yeniloji.com
Yaşam

Gelinliğin İçine Giyilen Korse ile İncelme

Henüz yorum yazılmadı
Gelinliğin İçine Giyilen Korse ile İncelme
Yeniloji 240 görüntüleme

Gelinliğin için giyilen korse; hem kusursuz bir görünüm sağlar hem de vücut hatlarının daha ince ve kıvrımlı gözükmesine yardımcı olur.

Gelinliğin İçine Korse Giymek

En özel gününde kusursuz ve mükemmel gözükmek isteyen pek çok kadın gelinlik altına korse giyerek daha ince ve kıvrımlı gözükmeyi sağlamaktadır. Gelinlik kişinin vücuduna göre ayarlanmaktadır. Fakat bazı durumlarda potluk olabilir ya da kişinin kendi fiziksel görünümünden memnun kalmadığı bölgeleri olabilir. Örneğin göğüsler daha küçük olabilir, bel oyuntusu çok belirgin olmayabilir ya da bazı farklı nedenler bulunabilir. Gelinlik altına korse giymek tam olarak bu kusurları kapatmak için tercih edilmektedir.

Gelinliğin altına giyilen korselerle bel bölgesinin daha ince ve kıvrımlı gözükmesini sağlayabilirsiniz.

Vücudun daha düzgün ve kusursuz gözükmesi için gelinlik altına büstiyer korse modelleri tercih edilmektedir. Bu korseler normal günlük hayatta da takılabilirken özel davetler de ya da gelinlik altında da giyilebilmektedir. Son yıllarda üretilen bazı gelinlik modellerinin üst kısmı büstiyer şeklindedir. Bunların yanında iki parçadan oluşan abiye elbiselerin bazılarının da üst kısmı büstiyer şeklindedir. Bu tarz korse modelleri ve üstü korse olan abiyeler vücudun daha kusursuz ve şekilli gözükmesini sağlamaktadır.

Gelinlik Korsesi ile İncelme

Yıllardır hayalini kurduğunuz gelinliğin içerisinde daha ince gözükmek için tercih etmeniz gereken korse modeli büstiyer modeldir. Bu korseler hem göğüsleri toparlar hem de beli inceltir. Büstiyer korse modeli göğüslerden başlayarak bel oyuntusuna doğru inmektedir. Burada incelme ve sıkılaşma sağlayarak vücut hatlarının daha kıvrımlı durmasını sağlamaktadır. Böylece gelinliğin daha düzgün ve zarif durması sağlanmış olur.

Büstiyer korse modeli her korsede olduğu gibi giyildiği andan itibaren 1-2 beden incelme gösterir. Düğün günü hem gelinliğin kusursuz ve zarif durması hem de gelin adayının daha rahat etmesi için tercih edilmektedir. Daha özgüvenli ve daha güzel olmak için gelinlik altına bu korse modellerinden giyebilirsiniz. Bu korselerin göğüs bölgesi her bedene uymaktadır. Her göğüs ölçüsüne göre model bulunduğu için küçüklük ya da büyüklük sorun olmamaktadır.

Gelinliğin İçine Korse Giyenler ve Yorumlar

En özel ve en güzel gününde kusursuz görünmek isteyen birçok kişi gelinlik ile korse giymeyi tercih etmektedir. Düğün gününüz yaklaşmasına rağmen istediğiniz kiloya ve fiziğe ulaşmamış olabilirsiniz. Bu fazlalıkları gelinlik korsesi giyerek kapatabilirsiniz. Gelinliğin altına korse giyenler düğün günlerinde daha rahat hissettiklerini belirtirken aynı zamanda istedikleri görüntü sayesinde de mutlu olduklarını belirtmektedirler. Sizler de en özel gününüzde kusursuz ve zarif gözükmek için uygun korse modelini tercih edebilirsiniz.

Gelinlik Korsesi Fiyatları Ne Kadar?

Normal korse fiyatlarına göre gelinlik korsesi fiyatları bira daha pahalı olsa da bütçeye uygun şekilde satılmaktadır. Nasıl bir gelinlik giyeceğinize karar verdikten sonra göğüs ve vücut ölçünüze uygun korse satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden uygun fiyata sipariş verebilirsiniz. Farklı modelleri sayesinde çeşitlilik arz eden bu korseler sayesinde ince ve kıvrımlı hatlara sahip olabilirsiniz.

İsim veya Nick: Yorum ve Görüşleriniz: Puan Ver:
Yorumlar ( 0 yorum )
Henüz yorum yapılmamış! İlk siz yorum yazın...
Önerilen Yazılar
Mide Küçülten Korse Daha Az Yiyerek Zayıflama

Mide Küçülten Korse Daha Az Yiyerek Zayıflama

Mide küçülten korse; karın ve mide bölgesine uygulamış olduğu baskı sonrasında tokluk hissi meydana getirerek daha az yemek tüketmeyi ve böylece kilo vermeyi sağlayan iç giysi modeli olarak nitelendirilmektedir...

Korse Nasıl Genişletilir? Dar Gelen Korseyi Genişletme

Korse Nasıl Genişletilir? Dar Gelen Korseyi Genişletme

Vücudun toparlanmasına ve sıkılaşmasına yardımcı olan korseler, uygun beden ölçülerinde tercih edildiği zaman oldukça etkili sonuçlar almaya yardımcı olmaktadır...

Korse Vücudu Şekillendirir mi? Korse Göbek Eritirmi?

Korse Vücudu Şekillendirir mi? Korse Göbek Eritirmi?

Korse giymek; vücutta anında toparlama etkisi meydana getirerek zaman içerisinde incelme, zayıflama, sıkılaşma ve bunların yanı sıra vücudu şekillendirme özelliği sağlar...

Apandist Belirtileri Nedir? Apandisit Ameliyatı ve Ağrısı Nasıl Olur?

Apandist Belirtileri Nedir? Apandisit Ameliyatı ve Ağrısı Nasıl Olur?

Apandisit, en basit anlamıyla apandisin şişmesi ve iltihaplanması sonucu meydana gelen bir durumdur...