yeniloji.com
Yaşam

Terletmeyen Korse ile Günlük Korse Kullanımı

Henüz yorum yazılmadı
Terletmeyen Korse ile Günlük Korse Kullanımı
Yeniloji 1963 görüntüleme

Terletmeyen korse; günlük hayatta rahatça kullanılabilen ve vücudun daha ince ve daha zayıf olmasını sağlayan iç giysidir.

Terletmeyen Korse Nedir? Ne İşe Yarar?

Vücutta toparlanma etkisi meydana getiren korselerin bazıları terletir bazıları ile terletmez. Korseler özelliklerine göre sınıflandırılabilirler. Terletmeyen korseler inceltici ve sıkılaştırıcı etkiye sahip modellerdir. Bu korse modellerini günlük hayatta rahatça kullanabilirsiniz. Kıyafetlerin altından belli olmayan ve vücudu sıkılaştırarak incelten aparatlardır. Böylece kıyafetlerin üstte oldukça şık durmasını sağlamaktadır.

Terletmeyen korseler, nefes alabilen kumaşlardan elde edilirler ve ciltte tahriş gibi etkilerin oluşmasını engellerler.

Terletmeyen korseler günlük hayatta kolay bir şekilde kullanılabilmektedir ve oldukça tercih edilmektedir. Terleten korseler ise genel olarak termal özelliği bulunan iç giysilerdir. Termal korseler vücut ısısının artmasını sağlar. Buna bağlı olarak terleme meydana gelir. Bu terleme neopren kumaş özelliği olan korse tarafından hapsedilir ve ciltte herhangi bir tahriş meydana gelmez. Günlük hayatta korse kullanımı için en uygun olan terletmeyen korselerdir. Bunlar ince kumaşlardan elde edilir ve vücudu sarar.

Terletmeyen Erkek ve Kadın Korse Modelleri

Korseler hem kadın hem de erkekler tarafından kullanılan ve çoğu zaman bir iç çamaşırını yerini tutan iç giysilerdir. Korseler anında incelme sağlasa da bunun kalıcı olması için birtakım özelliklerin bir arada olması gerekmektedir. Terletmeyen korse modelleri genel olarak geçici incelme ve sıkılaşma sağlamaktadır. Bu korseler kıyafetlerin altında daha ince ve zarif vücut hatlarına sahip olmak için giyilmektedir.

Terletmeyen korse modelleri oldukça çeşitlidir. Göbek korsesi, bel korsesi, tayt korse, tüm vücut korse, atlet korse ve daha pek çok model bulunmaktadır. Terletmeyen korseler nefes alabilen esnek kumaşlardan elde edilmektedir. Bunları hem günlük hayatta hem de özel davetlerde kullanabilirsiniz. Bölgesel olarak incelme sağlayan bu korseler sayesinde fazlalıklarınızı gizleyebilir ve fiziğinizi kusursuz yapabilirsiniz.

Günlük Hayatta Hangi Korseler Kullanılır?

Korseler yaklaşık olarak 400 yıl öncesinden günümüze kadar kullanılmış olan iç giysilerdir. Hem zayıflamak hem de sağlık için pek çok şekilde kullanılabilmektedir. Günlük hayatta tercih edilen modeller genel olarak vücudu saran, sıkılaştıran, incelten modellerdir. Göbek ve atlet korseler yoğun olarak tercih edilmektedir. Aynı zamanda tayt korseler de ilgi görmektedir. Yürüyüş ve spor ile kullanılan modeller termal korselerdir ve bunlar kısa süre içerisinde etkili zayıflama sağlamaktadır. Bu korseler terletici özelliğe sahip olduğundan kıyafetlerin altında gezmeye ya da özel bir davete katılırken kullanılmamaktadır. Terletmeyen korseler ile her şekilde tercih edilmektedir.

Terletmeyen Göbek ve Atlet Korsesi Kullananlar, Yorumlar ve Fiyatları

Nefes alan kumaşı sayesinde terletmeden incelten ve vücudu sıkılaştıran göbek ve atlet korseler, hem karın hem de bel bölgesinde incelme meydana getirmektedir. Bu korseleri kullananlar etkilerinden oldukça memnun kaldıklarını belirtirken yorumlarda da bunlara rastlamak mümkündür. Terletmeyen korse fiyatları oldukça uygundur ve vücutta istenilen bölgeye göre kullanılabilmektedir.

İsim veya Nick: Yorum ve Görüşleriniz: Puan Ver:
Yorumlar ( 0 yorum )
Henüz yorum yapılmamış! İlk siz yorum yazın...
Önerilen Yazılar
Erkek Bel Korsesinin Faydaları Nelerdir? Ne İşe Yarar?

Erkek Bel Korsesinin Faydaları Nelerdir? Ne İşe Yarar?

Erkek bel korsesi; hem daha zayıf ve fit görünmeye hem de bel sağlığının iyileşmesine destek olan bir iç giysi modeli olarak nitelendirilmektedir...

Yumurtalık Kanseri Belirtileri Nelerdir? Neden Olur? Yaşayanlar ve Tedavisi

Yumurtalık Kanseri Belirtileri Nelerdir? Neden Olur? Yaşayanlar ve Tedavisi

Yumurtalık kanseri; yumurtalıklarda bulunan epitelyum hücrelerin kontrolsüz bir şekilde büyümesi ve çoğalması sonrasında meydana gelen bir durumdur...

Demans Hastalığı Nedir? Belirtileri, Tedavisi ve Türleri

Demans Hastalığı Nedir? Belirtileri, Tedavisi ve Türleri

Demans; bellek, dilin konuşma yetileri, sorgulama ve düşünme yetileri, öğrenme ve hatırlamada zorluk, unutkanlık, tanımlamalarda yanılgılar gibi birçok duyusal ve düşünsel yetersizliğin bir araya geldiği bir zihinsel zayıflık durumudur...

İncir Kürü Faydaları Nelerdir? Nasıl Yapılır? İncir Kürü ile Hamile Kalanlar

İncir Kürü Faydaları Nelerdir? Nasıl Yapılır? İncir Kürü ile Hamile Kalanlar

İncir kürü; vücudun günlük fosfor, B1, B2 ve magnezyum ihtiyacının karşılanmasını ve lif etkisi sayesinde hazımsızlığın giderilmesini sağlayan, içerisindeki vitamini mineral, protein sayesinde besleyici özelliği yüksek olan bir karışımdır...