yeniloji.com
Yaşam

Popo Kaldırıcı Korse ile Kalça Şekillendirme

Henüz yorum yazılmadı
Popo Kaldırıcı Korse ile Kalça Şekillendirme
Yeniloji 3021 görüntüleme

Popo kaldırıcı korse, kalçanın daha toplu ve çıkık gözükmesini sağlayan bir iç çamaşırı modeli olarak nitelendirilmektedir.

Popo Kaldırıcı Korse Nedir? Ne İşe Yarar?

Kalça toparlayıcı külot olarak da nitelendirilebilen popo kaldırıcı korse, kalçanın daha belirgin ve yuvarlak durmasını sağlayan böylece vücut hatlarında kıvrım, bel de incelme gibi etkilerin oluşmasına destek olan bir iç giysi modelidir. Kalça kaldıran korseler basen dikleştirici özelliklere sahiptirler. Toparlayıcı özellikleri ve sıkılaştırma nitelikleri sayesinde düzgün ve hoş bir fiziğin oluşmasına yardımcı olmaktadır.

Popo kaldırıcı ve kalça toparlayıcı korse modelleri bu bölgedeki fazlalıkların da giderilmesini sağlar ve yağ yakımına destek olur.

Basen dikleştirici ve sıkılaştırıcı korse modeli olarak bilinen popo kaldırıcı korse toparlayıcı özelliği olduğu için kalça bölgesinde fazlalığı olan ya da olmayan her kadın için ideal olmaktadır. Vücut hatlarının daha belirgin durmasına destek olan bu korsenin farklı çeşitleri bulunmaktadır. Bazı modelleri poponun 2 bedene kadar daha büyük durmasını sağlamaktadır. Bazıları ise toparlayıcı külot özelliği göstermektedir.

Popo Kaldırıcı Korse Kalça Şekillendirir mi?

Vücut şekillendirici etkileri ile bilinen korselerin her modelinin farklı bir etkisi bulunmaktadır. Popo kaldırıcı korselerin etkisi ise kalçanın şekillenmesini sağlamaktır. Kendi arasında da farklı model ve çeşitleri olan bu korseler kalçanın 1-2 beden büyümesine ya da küçülmesine yardımcı olmaktadır. Burada önemli olan doğru korse seçiminin yapılmasıdır.

Popo kaldıran korse modellerinde silikonlu ve normal olmak üzere çeşitler yer almaktadır. Bunlar kişinin isteğine bağlı olarak tercih edilmektedir. Kalça şekillendirici etkileri bulunan bu iç çamaşırlar kalçanın daha yuvarlak, kıvrımlı ve çıkık durmasını sağlar. Aynı zamanda basen bölgesini toparlayıcı bir etki de meydana getirir. Bu özellikleri sayesinde giyilen kıyafetin daha hoş durması sağlanabilir.

Kalça Kaldıran ve Büyüten Korse Kullananlar ve Yorumlar

Kalçanın çıkık olması bel bölgesinin daha ince durmasını sağlamaktadır. Bu durum fiziğin daha kıvrımlı gözükmesini sağlamaktadır. Bu özellikler sayesinde pek çok kişi kalça büyüten korse kullanımını tercih etmektedir. Kadınların genel olarak tercihi haline gelen bu korseler hakkında yapılan yorumlar incelendiğinde olumlu sonuçların alındığı gözlemlenmektedir. Basenleri toparlayan ve kalçayı toparlayan bu iç çamaşırı daha hoş bir fizik görünümünü sağlayabilmektedir. Bu korseyi kullananlar genel olarak sağlık değil görünüm için tercih etmektedir.

Kalça Korsesi İnceltir mi? Zayıflatır mı?

Günümüzde birçok kadın tarafından tercih edilen popo kaldırıcı korse modelleri giyildiği andan itibaren yaratmış oldukları toparlanma özelliği sayesinde yaklaşık olarak 2 beden incelme sağlamaktadır. Aynı zamanda kalça bölgesinde zayıflama etkisi de meydana getirebilir. Fakat bunun için sporla desteklenmesi gerekir. Normal günlük hayatta takıldığında ince ve kıvrımlı vücut hatlarının oluşmasını sağlar. Sizler de bu korseleri denemek için internet üzerinden sipariş verebilirsiniz. Hemen kullanmaya başlayarak forma kavuşabilirsiniz.

İsim veya Nick: Yorum ve Görüşleriniz: Puan Ver:
Yorumlar ( 0 yorum )
Henüz yorum yapılmamış! İlk siz yorum yazın...
Önerilen Yazılar
Domuz Gribi Belirtileri Nelerdir? Öldürücü mü?

Domuz Gribi Belirtileri Nelerdir? Öldürücü mü?

Domuz gribi; A tipi influenza virüsü olarak nitelendirilen, H1N1 olarak adlandırılan virüsün sebep olduğu ağır bir grip hastalığıdır...

Demir Eksikliği İçin Neler Tüketilmeli? Belirtileri Nelerdir? Neden Olur?

Demir Eksikliği İçin Neler Tüketilmeli? Belirtileri Nelerdir? Neden Olur?

Demir eksikliği, halk arasında kansızlık olarak ta bilinmekte olan ve kandaki oksijen taşımakla görevli kan hücresi ola hemoglobin miktarının azalması sonucu ortaya çıka bir durumdur...

Elbise Korse Modelleri, Kullananlar ve Fiyatları

Elbise Korse Modelleri, Kullananlar ve Fiyatları

Elbise korse modeli; görünüş bakımından bir elbise şeklinde olan fakat kullanımı ve kumaş özelliği açısından farklılıklar gösteren, sıkılaştırıcı ve toparlayıcı etkileri olan bir iç giysi modelidir...

Straplez Korse Modelleri Nelerdir? Kullananlar ve Yorumlar

Straplez Korse Modelleri Nelerdir? Kullananlar ve Yorumlar

Straplez korseler; askısı olmayan ve göğüs üstünde biten hem uzun elbise şeklinde hem de normal bir atlet şeklinde olabilen iç giysi modelleridir...