yeniloji.com
Zayıflama

Göbek Basen Toparlayan Korse Modelleri

Henüz yorum yazılmadı
Göbek Basen Toparlayan Korse Modelleri
Yeniloji 471 görüntüleme

Göbek basen toparlayan korseler; incelme ve sıkılaşma sağlayarak hem daha zayıf gözükmeye hem de vücut şekillendirici etki sayesinde kalıcı olarak bölgesel incelmeye destek olan modellerdir.

Göbek Basen Toparlayan Korse Nedir? Ne İşe Yarar?

Birçok kadının şikayetçi olduğu göbek ve basen bölgesindeki fazlalıkların gizlenmesi için üretilen korse modelleri vücut hatlarının daha kıvrımlı gözükmesini sağlar ve aynı zamanda normal beden ölçüsünden daha zayıf olmaya destek olur. Bölgesel olarak incelme sağlayan bu korse modelleri vücutla tam olarak bütünleşir ve kıyafetlerin altından herhangi bir şekilde belli olmaz.

Göbek incelten korse modelleri, hem karın bölgesindeki fazlalıkların hem de basen bölgesindeki kiloların toparlanmasını ve zaman içerisinde tamamen vücuttan atılmasını sağlayan iç giysilerdir.

Basen bölgesi kalçanın geniş durmasını ve bacakların da kalın durmasını sağlamaktadır. Göbek ve basen bölgesi korse ile toparlandığı zaman vücutta geçici süreli kum saati görünümü oluşturulabilmektedir. Bunun kalıcı olmasını sağlamak ise tamamen kişinin gayretine bağlıdır. Eğer ki korse kullandığınız dönemde spor yaparsanız ve aşırı yağlı kalorisi yüksek yiyeceklerden kaçınırsanız bölgesel incelme sağlayabilirsiniz.

Basen Korsesi İşe Yarıyor mu?

Vücudun şekillenmesine ve bölgesel olarak incelme sağlamasına destek olan basen korseleri göbek ve karın bölgesindeki yağların erimesine ve vücuttan atılmasına yardımcı olmaktadır. Bu korselerin etkisi genel olarak terleme yolu ile zayıflatmaktadır. Terleme olduğunda vücuttaki gözenekler açılır ve yağ yakımı başlar. Terleme sonrasında göbek ve basen bölgesinin güzelce yıkanması gerekir. Aksi taktirde ciltte tahriş meydana gelebilmektedir.

Göbek ve basen toparlayan korse modelleri kıyafetlerin altından belli olmayacak şekilde ince ve esnek kumaşlardan üretilmektedir. Kumaşının ince olması toparlama özelliğinin az olduğunu değil aksine vücut ile bütünleşmesini sağlayarak sıkı durmasını sağladığını göstermektedir. Göbek yağlarından kurtulmak ve bölgesel olarak forma kavuşmak için bu korseleri spor ile desteklemeniz daha kısa bir süre içerisinde etki görmenizi sağlar.

Korse Takmak Basenleri İnceltir mi? Göbeği Toplar mı?

Çok eski çağlardan bu zamana kadar korse kullanımı hep daha zayıf gözükmek için tercih edilmiş bir iç giysidir. İlk amaç beli inceltmek olsa da korse kullanmak aynı zamanda basenleri ve göbek bölgesini de toparlamaktadır. Bu bölgelerdeki fazla yağların vücuttan atılmasına da destek olur. İlk giydiğiniz zaman normale göre daha zayıf durmanızı sağlamaktadır. İnce kumaşları ve vücudu tamamen saran özellikleri sayesinde sıkılaştırıcı bir etki de oluşturmaktadır. Böylece sarkma gibi problemlerin önüne geçebilmektedir.

Basen İncelten Korse Kullananlar ve Yorumları

Fazla kilolarla başa çıkmak için geliştirilen pek çok yöntem olsa da korseler yıllardır birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Vücudun farklı bölgeleri için çeşitli modeller bulunmaktadır. Basen incelten korse kullananlar genel olarak bel ve göbek bölgesinin ideal ölçülerde olmasını sağlamak için tercih etmektedir. Kullanıcı yorumları incelendiğinde bu kişilerin oldukça memnun kaldıkları gözlemlenmektedir. Eğer ki fazla kilolu görünmek istemiyorsanız ve fazlalıklarınızı gizlemek istiyorsanız sizler de herkes gibi bu korseleri kullanabilirsiniz.

İsim veya Nick: Yorum ve Görüşleriniz: Puan Ver:
Yorumlar ( 0 yorum )
Henüz yorum yapılmamış! İlk siz yorum yazın...
Önerilen Yazılar
Korse ile Spor Yapılır mı?

Korse ile Spor Yapılır mı?

Korse ile spor yapmak kilo verme konusunda oldukça faydalıdır...

Gelinliğin İçine Giyilen Korse ile İncelme

Gelinliğin İçine Giyilen Korse ile İncelme

Gelinliğin için giyilen korse; hem kusursuz bir görünüm sağlar hem de vücut hatlarının daha ince ve kıvrımlı gözükmesine yardımcı olur...

Gece Yatarken Korse Takılır mı?

Gece Yatarken Korse Takılır mı?

Gece yatarken korse kullanmak, vücutta birtakım rahatsızlıklara neden olabileceği gibi çok önerilen bir uygulama değildir...

En İyi Korse Hangisi? Hangi Korse Daha Kullanışlı?

En İyi Korse Hangisi? Hangi Korse Daha Kullanışlı?

En iyi korse, kişinin vücuduna en uygun olan ve kullanım amacına uygun bir şekilde takılan, kumaş olarak kaliteli, nefes alabilen özellikteki korse modelidir...