yeniloji.com
Yaşam

Basen Toparlayıcı Korse ile Basenleri Şekillendirme

Henüz yorum yazılmadı
Basen Toparlayıcı Korse ile Basenleri Şekillendirme
Yeniloji 2322 görüntüleme

Basen toparlayıcı korse modeli, basen bölgesindeki fazlalıkların toparlanmasını sağlayarak incelme ve sıkılaşma meydana getiren esnek bir iç giysi modelidir.

Basen Korsesi İşe Yarıyor mu?

Vücut hatlarının daha ince olması ve fiziksel görünüm olarak hoş bir görüntünün oluşmasına yardımcı olmaktadır. Bu açıdan değerlendirildiğinde basen bölgesinin ve kalçanın ince zarif olması daha zayıf gözükmeyi sağlamaktadır. Basen korsesi sadece basenleri değil aynı zamanda kalça ve göbek bölgesini de inceltmektedir.

Basen bölgesini toparlayan korse modelleri giyildiği andan itibaren vücudun birkaç beden incelmesini sağlamaktadır.

Basen bölgesinin toparlanmasına yardımcı olan korse modelleri esnek kumaşlardan elde edilmiştir. Bu esneklik aynı zamanda sıkılaştırıcı özellik de sunmaktadır. Basenlerin zaman içerisinde bu sıkılaşma ile şekillendirilmesi mümkün hale gelebilmektedir. Şekillendirici özelliğinin oluşabilmesi için aynı zamanda spor ve birtakım egzersizler ile desteklenmesi gerekebilir.

Göbek ve Basen Eriten Korse İnceltir mi?

Yüksek bel olma özellikleri sayesinde hem göbek bölgesini hem de basenleri saran korse modelleri anında iki beden incelme sağlasa da bunun kalıcı olması için zaman gerekmektedir. Her gün düzenli olarak basen eriten korse kullanmak zaman içerisinde yağların erimesini sağlar. Basen ve göbek bölgesini tamamen saran bu iç giysiler kalçanın daha yuvarlak olmasını sağlarken aynı zamanda vücut hatlarını da belirginleştirir. Korselerin inceltme özelliği bulunmaktadır. Ama bunun kalıcı olması kişinin kendisine bağlıdır.

Basen bölgesinin kilolu olması yanlış beslenme düzeni ve hareketsizlikten oluşmaktadır. Kimi insanların fiziklerin basenlerin daha çıkık durmasına müsaittir. Bu tarz fiziğe sahip olanlar bu bölgeden kilo almamaya ve sıkılaşmaya dikkat etmelidir. Bunun için en iyi korseyi değil vücuduna uygun bir basen korsesini tercih etmek yeterlidir. Korse kullanırken vücudunuzu iyi tanımanız gerekmektedir. Hangi bölgeniz için hangi modeli kullanacağınızı bilirseniz incelme sağlayabilir ve harika bir fiziğe sahip olabilirsiniz.

Basen Korsesi ile Zayıflama

Bölgesel olarak incelme sağlamak için tercih edilen korselerden bir tanesi de basen korsesidir. Göbek bölgesindeki yağlardan, basen bölgesindeki fazlalıklardan kurtulmak ve kıvrımlı vücut hatlarına sahip olarak daha formda bir fiziğe sahip olmak için bu korse çeşidinin sıkılaştırıcı ve toparlayıcı özelliğinden faydalanmak etkili sonuçlar almaya yardımcı olabilmektedir. Basen eriten korseler ile zayıflamak için biraz hareket etmek ve tüketilen yiyeceklerin yüksek kalorili olmamasına özen göstermek gerekmektedir. Böylece sıkılaşarak zayıflamak mümkün hale gelebilecektir.

Kalça ve Basen Toparlayıcı Korse ile Vücut Şekillendirme

Vücudun hem üst hem de alt bölgesi için etkili olabilen basen toparlayıcı korse modeli vücut şekillendirici etkisi sayesinde incelmeyi ve sıkılaşmayı beraberinde getirebilmektedir. Vücudunuzun olduğundan daha zayıf gözükmesi ve fiziğinizin fit durmasını sağlamak için elbise ve kıyafetlerinizin altına bu korseleri giyebilirsiniz. Ten rengi, beyaz ya da siyah gibi pek çok çeşidi bulunan bu korseler kıyafetlerin altından belli olmamaktadır. Dikiş bulunmayan modelleri de bulunmaktadır. Formda kalmak ve forma girmek için kullanım sağlayabilirsiniz.

İsim veya Nick: Yorum ve Görüşleriniz: Puan Ver:
Yorumlar ( 0 yorum )
Henüz yorum yapılmamış! İlk siz yorum yazın...
Önerilen Yazılar
Kozalak Şurubunun Faydaları, Yan Etkileri, Kullanımı ve Yapılışı

Kozalak Şurubunun Faydaları, Yan Etkileri, Kullanımı ve Yapılışı

Kozalak şurubu; öksürük, astım ve bronşit gibi rahatsızlıklar için doğal bir şifa etkisi sunan, çam kozalaklarından elde edilen bir karışım olarak tanımlanmaktadır...

Sırt Korsesi ile Yatılır mı? Nasıl Kullanılır?

Sırt Korsesi ile Yatılır mı? Nasıl Kullanılır?

Sırt korsesi; sırt ve bel ağrılarının giderilmesi, omurgadaki eğriliklerin düzeltilmesi ve duruş bozukluğunun düzeltilmesi için etkili olan bir aparattır...

Kalça Toparlayıcı Korse Popo Şekillendirme

Kalça Toparlayıcı Korse ile Popo Şekillendirme

Kalça toparlayıcı korse; kalçanın hem çıkık hem de daha ince gözükmesini sağlayarak popo şekillendirme özelliği meydana getiren bir iç giysi modeli olarak karşımıza çıkmaktadır...

Gizli Tansiyon Nedir? Belirtileri ve Tedavisi

Gizli Tansiyon Nedir? Belirtileri ve Tedavisi

Gizli tansiyon; tansiyonun sinsi bir şekilde yükselmesi anlamına gelen ve sağlık açısından birçok problemi beraberinde getiren bir rahatsızlıktır...