yeniloji.com
Yaşam

Elbise Altında Belli Olmayan Korse ile İncelme

Henüz yorum yazılmadı
Elbise Altında Belli Olmayan Korse ile İncelme
Yeniloji 2373 görüntüleme

Elbise altında belli olmayan korseler; ince kumaşlarda elde edilen, dikişsiz ve vücudu direkt olarak saran, esneme özelliği bulunan korse modelleridir.

Elbise Altından Belli Olmayan Korseler

Fazlalıklarımızı gizlemek istediğimizde genel olarak korse kullanmayı tercih ederiz. Korseler hem anlık kurtarıcı hem de kolay kullanımlı iç giysilerdir. Giyildiği zaman anında incelme sağlayan bu korseler sayesinde dilediğimiz kıyafeti istediğimiz şekilde giyebiliriz. Elbise altına tercih edilmesi gereken korse modelleri dikişsiz ve ince kumaşları sayesinde belli olmayan modeller olmalıdır. Böylece dışarıdan herhangi bir şekilde belli olmaz ve fit durmaya yardımcı olur.

Elbise altından belli olmayan korseler, esnek kumaşlar ve toparlayıcı etkileri sayesinde daha rahat hareket etmeyi sağlamaktadır. Özellikle bel veya sırt bölgesinde rahatsızlığı bulunan kişiler sabitleyici özellikleri olan bu korse modelleri sayesinde kendilerini daha iyi hissedebilirler. Elbise altına korse giymek gün içinde daha rahat hareket etmeyi sağlamaktadır. 1-2 beden incelme de sağladıkları için kişi hem fiziksel hem de psikolojik açıdan kendini daha iyi hissetmektedir.

Bu korse modelleri ihtiyaca ve kullanım amacına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Korselerin pek çok modeli bulunmaktadır. Önemli olan kullanım öncesinde vücudunuz için ideal olacak modeli seçmeniz ve sipariş vermenizdir.

Korse ile İncelmek Mümkün mü?

Vücudumuzun incelmesi için normal şartlarda öncelikle zayıflamamız ve vücudumuzda yağ atmamız gerekmektedir. Fakat korse modelleri ile bunu anında sağlayabiliriz. Kumaş özellikleri bakımından toparlayıcı bir etki sunan bu aparatlar giyildiği anda incelme sağlamaktadır. Fakat bu durum kalıcı değildir. Korseyi çıkarttığınız zaman vücudunuz eski haline dönmektedir. Ama bunu kalıcı hale getirmek de mümkündür.

Günlük kıyafetlerimizin ve elbiselerimizin altına giyebileceğimiz korseler etkili ve düzenli kullanılırsa kilo verme konusunda etkili olabilmektedir. Bunun için sadece korse takmak yeterli değildir. Eğer ki kilo fazlanız çoksa spor ve diyette yapmalısınız. Çok fazla kilonuz yoksa ve sadece elbiselerin daha düzgün durması için korse kullanıyorsanız, normal hayatta da takarak incelme ve şekillenme sağlayabilirsiniz.

Elbise Altına Korse Kullananlar ve Yorumlar

Günümüzde birçok kadın elbiselerin altına korse tercih etmektedir. Çünkü normalde kilonuz olmayabilir ama göbek bölgenizdeki biraz fazlalık varsa bu sizi rahatsız edebilir. Böyle bir durumda korse giyme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Hem günlük hayatta hem de özel davetlerde elbise altına korse giyenler hem görüntülerinden hem de korsenin etkilerinden memnun kaldıklarını yapmış oldukları yorumlarda belirtmektedirler. Korse giymek formda gözükmenize ve incelmenize yardımcı olmaktadır. Sizler de elbiselerinizin altına uygun modeller tercih edebilirsiniz.

Elbise İçin Korse Modelleri Nelerdir?

Kullanmak istediğiniz elbise türüne göre korse seçimi yaparken hangi bölgenizin zayıf gözükmesi gerektiğine sizler karar verirsiniz. Yani şöyle ki tüm vücudunuzun toparlanmasını istiyorsanız tam boy korse, sadece göbek bölgenizde fazlalık varsa göbek korsesi, eğer ki kalçanızın dikleşmesini istiyorsanız basen ve kalça toparlayıcı korse kullanabilirsiniz. Modeller renklerine ve özelliklerine göre çeşitlilik arz etmektedir. Sizin için en ideal modeli ve bedeni seçerek doğru bir tercih yapabilirsiniz. Elbisenin kumaş yapısına ve şekline göre korse giymeniz gerekmektedir. Elbiseniz şeffaf ise korse giymeniz önerilmez. Fakat farklı kumaşlara göre korse çeşitlerini de inceleyebilirsiniz.

Paylaş Tweetle Gönder Pinle
İsim veya Nick: Yorum ve Görüşleriniz: Puan Ver:
Yorumlar ( 0 yorum )
Henüz yorum yapılmamış! İlk siz yorum yazın...
Önerilen Yazılar
Asherman Sendromu Nedir? Belirtileri Nelerdir? Tedavisi Nasıl Yapılır?

Asherman Sendromu Nedir? Belirtileri Nelerdir? Tedavisi Nasıl Yapılır?

Asherman sendromu; rahim boşluğunun tamamında ya da bir bölümünde görülebilen, halk arasında rahim içi yapışıklıklar olarak nitelendirilen bir rahatsızlıktır...

Karpuz Zehirlenmesi Nedir? Belirtileri Nelerdir? Neden Olur? Tedavisi Nasıl Yapılır?

Karpuz Zehirlenmesi Nedir? Belirtileri Nelerdir? Neden Olur? Tedavisi Nasıl Yapılır?

Karpuz zehirlenmesi; karpuzun yetiştirilmesi sırasında azot içeren gübrelerin yanlış kullanılması sonrasında karpuzun nitrat seviyesinin artması ve insan bünyesinde nitratın toksik hale gelmesi ile meydana gelen bir durumdur...