yeniloji.com
Yaşam

Kalça Kaldıran Korse Nedir? Kullananlar ve Yorumlar

Henüz yorum yazılmadı
Kalça Kaldıran Korse Nedir? Kullananlar ve Yorumlar
Yeniloji 1124 görüntüleme

Kalça kaldıran korse; vücut hatlarının daha belirgin durmasını ve şekillendirici özelliği sayesinde daha kıvrımlı bir fiziğin oluşmasını sağlayan iç giysi modelidir.

Kalça Kaldıran Korse Nedir?

Popo korsesi ya da basen dikleştirici korse olarak da bilinen ve betimlenen kalça kaldıran korse modeli, bu bölgenin daha kıvrımlı durmasını ve buna bağlı olarak fiziğin daha kusursuz hale gelmesini sağlamaktadır. Kalça dolgulu korseler özellikle popo bölgesi daha küçük olanlar için avantajlıdır. Bu korseler sayesinde kalçanın daha dik durması sağlanabilir ve vücut hatları daha belirgin bir hal alabilir.

Kalça kaldıran korse modeli, poponun daha toplu ve dik durmasını sağlayan aparattır.

Basen ve kalçaların toparlanmasını ve sıkılaşmasını sağlayan kalça kaldıran korseler çeşitli özelliklerle karşımıza çıkmaktadır. Kimisi poponun daha büyük durmasını sağlarken kimisi toparlayıcı özelliği sayesinde daha toplu hatların oluşmasını sağlar. Kalça toparlayıcı korseler bu bölgede fazlalığı olanlar için idealdir. Bu korseler daha zayıf gözükmeyi sağlarlar. Kalça kaldıran, basen dikleştiren korse modeli ise poponun daha belirgin olmasını sağlar. Böylece bel bölgesi daha ince durur ve vücut ölçülerinde orantı yakalanır.

Basen Dikleştirici Korse Ne İşe Yarar?

Genel olarak birçok kadın kusursuz fiziğe sahip olmak ister. Basen bölgesi bir vücutta kendini ilk olarak gösteren fiziksel orandır. Bu bölge her ne kadar kıvrımlı ve toplu olursa fiziksel görünüm o kadar hoş olmaktadır. Kum saati vücut görünümü bu şekilde oluşur ve genel olarak her kadın bu tarz bir ölçü ister. Basen dikleştirici korseler düz hatlara sahip olanlar için etkilidir. Vücudu şekillendiren bu korse modelleri vücut hatlarının daha kıvrımlı olmasını sağlamaktadır. Belin ince basenlerin daha dik ve poponun daha kıvrımlı durmasını sağlamaktadır.

Kalça Şekillendirici Dolgulu Korse Kullanımı

Kalça şekillendiren dolgulu korseler, vücut hatlarının daha kıvrımlı ve alımlı gözükmesini sağlar. Çekici bir fiziğin oluşumuna yardımcı olur. Dolgulu korse modelleri popo bölgesi küçük olanlar için kullanışlı olmaktadır. Özellikle kilo olarak zayıf olan ve kalçası da bu orantıda belirgin olmayan kadınlar bu tarz korse modellerini sıkça tercih etmektedir.

Kalça kaldıran korse modelleri dolgulu özellikleri sayesinde giysilerin altında harika vücut ölçülerinin oluşmasını sağlar. Normal bir iç çamaşırı gibi duran bu aparatlar günlük hayatta kolay bir şekilde kullanılmaktadır. Normal bir iç çamaşırı gibi giyip çıkartabilirsiniz. Giydiğiniz anda poponuzun daha dik kalçanızın daha kalkık ve bel bölgenizin daha ince durmasını sağlayabilirsiniz. Kullanımı oldukça praitk olduğundan çoğu kişi tarafından yoğun bir şekilde tercih edilmektedir.

Kalça Kaldıran Korse Kullananlar, Yorumlar ve Fiyatları

Vücudun daha alımlı bir fiziğe sahip olmasını sağlayan kalça kaldıran korse modellerini kullananlar etkilerinden memnun kalmaktadırlar. Yapılan yorumlar ve kullanım sıklığı değerlendirildiğinde kusursuz bir fizik isteyen hemen herkes bu korseleri kullanmaktadır. Fiyatları oldukça uygun olan basen dikleştirici dolgulu korseler aynı zamanda kalça büyütme özelliği sayesinde daha kıvrımlı bir fizik sağlamaktadır. Sizler de bu korseleri internet üzerinden sipariş verebilir ve anında sahip olabilirsiniz.

İsim veya Nick: Yorum ve Görüşleriniz: Puan Ver:
Yorumlar ( 0 yorum )
Henüz yorum yapılmamış! İlk siz yorum yazın...
Önerilen Yazılar
Hashimoto Hastalığı Nedir? Belirtileri Nelerdir? Tedavisi Nasıl Yapılır?

Hashimoto Hastalığı Nedir? Belirtileri Nelerdir? Tedavisi Nasıl Yapılır?

Tiroid dokusu vücudun bağışıklık hücreleri tarafından yabancı doku şeklinde algılandığı zaman yok etme çabası sonucunda meydana gelen duruma hashimoto hastalığı denir...

Göbek ve Mide Korsesi ile İnce Görünmenin Yolları

Göbek ve Mide Korsesi ile İnce Görünmenin Yolları

Göbek ve mide korsesi, vücudun üst bölgesinin daha ince ve sıkı gözükmesine yardımcı olan aynı zamanda toparlayıcı bir etki yaratan korse modelidir...

Hindiba Kahvesi Zayıflatır mı? Hindiba Kahvesi Kilo Verdirir mi?

Hindiba Kahvesi Zayıflatır mı? Hindiba Kahvesi Kilo Verdirir mi?

Hindiba kahvesi; hindiba bitkisinin köklerinin kurutulup öğütülmesi ile toz haline getirilerek kahveyi andıran bir içecek haline getirilmesi şeklinde elde edilmektedir...

Haşlanmış Limon Detoksu ve Diyeti Nasıl Zayıflatır? Kullananlar ve Zayıflayanlar

Haşlanmış Limon Detoksu ve Diyeti Nasıl Zayıflatır? Kullananlar ve Zayıflayanlar

Son dönemin en popüler kilo verme yöntemi olarak gösterilen haşlanmış limon detoksu ve diyeti nasıl zayıflatır sorusunu insanlar sürekli olarak uzmanlara yöneltmektedir...