yeniloji.com
Zayıflama

Zayıflatan Tayt Korse Modelleri Nelerdir? Korse Tayt İşe Yarar mı?

Henüz yorum yazılmadı
Zayıflatan Tayt Korse Modelleri Nelerdir? Korse Tayt İşe Yarar mı?
Yeniloji 382 görüntüleme

Zayıflatan tayt korse; gerek günlük kullanımda gerekse özel günlerde fazla kiloların kamufle edilmesini sağlayan ve düzenli kullanıldığında sıkılaşmaya yardımcı olan iç giyim ürünüdür.

Zayıflatan Tayt Korse Nedir? Modelleri Nelerdir?

Zayıflatan tayt korse, fazla kilolarından dolayı psikolojik olarak iyi hissetmeyen kadınların özgüvenlerini ve kendilerine olan inançlarını artıracak kurtarıcı bir korsedir. Günlük kullanımda ya da özel davetlerde tercih edilecek kıyafetlerin içerisine 1-2 beden incelmiş olarak girmeye yardımcı olur. Esnek ve pamuklu olan tayt korseler kıyafetlerin altında kişilerin rahat etmesini sağlayacak yapıya sahiptir. Günde 8 saat kullanılmalı, kalıcı bir incelik için her gün düzenli olarak korse giyilmelidir. Zayıflatan tayt korse modelleri farklı renk ve desenlerde üretilmektedir.

Zayıflatan Tayt Korse Kullananların Yorumları Nelerdir?

Zayıflatan tayt korse kullananların yorumları araştırıldığında, kadınların tayt korseleri anı kurtarmak için tercih ettikleri fakat düzenli kullanım sonucunda vücutta incelmeye sebep olduğunu gözlemledikleri görülmektedir. Pek çok kullanıcının aynı gözlemde bulunması zayıflatan tayt korselerin etkisini gözler önüne sermektedir. Tayt korse satın alırken piyasaya sürülen her markaya güvenmemeye özen gösterilmelidir. Tercih edilecek olan korselerin sağlık bakanlığından onaylı, düzenli kullanımlarda kişilerin gerek cildine gerekse fazla baskı sebebiyle iç organlarına zarar vermeyecek nitelikte malzemeden üretilmiş olması gerekir.

Tayt Korsenin Özellikleri Nelerdir?

Kaliteli malzemeden üretilmiş tayt korseler, terleme sonucunda teri içeri hapsetmeyerek dışarı transfer eder. Bu sebeple terleme sonucunda vücutta oluşacak istenmeyen kokular da önlenmiş olur. Nefes alan kumaş yapısıyla mantar ve pişik gibi rahatsızlıkların oluşumuna engel olur. Sıcak havalarda da güvenli bir şekilde kullanıma uygundur. Bel kısmında bulunan özel kumaş dokusu sayesinde, kişilerin en çok rahatsızlık duyduğu aşağıya kayma sorununu ortadan kaldırır.

Korse taytlar dikişsiz örgü teknolojisi kullanılarak hazırlanmaktadır. Ağ bölgesindeki dikişi hariç ekstra dikiş bulundurmaz. Böylelikle kat izi oluşumu gibi ütü gerektiren durumlar söz konusu olmaz. Sağlam dikişlere sahip olması yönüyle yırtılma ya da patlama gibi olumsuz sonuçlar oluşmaz. Hava alan teknolojiden üretilmiş olup, tayt korseler vücudun sıcaklığını artırmak için kullanılmamalıdır. Sıcak havalarda serin etki gösterdiği göz önünde bulundurularak soğuk havalarda çamaşır üzerine giyilmelidir.

Tayt Korsenin Faydaları Nelerdir?

Zayıflatan tayt korsenin faydaları şunlardır;

  • Kullanıcılar bedenlerine uygun korseyi giydiklerinde birkaç beden küçük gösterirler. Düzenli kullanıldığında vücudun toparlanmasına ve zayıflamasına yardımcı olur.
  • Omurga bölgesine ek bir destek sağlayarak dik durmayı kolaylaştırır.
  • Doğumdan sonra doktor kontrolünde korse kullanımına başlayan anneler için sezaryen dikişlerinin desteklenmesine ve karın bölgesinde oluşan sarkmaların giderilmesine yardımcı olur.
  • Vücudun yan tarafları olan simit ve basen bölgelerine denk gelecek kısımlardaki basınç noktaları, fazla yağ biriken alanların daha iyi biçimlenmesini sağlar.
  • Kalçalara şekil vermeyi sağlayan Push-Up özelliğine sahiptir.
  • Mideye basınç yaparak acıkmayı geciktirir ve daha az yemeye yardımcı olur.
  • Sindirim sisteminin düzene girmesinde etkilidir.
  • Esnek kumaş yapısıyla rahat hareket edebilme imkanı sunar.
  • Selülit oluşumunu engeller ve kan dolaşımını hızlandırır.

Zayıflatan tayt korse, sağlıklı sonuç vermesi açısından kullanıcıların bedenine uygun olacak kalıplarda tercih edilmelidir. Bu taytların farklı renkleri ve çeşitleri de bulunmaktadır. Günlük hayatta kullanıma uygundur. Hem kıyafetin içine giyilebilen modelleri vardır hem de normal şekilde kullanıma uygun modeller vardır.

İsim veya Nick: Yorum ve Görüşleriniz: Puan Ver:
Yorumlar ( 0 yorum )
Henüz yorum yapılmamış! İlk siz yorum yazın...
Önerilen Yazılar
Termal Zayıflama Yeleği Nedir? Termal Yelek Zayıflatırmı?

Termal Zayıflama Yeleği Nedir? Termal Yelek Zayıflatırmı?

Termal zayıflama yeleği; vücudun üst bölgesini tamamen saran ve terleme etkisi sayesinde hem kilo vermeyi hem de bölgesel olarak zayıflamayı sağlayan zayıflama kıyafetidir...

Metabolizma Hızlandırmak Ne Demek? Ne İşe Yarar?

Metabolizma Hızlandırmak Ne Demek? Ne İşe Yarar?

Vücudun temek fonksiyonlarını en iyi şekilde gerçekleştirebilmek için gerek duyduğu enerji miktarı metabolizma olarak isimlendirilirken metabolizma hızlandırmak da bu ihtiyacın daha üst seviyelere çıkarılmasıdır...

Sezeryan Sonrası Korse Çeşitleri ve Kullanımı

Sezeryan Sonrası Korse Çeşitleri ve Kullanımı

Sezeryan sonrası korse kullanımı, hamilelik sırasında alınan kilolar ve doğum yaptıktan sonra göbek bölgesinde oluşan fazlalıkların kısa süre içerisinde erimesi ve göbeğin düz bir şekil almasını sağlamaktadır...

Keto Guru Nedir? Zayıflatırmı? Kullanıcı Yorumları, Fiyatları, Fayda ve Zararları

Keto Guru Nedir? Zayıflatırmı? Kullanıcı Yorumları, Fiyatları, Fayda ve Zararları

Keto guru; metabolizmanın hızlanmasını sağlayan, açlık ve tatlı krizlerini bastırarak hem vücutta yağ emilimini azaltan hem de depolanmış yağların dışarı atılmasına destek olan bir gıda takviyesidir...