yeniloji.com
Zayıflama

Termal Göbek Eritme Korsesi (Atlet & Tayt) ile İncelme

Henüz yorum yazılmadı
Termal Göbek Eritme Korsesi (Atlet & Tayt) ile İncelme
Yeniloji 2229 görüntüleme

Termal göbek eritme korsesi; vücut şekillendirici bir etki meydana getirerek kısa süre içerisinde karın bölgesinde yağların erimesi ve vücuttan atılması ile bölgesel incelme sağlayan bir iç giysi modelidir.

Termal Atlet Korse ile İncelme

Vücudun üst kısmını tamamen saran termal atletler göbek ve bel bölgesinde incelme sağlar ve aynı zamanda sırt bölgesine yumuşak fakat güçlü bir destek etkisi yaratır. Vücut ısısını yükselten özelliğe sahip olan termal atlet korsesi hem terleme hem de metabolizma hızında artış meydana getirir. Bu etkileri sayesinde yağ yakımının artmasını sağlayan termal korse modeli hem bölgesel incelme hem de bölgesel zayıflama meydana getirebilmektedir.

Atlet korseler göbek bölgesinde sıkılaştırıcı ve toparlayıcı bir etki meydana getirerek anında incelme sağlamaktadır.

Göbek bölgesi vücudun en hızlı kilo alan bölgesidir. Çünkü bu bölge diğer bölgelere göre daha hareketsiz kalmaktadır. Sıcaklık kasların harekete geçmesi için gerekli bir olgudur. Özellikle spor yaparken termal korse kullanmak daha hızlı bir şekilde zayıflama sağlar. Çünkü spor ile birlikte vücutta aşırı bir ısı artışı meydana gelir. Bu da yağ yakımını hızlandırırken kasların gelişmesine destek olur.

Termal Tayt ile İncelme

Tayt korse modelleri hem kumaşlarına hem de özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Normal korse kumaşlarından elde edilen ve sıkılaştırıcı etkisi bulunan modellerin yanında aynı zamanda termal özelliği bulunan kumaşlar da bulunmaktadır. Termal kumaşların özelliği adından da anlaşılabileceği üzere takıldığı andan itibaren vücuttaki kan dolaşımı ile birlikte ısı artışı meydana getirmektedir. Zaman içerisinde sağlamış olduğu şekillendirici etki sayesinde incelme de meydana getirmektedir.

Termal taytlar bacaklarda incelme sağlarken aynı zamanda göbek ve bel çevresinde de incelme ve sıkılaşma meydana getirmektedir. Çünkü bu taytlar yüksek bel olarak üretilir. Böylece kalça, basen ve göbek bölgesini de kaplar.

Göbek bölgesini inceltme ve düzleştirmek için sadece bel korselerinden değil aynı zamanda atlet, tayt gibi termal özelliği bulunan korselerden de faydalanılabilir. Bunların yanında termal tulum gibi korseler de genel vücut ve aynı zamanda göbek bölgesinde incelme sağlayabilir.

Termal Göbek Eritme Korsesi Ne İşe yarar?

Yanlış beslenme ve az hareket sonucunda vücutta biriken yağlardan kurtulmak için hem birtakım spor ve egzersiz hareketleri yapılmalı hem de düzenli ve diyet türünde beslenme gerekmektedir. Bunların yanında termal korse kullanımı zayıflama sürecinin daha hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Göbek eritme korseleri çeşitlilik arz etmektedir. Eğer ki sadece göbek bölgenizde fazlalık varsa bu alanı saran korselerden yararlanabilirsiniz. Sadece vücudunuzun üst bölgesini inceltmek isterseniz atlet korselerde, hem üst hem de alt bölümünü inceltmek isterseniz de tayt modellerden faydalanabilirsiniz.

Termal Yağ Yakan Göbek Eritme Korsesi Kullananlar ve Yorumlar

Hem anında incelme hem de sıkılaşma sağlamak için kullanılan termal göbek eritme korsesi kullananlar kısa süre içerisinde fazlalıklardan kurtulduğunu ifade ederken aynı zamanda bölgesel olarak incelme sağladıklarını da eklemektedir. Kullanıcı yorumları incelendiğinde bu korse modellerinin ne kadar faydalı etkiler sunduğu açıkça görülmektedir. Sizler de fazla kilolarınızı gizlemek ya da kalıcı olarak kurtulmak için bu korse modellerinden faydalanabilirsiniz.

İsim veya Nick: Yorum ve Görüşleriniz: Puan Ver:
Yorumlar ( 0 yorum )
Henüz yorum yapılmamış! İlk siz yorum yazın...
Önerilen Yazılar
Vücut Şekillendirmek İçin Göbek ve Basen Eriten Korse Kullanımı

Vücut Şekillendirmek İçin Göbek ve Basen Eriten Korse Kullanımı

Vücut şekillendirmek için korse kullanmak, yağ yakımının gerçekleşmesini sağlayarak vücuttaki fazla kiloların dışarı atılması ile gerçekleşebilmektedir...

Zayıflatıcı ve Sıkılaştırıcı Korse Tayt ile İncelme

Zayıflatıcı ve Sıkılaştırıcı Korse Tayt ile İncelme

Zayıflatıcı korse tayt; bacakların incelmesini sağlayan ve bunun yanında yüksek bel olma özelliği sayesinde beli incelterek göbek bölgesinin düzleşmesine destek olan bir korse modelidir...

Adet Gecikmesi Nedenleri ve Belirtileri Nelerdir? Adet Gecikmesine Ne İyi Gelir?

Adet Gecikmesi Nedenleri ve Belirtileri Nelerdir? Adet Gecikmesine Ne İyi Gelir?

Bayanlar, her ay düzenli olarak adet görürken birçok farklı sebepten dolayı beklenen günde bu olay gerçekleşmeyebilir...

Hamilelikte Bitki Çayı Zararlı mı?

Hamilelikte Bitki Çayı Zararlı mı?

Hamilelikte bitki çayı içmek zararlı olabileceği gibi faydalı sonuçlar da meydana getirebilmektedir...