yeniloji.com
Zayıflama

En Etkili Yağ Yakıcı Denenmiş Kürler

Henüz yorum yazılmadı
En Etkili Yağ Yakıcı Denenmiş Kürler
Yeniloji 3247 görüntüleme

Yağ yakıcı kürler; gerek bölgesel zayıflama gerekse tüm vücutta kilo verme, sıkılaşma ve incelme etkisi meydana getiren etkili tariflerdir.

En Etkili Yağ Yakıcı Kürler Nelerdir?

Vücutta yağlanma çoğu zaman kadınların şikayet ettiği bir konu olsa da erkeklerde de aynı şekilde görülebilmektedir. Özellikle göbek bölgesi yağlanmanın en fazla görüldüğü yerlerden biridir. Sağlıklı kilo vermek ve incelmek için öncelikle depolanmış olan bu yağların atılması ve kas kütlesinin artması gerekmektedir. Yağ yakıcı kürler, bu süreçte sizlere destek olurken aynı zamanda sağlıklı beslenme açısından da fayda sağlamaktadır.

Denenmiş yağ yakıcı kürler; pek çok kişinin uyguladığı, kilo verme konusunda etki sağlamış doğal tariflerdir. Maydanoz ve yoğurt kürü bu tarifler en sık uygulanan ve etkili sonuç alınan karışımlardır.

Yağ yakmaya yardımcı olan kürler sadece kilo verme konusunda etkili olmazlar. Bunlar iç organların iyileşmesini, toparlanmasını sağladığı için cilt sağlığının korunması, kalp sağlığının iyileşmesi, kolesterol düzenleyici etki sunma gibi pek çok fayda sağlarlar. Hatta bu kürler vücuttaki bazı enzimleri etkileyerek stres ve depresyon gibi rahatsızlıkların önlenmesi, giderilmesi için de etkili olabilmektedir. Yağ yakıcı pek çok kür tarifi bulunmaktadır. Bunlardan en etkili olanları, Maydanoz, limon, tarçın, yoğurt, zencefil gibi bitkiler ile edilen tariflerdir.

Denenmiş Yağ Yakıcı Kür Tarifleri

Fazlalıklarınızdan kurtulmak istiyorsanız pek çok kişinin uyguladığı denenmiş yağ yakıcı kürler ve tarifler deneyebilirsiniz. Bunun için sizlere şu şekilde tarif verebiliriz:

Maydanoz Kürü: Bu kürü hazırlamak için gerekli olan malzemeler; 1 demet maydanoz, 1 adet limon ve 2 su bardağı sudur. Kürü hazırlamak için öncelikle yarım demet maydanozu robotta güzelce çekiniz. Daha sonra 1 adet limonu sıkıp içecek bardağına koyunuz. Daha sonra maydanozun üzerine bir bardak su koyun ve tekrar robottan geçirin. Böylece daha iyi parçalanmasını sağlayabilirsiniz. Bu işlemin ardından limon suyunun üzerine maydanozu koyup, üzerine 1 bardak suyu dökünüz. Kürünüz bu şekilde hazır hale gelecektir. Bu kürü sabah aç karnına tüketiniz. Ayrıca gün içerisinde bol miktarda su içmeyi unutmayınız.

Yoğurt ve Sumak Kürü: Bu kürü hazırlamak için 1 tatlı kaşığı sumak ve 4 yemek kaşığı az yağlı yoğurda ihtiyacınız vardır. Yoğurdun üzerine sumağı ekleyip, güzelce karıştırmanız kürün hazırlanması için yeterlidir. Akşam yemeğinden önce ya da ara öğünlerde tüketebilirsiniz. Düzenli tüketim iştahınızı dengeler ve azaltır.

Bu kürler basen ve karın bölgesindeki yağların yakılmasında oldukça etkilidir. Maydanoz kürü kilo vermenin yanı sıra aynı zamanda cildinizin parlaması, güzelleşmesi için ce etki sağlamaktadır.

Hızlı Yağ Yakan Kürler Nasıl Tüketilir? Nasıl Kullanılır?

Eğer ki etkili bir şekilde kilo vermek istiyorsanız kürler ile birlikte birtakım egzersizler de uygulamalısınız. Bağırsak hareketlerini ve sindirim sistemini düzenleyen, yağ yakımı gerçekleştiren bu kürleri kullanırken aynı zamanda basit egzersizler yaparsanız kısa bir süre içerisinde incelme sağlayabilirsiniz. Bu şekilde yağ yakıcı kürlerin faydalarını hissedebilirsiniz.

Yağ Yakıcı Kürler Ödem Atar mı?

