yeniloji.com
Yaşam

Terletmeyen Erkek Göbek Korsesi Nedir?

Henüz yorum yazılmadı
Terletmeyen Erkek Göbek Korsesi Nedir?
Yeniloji 105 görüntüleme

Terletmeyen erkek göbek korsesi; nefes alabilir kumaşlardan elde edilmiş olan ve bu özelliği sayesinde teri hapsederek ciltte tahrişe neden olmayan modeller olarak nitelendirilir.

Terletmeyen Göbek Korsesi Nedir?

Erkekler çoğunlukla vücudunun üst kısmını şekle sokmak için korse kullanırlar. Göbek korsesi de bunlardan biridir. Bu korse modeli genel olarak atlet şeklinde tercih edilirken sadece göbeği saran modeller de bulunmaktadır. Terletmeyen göbek korseleri, nefes alabilen esnek kumaşlara sahiptirler. Bu özellikleri sayesinde toparlayıcı ve sıkılaştırıcı bir etki sağlarken terleme meydana getirmezler ve kullanan kişi rahatsızlık hissetmez.

Korseler eğer ki spor yapılırken ya da yürüyüşteyken kullanılırsa vücutta kalori ve yağ yakımı gerçekleşeceği için ısı artışına bağlı olarak terleme meydana gelir. Fakat termal kumaşta olmayan korse modelleri normal günlük hayatta sadece ince gözükmek için kullanıldığı zaman terleme meydana getirmez. Eğer ki kumaşı naylonda ve nefes almıyorsa o zamanda vücutta terleme oluşabilir.

Erkek Göbek Korsesi İşe Yarıyor mu?

Göbek bölgesindeki fazlalıkları gizlemek isteyenler için birebir çözüm niteliği taşıyan erkek göbek korseleri, bunun yanında sıkılaştırıcı ve toparlayıcı bir etki de meydana getirmektedir. Kıyafetlerin altına giydiğiniz zaman herhangi bir şekilde belli olmazlar. Vücudu tamamen saran etkisi ve çift yönlü esneme özelliği sayesinde bu korseler hareket kısıtlama gibi etkilere de yol açmazlar.

Erkek göbek korsesi modelleri neotex kumaşlardan ya da normal korse kumaşlarından üretilebilir. Eğer ki neopren yani neotex kumaş kullanılmışsa vücutta ısı artışı sağlar ve buna bağlı olarak terleme ile yağ yakımı gerçekleştirir. Fakat normal korse kumaşlarından elde edilmiş olan modeller yağ yakımı konusunda çok etkili değillerdir ve genel olarak 1-2 beden daha ince gözükmek için tercih edilmektedirler. Korseler hangi model ya da kumaştan yapılırsa yapılsın vücutta incelme etkisi sağlamaktadır. Bu incelmenin kalıcı olması ise tamamen kişinin kendisine bağlıdır.

Terletmeyen Göbek Korsesi Kullananlar Memnun mu? Kullanıcı Yorumları Nelerdir?

Gün içerisinde korse kullanımı sağlandığında terletme özelliği bulunmayan modeller tercih edilmektedir. Özellikle işte, okulda ya da özel bir davette giymek için korse kullanımı sağlandığında terletme özelliği olmayan, vücudu tamamen saran ve ince gösteren modeller tercih edilmelidir. Terletmeyen göbek korsesi kullananlar ortaya çıkan incelme etkisinden memnun kalırken, bu korseleri diledikleri şekilde ve yerde giyebildiklerini de belirtmektedirler. Kullanıcı yorumları incelendiğinde erkeklerin birçoğunun bu korseleri kullandığı gözlemlenmektedir.

Terletmeyen Erkek Göbek Korsesi Nerede Satılır? Fiyatı Ne Kadar?

Yaz aylarında t-shirtlerin, kış aylarında kazakların altına giyilebilen terletmeyen göbek korsesi fiyatları uygun fiyat avantajları ile internette ve daha pek çok yerde satılmaktadır. Terleme meydana gelmemesi için alacağınız korsenin kumaş özelliklerine dikkat ediniz. Kumaşın nefes alabilen özellikte olması burada oldukça önem teşkil etmektedir. Ayrıca korsenin vücudunuza uygunluğuna ve beden ölçümüne de özen göstermeniz tavsiye edilmektedir.

İsim veya Nick: Yorum ve Görüşleriniz: Puan Ver:
Yorumlar ( 0 yorum )
Henüz yorum yapılmamış! İlk siz yorum yazın...
Önerilen Yazılar
Denizden Çıkan Sünger Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Temizlenir?

Denizden Çıkan Sünger Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Temizlenir?

Denizden çıkan sünger; su diplerinde bulunan kayalara, suda yaşayan hayvanların kabuklarına ve deniz zeminine yapışan parlak sarı, turuncu, kırmızı ya da menekşe rengi gibi renklerden oluşan çok gözenekli bir deniz canlısıdır...

Bel İnceltme Korsesi Beli İnceltir mi?

Bel İnceltme Korsesi Beli İnceltir mi?

Bel inceltme korsesi, sıkılaştırıcı etkisi sayesinde hem fazlalıkların gizlenmesine hem de zayıflamaya yardımcı olmaktadır...

Yağ Yakan Diyet Programı ve Tarifi Nedir?

Yağ Yakan Diyet Programı ve Tarifi Nedir?

Vücudun yağ ve kaslardan oluştuğu bilinse de kas oranının yağ oranından fazla olması sağlıklı vücut yapısına sahip olunduğunu gösterir...

Göbek ve Mide Korsesi ile İnce Görünmenin Yolları

Göbek ve Mide Korsesi ile İnce Görünmenin Yolları

Göbek ve mide korsesi, vücudun üst bölgesinin daha ince ve sıkı gözükmesine yardımcı olan aynı zamanda toparlayıcı bir etki yaratan korse modelidir...