. Düğün günü hem gelinliğin kusursuz ve zarif durması hem de gelin adayının daha rahat etmesi için tercih edilmektedir. Daha özgüvenli ve daha güzel olmak için gelinlik altına bu korse modellerinden giyebilirsiniz. Bu korselerin göğüs bölgesi her bedene uymaktadır. Her göğüs ölçüsüne göre model bulunduğu için küçüklük ya da büyüklük sorun olmamaktadır.

Gelinliğin İÇİne Korse Giyenler ve Yorumlar

En özel ve en güzel gününde kusursuz görünmek isteyen birçok kişi gelinlik ile korse giymeyi tercih etmektedir. Düğün gününüz yaklaşmasına rağmen istediğiniz kiloya ve fiziğe ulaşmamış olabilirsiniz. Bu fazlalıkları gelinlik korsesi giyerek kapatabilirsiniz. Gelinliğin altına korse giyenler düğün günlerinde daha rahat hissettiklerini belirtirken aynı zamanda istedikleri görüntü sayesinde de mutlu olduklarını belirtmektedirler. Sizler de en özel gününüzde kusursuz ve zarif gözükmek için uygun korse modelini tercih edebilirsiniz.

Gelinlik Korsesi Fiyatları Ne Kadar?

Normal korse fiyatlarına göre gelinlik korsesi fiyatları bira daha pahalı olsa da bütçeye uygun şekilde satılmaktadır. Nasıl bir gelinlik giyeceğinize karar verdikten sonra göğüs ve vücut ölçünüze uygun korse satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden uygun fiyata sipariş verebilirsiniz. Farklı modelleri sayesinde çeşitlilik arz eden bu korseler sayesinde ince ve kıvrımlı hatlara sahip olabilirsiniz.

İsim veya Nick: Yorum ve Görüşleriniz: Puan Ver:
Yorumlar ( 0 yorum )
Henüz yorum yapılmamış! İlk siz yorum yazın...
Önerilen Yazılar
Termal Korse Ne İşe Yarar? Zayıflatır mı?

Termal Korse Ne İşe Yarar? Zayıflatır mı?

Termal korse, normal korselere göre zayıflatma etkisi daha yüksek olan ve vücuda ısı vererek yağların erimesine yardımcı olan bir korse modelidir...

Sedef Hastalığı Neden Olur? Bulaşıcı mı? Belirtileri ve Tedavisi

Sedef Hastalığı Neden Olur? Bulaşıcı mı? Belirtileri ve Tedavisi

Sedef hastalığı; bulaşıcı olmayan, gen aktarımı ile aynı ailedeki bireylerde görülebilen bir cilt hastalığıdır...

Sırt Ağrısı ve Kamburluk İçin Korse

Sırt Ağrısı ve Kamburluk İçin Korse

Sırt ağrısı için korse modeli; omurga ve bel bölgesini tamamen saran ve omurga kemikleri arasındaki sinirlere olan baskının azalmasını sağlayan çelik, ortopedik ve manyetik aparatlardır...

Sigara Detoksu Nedir? Nasıl Yapılır? Sigara Detoksu ile Sigara Bırakma

Sigara Detoksu Nedir? Nasıl Yapılır? Sigara Detoksu ile Sigara Bırakma

Sigara detoksu; uzun süre sigara içilmesi sonucu iç organların gördüğü hasarın azaltılması için yapılan bir detokstur...