Sindirim sistemini dengeleyen ve daha fazla idrar çıkmayı sağlayan yağ yakıcı kürler aynı zamanda ödem atmaya da destek olmaktadır. Bu süreçte tükettiğiniz besinlere dikkat etmeniz hem ödem atmayı hem de kalıcı kilo vermeyi kolaylaştırır. Dengeli ve düzenli beslenmek, doğal kürlerden faydalanmak ideal vücuda ulaşmak için oldukça etkili ve verimlidir.

Paylaş Tweetle Gönder Pinle
İsim veya Nick: Yorum ve Görüşleriniz: Puan Ver:
Yorumlar ( 0 yorum )
Henüz yorum yapılmamış! İlk siz yorum yazın...
Önerilen Yazılar
Huzursuz Bacak Sendromu Nedir? Belirtileri Nelerdir? Nasıl Geçer? Yaşayanlar Var mı?

Huzursuz Bacak Sendromu Nedir? Belirtileri Nelerdir? Nasıl Geçer? Yaşayanlar Var mı?

Kronik bir hareket bozukluğu olarak tanımlayabileceğimiz huzursuz bacak sendromu, bir tür sinir sistemi hastalığıdır...

Yeşim Taşı Faydaları Nelerdir? Nasıl Kullanılır? Nerede Bulunur?

Yeşim Taşı Faydaları Nelerdir? Nasıl Kullanılır? Nerede Bulunur?

Yeşim taşı; vücuttaki negatif enerjiyi toplayarak dışarı atmaya yardımcı olan ve stres etkisinin giderilmesini sağlayan, mutluluk taşı olarak da bilinen bir taştır...

Hanta Virüsü Nedir? Bulaşıcı mı? Belirtileri Nelerdir?

Hanta Virüsü Nedir? Bulaşıcı mı? Belirtileri Nelerdir?

Hanta virüsü; farelerden tarafından enfekte olan, ateşli hastalıklara yol açan, tek sarmallı bir RNA virüsüdür...

Kekik Çayının Faydaları, Zararları ve Tarifi

Kekik Çayının Faydaları, Zararları ve Tarifi

Kekik çayı; demlenerek tüketildiği zaman vücuda pek çok fayda sağlayan, antiseptik bir özelliğe sahip olan bitkisel içecektir...

Mumyalama Tekniği ile Kilo Verme Nedir? Zayıflayanlar Var mı?

Mumyalama Tekniği ile Kilo Verme Nedir? Zayıflayanlar Var mı?

Mumyalama tekniği ile kilo verme; yağ yakılması gereken bölgenin bandajlarla sarılması ile uygulanan oldukça popüler bir zayıflama yöntemidir...

Bacak Bacak Üstüne Atmanın Zararları ve Anlamı

Bacak Bacak Üstüne Atmanın Zararları ve Anlamı

Bacak bacak üstüne atmak; vücudun çekici ve zarif gözükmesini sağlarken  birtakım zararlara da neden olabilmektedir...

Terletmeyen Çorap Hangisidir? Ayak Sağlığı İçin En İyi Çorap

Terletmeyen Çorap Hangisidir? Ayak Sağlığı İçin En İyi Çorap

Terletmeyen çorap; antibakteriyel özelliğe sahip, nemi hapseden ve koku oluşmasını engelleyen bir çorap modelidir...

Göbek Toparlayıcı Korse ile Göbekte Sarkmaları Önleme

Göbek Toparlayıcı Korse ile Göbekte Sarkmaları Önleme

Göbek toparlayıcı korse; fazlalıkların gizlenmesine yardımcı olarak sarkmaların giderilmesine ve kısa süre içerisinde incelme sağlanmasına destek olmaktadır...

Posturex Korse Nedir? Posturex Korse Nasıl Takılır?

Posturex Korse Nedir? Posturex Korse Nasıl Takılır?

Posturex korse; kamburluk ve duruş bozuklukları için tercih edilen, hem kadınlar hem de erkekler için kullanımı rahat olan, sırtı destekleyen ve omurganın düzelmesine yardımcı olan bir aparattır...

Sigara İçmenin Solunum Sistemine Zararları ve Sonuçları Nelerdir?

Sigara İçmenin Solunum Sistemine Zararları ve Sonuçları Nelerdir?

Solunum sistemi kanda bulunan karbondioksitin oksijene dönüşmesini sağlarken sigara gibi bağımlılık yapan zararlı içerikli maddeler bu sistemde hasar meydana getirir ve buna bağlı olarak akciğer gibi organların zarar görmesine neden olur...