yeniloji.com
Zayıflama

Tam Boy Korse Kullananlar ve Fiyatları

Henüz yorum yazılmadı
Tam Boy Korse Kullananlar ve Fiyatları
Yeniloji 188 görüntüleme

Tam boy korseler, vücudu saran ve sıkılaştıran özelliğe sahip, giyildiği zaman anında incelme sağlayan korse modelleridir.

Bayan ve Erkek Tam Boy Korse

Toparlayıcı kumaşlardan elde edilen tam boy vücut korseleri, bacakları belli bir bölgeye kadar kaplayan ve aynı zamanda vücudun üst kısmını da göğüs bölgesine kadar yad a isteğe bağlı olarak göğüs altına kadar toparlayan modellerdir. Bu korseler ile bacak ve basenlerin yanı sıra aynı zaman kalça, göbek, mide ve göğüs bölgesi de toparlanmaktadır. Bu iç giysiler sayesinde tüm vücutta incelme sağlanabilmektedir.

Tam boy korse modelleri ince askılı ya da kalın askılı bir şekilde üretilebilmektedir.

Adından da anlaşılabileceği gibi tam boy korse modelleri tüm vücudu kaplayan ve incelme sağlayan iç giysilerdir. Vücutta direk olarak zayıflama meydana getirmektedir. 1-2 beden daha ince gözükmeyi sağlamaktadır. Bu kalıcı bir özellik olmasa da fazlalıkların gizlenmesi konusunda etkili ve yardımcı olmaktadır. Bu korse modelleri vücudun genel hatlarında bir oran meydana getirecektir. Bu oran sayesinde vücut hatları daha düzgün ve kıvrımlı bir şekilde ortaya çıkacaktır.

Vücut Şekillendirici Tam Boy Korse Ne İşe Yarar?

Tüm korse modellerinin toparlayıcı özelliği bulunmaktadır. Korselerin çeşitleri oldukça fazladır. Vücudun her bölgesi için bir korse çeşidi vardır. Aynı zamanda vücudu tamamen toplayan korseler de bulunmaktadır. Tam boy korseler vücut şekillendirici özellikleri sayesinde hem daha ince hem de daha zayıf gözükmeyi sağlamaktadır. Giyildiği zaman anında zayıflama sağlamaktadır. Kalıcı olmayan bu zayıflama zaman içerisinde belli uğraşlarla kalıcı hale getirilebilir.

Basen, bacak, göbek, kalça ve mide gibi hemen hemen her bölgede sıkılaşma ve incelme meydana getiren bu korse modeli kıyafetleri altından belli olmayacak şekilde üretilmektedir. Kumaşı hem ince hem de oldukça sıkıdır. Göğüs altına kadar gelen modellerinin yanında aynı zamanda göğsü kaplayan modeller de bulunmaktadır. İstenilen çeşide ve rengi göre modeli bulunduğu için oldukça pratik kullanımlı bir iç giysidir.

Tam Boy Korse Kullanan Var mı? Kullanıcı Yorumları Nelerdir?

Günümüzde korse kullanan birçok kişi vardır. Tam boy korse kullananlar genel vücut görünümünde yaklaşık olarak 2 beden incelme sağlamak isteyen kişilerdir. Bu korse modelini kullananlar gün içerisinde giydikleri her kıyafeti rahat kullanabildiklerini dile getirmektedirler. Bunun yanında kullanıcı yorumları incelendiğinde insanların ne kadar faydalı etkiler gördüğü de anlaşılabilmektedir. Siyah, beyaz, ten rengi gibi birçok çeşidi bulunan bu korseleri birçok kıyafetin altına rahatça giyebilirsiniz.

Tam Boy Korseler Nereden Alınır? Fiyatları Ne Kadar?

Vücudu tamamen saran ve sıkılaştıran tam boy korse modelleri birçok yerde ve özellikle internet üzerinde satılmaktadır. Fiyatları oldukça uygun olan bu korseleri sipariş vererek sizler de kullanamaya başlayabilirsiniz. Alırken beden ölçüsünde ve kumaş özelliklerine dikkat etmeyi unutmayınız. Kumaşı nefes alabilen özellikte olan korseleri tercih ediniz. Beden ölçüsü ise vücudunuza göre ne küçük ne de büyük olmalıdır. Tam beden ölçünüze uygun almalısınız. İdeal vücut ölçüleri ve hızlı incelme için sizler de bu iç giysileri sipariş vererek gün içerisinde ya da özel davetlerde kıyafetlerinizin altında kullanabilirsiniz.

İsim veya Nick: Yorum ve Görüşleriniz: Puan Ver:
Yorumlar ( 0 yorum )
Henüz yorum yapılmamış! İlk siz yorum yazın...
Önerilen Yazılar
Kilo Vermek İstiyorum Ama Veremiyorum! Nasıl Kilo Verebilirim?

Kilo Vermek İstiyorum Ama Veremiyorum! Nasıl Kilo Verebilirim?

Kilo vermek istiyorum ama veremiyorum, diye düşünüyorsanız ve zayıflamanın yollarını arıyorsanız öncelikle sağlıklı ve düzenli beslenmeniz ve hareket etmeniz gerektiğini bilmelisiniz...

Korse Kaç Beden Küçültür?

Korse Kaç Beden Küçültür?

Korse giyildiği andan itibaren vücudu birkaç beden küçülten, sıkılaştırıcı özelliği bulunan toparlayıcı iç giysi modelidir...

Hızlı Kilo Almanın Yolları Kadınlar ve Erkekler İçin Nedir?

Hızlı Kilo Almanın Yolları Kadınlar ve Erkekler İçin Nedir?

Kadın ve erkeklerde farklı vücut yapılarının olması kilo alırken de farklılık yaratır...

Saçın Seyrelmesi ve Dökülmesi Nasıl Engellenir? Neden Olur?

Saçın Seyrelmesi ve Dökülmesi Nasıl Engellenir? Neden Olur?

Saçın seyrelmesi; saç dökülmelerinin önüne geçilmediği zamanda saç derisinde açılıkların meydana gelmesi ile oluşan bir durumdur...