yeniloji.com
Yaşam

Slip Korse Ne Demek? Modelleri Nelerdir? Kullananlar ve Yorumlar

Henüz yorum yazılmadı
Slip Korse Ne Demek? Modelleri Nelerdir? Kullananlar ve Yorumlar
Yeniloji 1975 görüntüleme

Slip korse; dikişsiz yapısı ile vücuda tamamen yapışan ve vücut hatlarını bütünüyle kaplayarak kıvrımlı ve ince hatlara sahip olmaya yardımcı olur.

Slip Korse Ne Demek?

Kıyafetlerin altına rahatça giyilebilen slip korse, kalça ve göbek bölgesini bütünüyle sıkılaştırarak normale göre daha ince vücut hatlarına sahip olmayı sağlamaktadır. İnce ve esnek yapısı sayesinde vücut hatlarının sorunsuz ve kusursuz gözükmesine yardımcı olmaktadır. Bu korse modelleri genel olarak askısız üretilirler. Çünkü vücuda tam anlamı ile yapışırlar. Vücut ile bir bütün haline gelirler ve vücudun doğal kıvrımlarına uyum sağlarlar. Bu iç giysiler genel olarak belin üst kısmından dize kadar olan bölgeye etki ederler. Fakat modellerinde değişiklikle söz konusu olabilmektedir.

Slip korse; giyildiği andan itibaren vücudu incelten ve sıkılaştıran bir yapıya sahiptir.

Geçmiş yıllardan günümüze değin kullanılan korse modelleri farklı şekillerde ve çeşitlerde karşımıza çıkmaktadır. Slip korse normal korse modellerinden farklı olarak askısız ve dikişsiz olarak üretilmiştir. Vücudun hem alt hem de üst bölgesine hitap ederler. Kancalı ya da yapışkanlı değil direkt olarak giyilecek şekilde üretilmektedir. Bu korseler dikişli olarak da üretilebilmektedir. Fakat oldukça ince dikişler olduğundan kıyafetlerden belli olmamaktadır.

Slip Korse Modelleri Nelerdir?

Günlük hayatta kolay bir şekilde kullanılan slip korselerin pek çok modeli bulunmaktadır. Yüksek bel kalça toparlayıcı modellerinin yanı sıra, hamilelikte kullanıma uygun modeller, atlet ya da çıtçıtlı body formunda modeller, balenli korseler, karın toparlayıcı, bacak ve bazen toparlayıcı, silikonlu modeller, çok yüksek bel olmayan külot korseler, askılı ya da askısız, dikişli ya da dikişsiz olmak üzere pek çok model bulunmaktadır. İsteğinize uygun bir korse modelini seçerek kullanıma başlayabilirsiniz.

Slip korselerin t-shirtlerin altına bile kolayca giyebilirsiniz. İnce yapıları sayesinde herhangi bir şekilde belli olmamaktadır. Kusursuz ve birkaç beden daha ince bir fiziğe sahip olmak isteyenler için toparlayıcı etki meydana getiren bu korseleri giyer giymez zayıf gözükebilirsiniz. Kilo verme sürecinde psikolojik olarak kişinin kendini daha iyi hissetmenizi sağlamaktadır.

Slip Korse Kullananlar ve Yorumlar

Model çeşitliliği ve kolay kullanım özelliği sayesinde gerek günlük hayatta gerekse özel davetlerde slip korse kullananlar oldukça fazladır. Yorumlar incelendiğinde abiye elbiselerin altına giyenler olduğu gibi günlük hayatta ince bir bluz altına giyenler de bulunmaktadır. Beyaz, ten rengi ve siyah gibi renk çeşitleri olan bu korseleri kıyafetlerinizle uyumlu bir şekilde rahatça giyebilirsiniz.

Slip Korse Fiyatları ve Sipariş

Fazlalıklarınızı gizlemek ve vücut hatlarınızın daha ince ve daha zayıf durmasını istiyorsanız oldukça uygun fiyatlarla satılan slip korse siparişi verebilirsiniz. Model seçiminizi yaparken hangi bölgenizin incelmeye ihtiyacı varsa ve hangi bölge de fazlalık varsa oraya yönelik bir ürün seçmeniz gerekmektedir. Bu korse modellerini düzenli bir şekilde kullandığınız da etki oranının arttığını fark edebilirsiniz.

Paylaş Tweetle Gönder Pinle
İsim veya Nick: Yorum ve Görüşleriniz: Puan Ver:
Yorumlar ( 0 yorum )
Henüz yorum yapılmamış! İlk siz yorum yazın...
Önerilen Yazılar
Güneş Yanığına Ne İyi Gelir?

Güneş Yanığına Ne İyi Gelir?

Yaz aylarında çok fazla yaşanan sıkıntılardan biri de güneş yanıklarıdır...

Göğüs Kalkanı Nedir? Göğüs Kalkanı ile Emzirme Nasıl Olur?

Göğüs Kalkanı Nedir? Göğüs Kalkanı ile Emzirme Nasıl Olur?

Annelerde, farklı sebeplerden dolayı gereğinden fazla süt üretimi olabilmektedir...