yeniloji.com
Zayıflama

Termal Şort Zayıflatır mı? Zararları Var mı? Kullananlar ve Yorumlar

Henüz yorum yazılmadı
Termal Şort Zayıflatır mı? Zararları Var mı? Kullananlar ve Yorumlar
Yeniloji 828 görüntüleme

Termal şort; bacakların üst kısmını tamamen saran ve göbek, bel çevresine de etki ederek hem sıkılaşma hem de zayıflama sağlayan bir korse modelidir.

Termal Şort Zayıflatır mı?

Genel olarak pek çok kişi basen ve basak bölgelerindeki fazlalıklardan şikayetçi olmaktadır. Özellikle kadınlar kalçalarının daha toplu ve dik durması, basenlerin zayıf durması ve bunun yanında bacakların ince olmasını istemektedir. Termal şort her insanda gözlemlenen bölgelerdeki fazlalıklara etki etmek için geliştirilmiş. Tayt korselere göre daha kısadır ve etki alanı hemen hemen aynıdır. Bel çevresini ve göbek etrafını sararak incelme de meydana getirmektedir.

Termal şort kullanımı; kan dolaşımının artması ile vücut ısısının artmasına bağlı olarak metabolizmanın hızlanması, terleme görülmesi gibi zayıflamaya destek olacak birtakım etkiler meydana getirmektedir.

Termal şortlar genel olarak spor sırasında, yürüyüş yaparken ya da vücut hareket halindeyken giyilmektedir. Bu korse modeli sayesinde kalça ve göbek bölgesinden şikayetçi olanlar buralardaki fazla yağlardan kurtulabilirler. Bu şort modeli giyildiği andan itibaren etkilerini göstermeye başlar. Vücudun terlemesini sağlayarak kalori yakımının ve yağ atımının gerçekleşmesine katkı sağlar. Esnek kumaşı ve nefes alabilen özelliği sayesinde terleme sonrasında ciltte tahriş gibi etkiler de meydana getirmemektedir.

Termal Şortun Zararları Var mı?

Sauna şort olarak da bilinen bu korse modelinin düzenli ve doğru şekilde kullanılması halinde herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Burada önemli olan doğru bedenin seçilmesi, kumaşın nefes alabilir özellikte olmasıdır. Eğer ki korse kumaşı nefes almıyorsa ve teri hapsetmiyorsa, meydana gelen terleme vücutta kalır. Terleme sırasında ortaya çıkan toksinler de vücutta kalır ve bu durum mantar gibi hastalıkların oluşmasına neden olur. Bu etkinin oluşmaması için korse kumaşının kaliteli ve naylon olmaması gerekir. Beden seçimi de en az korse kumaşı kadar önemlidir. Eğer ki kendi beden ölçülerinizden daha küçüğünü alırsanız aşırı sıkı olacağı için hem hareketlerin kısıtlanmasına neden olur hem de kan dolaşımında yavaşlama meydana getirir. Büyük alırsanız da herhangi bir terleme, sıkılaştırma ve zayıflatma etkisi meydana gelmez. Bu nedenle termal şort doğru şekilde kullanılırsa ve seçilirse herhangi bir yan etkiye yol açmazlar.

Termal Sauna Şort Kullananlar ve Yorumlar

Eğer ki termal sauna şort işe yarar mı diye merak ediyorsanız kullananların söylediklerini inceleyebilirsiniz. Hem kadınlar hem de erkekler için üretilen bu şortları kullananlar yapmış oldukları yorumlarda, olumlu ve nitelikli etki gördüklerini belirten cümleler kurmuşlardır. Kullanımı oldukça kolay olan termal şortlar kalçanın sıkılasına, basenlerin incelmesine ve bel çevresinin toparlanmasına yardımcı olurken aynı zaman vücut şekillendirici etki de oluşturmaktadır. Sizler de bu şortlar ile kusursuz ölçülere ulaşabilirsiniz.

Termal Şort Nasıl Kullanılır? Nerede Satılır?

Gün içerisinde 1-2 saat giyilmesi ve bu süreçte hareket halinde olunması termal şort kullanımı için gerekli olan özelliklerdir. Eti görebilmek için kişinin kilosuna göre birkaç hafta boyunca kullanım sağlanmalıdır. Temizliğine dikkat ediniz ve kullanım sonrasında vücudunuzu yıkamaya özen gösteriniz. Termal şort sipariş vermek için internet üzerinden araştırma sağlayabilirsiniz.

İsim veya Nick: Yorum ve Görüşleriniz: Puan Ver:
Yorumlar ( 0 yorum )
Henüz yorum yapılmamış! İlk siz yorum yazın...
Önerilen Yazılar
Ahtapot Zayıflama Fiyatı Nedir? Nasıl Yapılır? Cihazı ve Yorumları

Ahtapot Zayıflama Fiyatı Nedir? Nasıl Yapılır? Cihazı ve Yorumları

Ahtapot zayıflama; uzun süreli diyetlere ve yoğun egzersiz programlarına gerek duymadan kısa bir süre içerisinde birkaç beden incelmenize yardımcı olmaktadır...

Bel İnceltici Kemer İşe Yarıyor mu? Termal Kemer Beli İnceltir mi?

Bel İnceltici Kemer İşe Yarıyor mu? Termal Kemer Beli İnceltir mi?

Bel inceltici kemer; bu bölgedeki kasların hareket geçmesini sağlayarak zayıflama ve yap yakıcı etkinin meydana gelmesine destek olmaktadır...

Gece Yatarken Korse Takılır mı?

Gece Yatarken Korse Takılır mı?

Gece yatarken korse kullanmak, vücutta birtakım rahatsızlıklara neden olabileceği gibi çok önerilen bir uygulama değildir...

Sezeryan Sonrası Korse Çeşitleri ve Kullanımı

Sezeryan Sonrası Korse Çeşitleri ve Kullanımı

Sezeryan sonrası korse kullanımı, hamilelik sırasında alınan kilolar ve doğum yaptıktan sonra göbek bölgesinde oluşan fazlalıkların kısa süre içerisinde erimesi ve göbeğin düz bir şekil almasını sağlamaktadır...