yeniloji.com
Zayıflama

Termal Zayıflama Korsesi ile Göbek Eritme

Henüz yorum yazılmadı
Termal Zayıflama Korsesi ile Göbek Eritme
Yeniloji 3177 görüntüleme

Termal zayıflama korsesi; giyildiği andan itibaren incelme sağlayan ve vücuttaki fazla kiloların terleme yolu ile dışarı atılmasını sağlayan bir iç giysi modelidir.

Termal Zayıflama Korsesi Nedir?

Günümüzde fazla kilolar hem kadınların hem de erkeklerin ortak bir sorunudur. Kilo vermek için uygulanabilecek birçok yöntem bulunmaktadır. Korseler geçmiş yıllardan beri hem zayıflamak hem de ince gözükmek için kullanılan bir yöntemdir. Termal zayıflama korseleri diğer korse modellerine göre daha fazla terleten ve metabolizma üzerinde sağladığı hızlandırıcı etkiler sayesinde hızlı bir şekilde zayıflama sağlayan modellerdir.

Termal zayıflama korseleri; esnek ve nefes alan kumaş özelliği ile terleme sonucunda cildin tahriş olmasını engelleyen ve aynı zamanda bölgesel zayıflama konusundaki etkileri ile bilinen bir korse modelidir.

Adından da anlaşılabileceği üzere vücut ısısının artmasına yardımcı olan termal zayıflama korselerinin sıkılaştırıcı etkileri bulunmaktadır. Çeşitleri sayesinde vücuttaki pek çok bölge için kullanılabilmektedir. Vücudun üst bölgesi için uygun modellerin yanı sıra aynı zamanda alt bölgeler yani bacakların incelmesi için de modeller bulunmaktadır. Isıyı koruyan ve dışarı vermeyen bu korseler teri hızlı bir şekilde emer ve korsenin dışına çıkarmaz. Hızlı kuruyan kumaşlar sayesinde ciltte tahriş ya da ter soğuması ile hastalıkların oluşmasına neden olmamaktadır.

Termal Korseler Zayıflatır mı? Göbek Eritir mi?

Vücudun en hızlı kilo alan ve en yavaş eriyen bölgesi göbektir. Çünkü göbek bölgesi hareket etmez ve buradaki kasları çalıştırmak için bazı yöntemler uygulanmalıdır. Termal korseler vücutta meydana getirmiş olduğu ısı etkisi ile kaslarda uyarıcı etki meydana getirir ve buralarda biriken yağların dışarı atılmasına yardımcı olur. Sadece göbek bölgesi için değil aynı zamanda kalça, basen ce bacakların erimesinde de etkilidir.

Termal korseler normal korse modellerininaksine vücutta aşırı bir teleme meydana getirmektedir. Özellikle spor ve diyet ile desteklendiğinde etkisini kat kat arttırmaktadır. Normal korseler tek başına etkili olmazken termal zayıflama korseleri tek başına da vücutta incelme sağlayabilmektedir. Terlemeyi hapseden yapısı sayesinde kişiyi rahatsız etmemektedir.

Termal Zayıflama Korselerinin Faydaları Nelerdir?

Zayıflamaya yardımcı olan termal korseler aynı zamanda ağrıları da hafifletmektedir. Özellikle kış aylarında üşütme sonrasında meydana gelen sırt ve bel ağrılarının hafiflemesinde etkilidir. Bunun yanı sıra vücudu sıcak tutar ve bağışıklığı güçlendirir. Termal korselerin terletme özelliği vücuttaki toksin maddelerin atılmasına yardımcı olmaktadır. Toksin maddeler vücutta kilo almaya neden olabilmektedir. Terleme yolu ile bir kısmı vücuttan atılabilmektedir. Terleme sayesinde ödem gibi vücuttaki sıvı birikmeleri de son bulabilmektedir.

Spor yaparken termal korse kullanmak zayıflama sürecinin daha hızlı olmasına destek olabilmektedir. Gün içerisinde sürekli bu korseyi takmak rahatsız edici olabilir. Bu nedenle belli zaman dilimleri içerisinde kullanabilirsiniz. Esnek yapısı sayesinde herhangi bir hareketi kısıtlamaz ve aksine rahat hareket etmenizi sağlar.

Zayıflamak İçin Termal Korse Kullananlar ve Yorumları

Kilo vermek isteyen pek çok kişi bu korse modellerini tercih etmektedir. Gerek atlet gerekse tayt şeklinde olan termal zayıflama korse modellerini kullananlar etkilerinden oldukça memnun kaldıklarını dile getiren yorumlarda bulunmaktadırlar. Sizler de sağlıklı bir şekilde zayıflamak ve bölgesel olarak incelmek için bu korselerden kullanabilirsiniz. Gün içerisinde kıyafetlerinizin altına giyebilir ya da modeline göre sadece korse de kullanabilirsiniz. Kolay kullanımı ve faydalı etkileri sayesinde hem fit kalabilir hem de ideal kilonuza ulaşabilirsiniz.

İsim veya Nick: Yorum ve Görüşleriniz: Puan Ver:
Yorumlar ( 0 yorum )
Henüz yorum yapılmamış! İlk siz yorum yazın...
Önerilen Yazılar
Çilek Bacak Nedir? Neden Olur? Nasıl Geçer?

Çilek Bacak Nedir? Neden Olur? Nasıl Geçer?

Çilek bacak; ağda yaptıktan sonra bacak üzerinde kırmızı lekelerin oluşması sonucunda ortaya çıkan bir durumdur...

Karaciğeri Temizleyen Şeyler, Bitkiler, Yiyecekler ve İçecekler Nelerdir?

Karaciğeri Temizleyen Şeyler, Bitkiler, Yiyecekler ve İçecekler Nelerdir?

İç organların temizlenmesi sağlıklı bir yaşam için çok önemli olurken, karaciğeri temizleyen şeyler hem yağlanmayı engeller hem de vücuttaki diğer organların daha rahat çalışmasına destek olur...

Hamilelikte Kahverengi Akıntı Neden Olur? Ne Kadar Sürer?

Hamilelikte Kahverengi Akıntı Neden Olur? Ne Kadar Sürer?

Gebeliklerin çoğunda karşılaşılan bir durum olan hamilelikte kahverengi akıntı, bazı durumlarda ciddi sağlık sorunlarını ifade ederken bazılarında ise ciddi bir soruna işaret ediyor olabilir...

Zayıflatan Tulum ile Yağ Yakma

Zayıflatan Tulum ile Yağ Yakma

Zayıflatan tulum; vücutta genel bir zayıflama ve kilo verme etkisi meydana getiren aynı zaman zamanda incelme sağlayarak kilo vermeye destek olan bir korse modelidir...