yeniloji.com
Yaşam

Termal Korse Tayt Ne İşe Yarar?

Termal korse tayt; bacakları ve bel bölgesini kaplayarak incelme, zayıflama ve sıkılaşma meydana getiren, vücut ısısının yükselmesini sağlayan ve yağ yakıcı etki oluşturan bir korse modelidir.

Henüz yorum yazılmadı
Termal Korse Tayt Ne İşe Yarar?
Yeniloji 14 görüntüleme

Termal korse tayt; bacakları ve bel bölgesini kaplayarak incelme, zayıflama ve sıkılaşma meydana getiren, vücut ısısının yükselmesini sağlayan ve yağ yakıcı etki oluşturan bir korse modelidir.

Termal Korse Tayt Özellikleri Nelerdir?

Vücutta sauna etkisi meydana getiren termal korse taytlar özel kumaşlardan elde edilmiş giysilerdir. Normal korse modellerinden farklıdırlar. Hem etki hem görünüş hem de kumaş dokusu bakımından farklılık içermektedirler. Normal korseler göre daha kumaşları daha kalındır. Bunlar direkt olarak zayıflama, kalıcı olarak incelmek ve vücut şekillendirmek için üretilmektedirler.

Termal tayt korseler, bacakların sıkılaşmasını ve incelmesini sağlarken aynı zamanda göbek bölgesinde de düzleşme ve zayıflama meydana getirmektedir.

Vücut ısısının artmasına yardımcı olan termal taytlar sağlamış oldukları sıkılaştırıcı etki sayesinde bacak ve göbek bölgesindeki çatlak, selülit gibi oluşumların giderilmesini sağlar. Aynı zamanda oluşmasını da önler. Meydana getirdiği terleme etkisi ile yağ yakımını destekler. Neopren kumaşlardan elde edilirler ve bu kumaşların teri hapsetme özelliği vardır. Teri korsenin dışına çıkarmaz ve ciltte de bırakmaz. Böylece cildin tahriş olmasını engeller ve kıyafetlerin ter nedeniyle ıslanmasını da önler. Böylece sporda ve hareket halinde rahatlıkla kullanılabilir.

Termal Tayt Ne İşe Yarar?

Gün içerisinde basit egzersizler ya da yürüyüşlerde termal tayt giyerseniz, terleme etkisi ile daha fazla kalori yakabilirsiniz. Termal korselerin asıl etkisi basit hareketler ile yüksek oranda kalori yakımı sağlamalarıdır. Bölgesel olarak zayıflama sağlayan bu taytlar aynı zamanda metabolik düzenin dengelenmesine de yardımcı olmaktadır. Böylece kalıcı zayıflamanın oluşmasına destek olur ve etki eder.

Vücudu aşırı derecede sıkmayan bu taytlar kişinin rahat hareket etmesini sağlamaktadır. Neotex kumaşlardan elde edildikleri için nefes alma özelliği bulunmaktadır. Ter vücudunuzda henüz soğumadan hapsedilir. Böylece hem cilt tahriş olmaz hem de üşütme sorunları ortaya çıkmaz. Sadece bacakların için değil; bel, göbek, kalça ve basen gibi bölgelerin de erimesine ve toparlanmasına destek olmaktadır. Giydiğiniz zaman incelmeyi kendi gözlerinizle fark edebilirsiniz. Kıyafet altında giyilmek için diğer korselere göre daha kalındır.

Termal Zayıflama Taytı Kullananlar Var mı?

Zayıflamayı sağlıklı ve kalıcı hale getirmek isteyen birçok kişi bu taytları kullanmaktadır. Yoğun olarak kadınlar tarafından kullanılsa da erkekler tarafından da yoğun bir ilgi görmektedir. Özellikle spor yaparken takıldığında oldukça kısa bir süre içerisinde vücudun şekle girmesini, yağların dışarı atılmasını ve incelmeyi sağlamaktadır. Bu korseleri kullananlar zayıflamayı daha kolay bir hale getirdikleri için memnun kaldıklarını belirten yorumlarda bulunmaktadırlar. Zayıflama taytı kullanıcı yorumları incelendiğinde memnuniyet açıkça gözükmektedir.

Termal Tayt ile Zayıflama ve İncelme

Gün içerisinde rahat hareket etmek, basit egzersizler ile daha yüksek oranda kalori yakmak ve bölgesel incelme sağlamak için termal korse tayt kullanabilirsiniz. Basen ve kalçanın toparlanmasını sağlayan bu korse modelleri sayesinde incelme, vücut şekillendirme meydana getirebilirsiniz. Sizler de bu korselerden sipariş vererek kullanmaya başlayabilir ve hayalinizdeki forma kavuşabilirsiniz.

İsim veya Nick: Yorum ve Görüşleriniz: Puan Ver:
Yorumlar ( 0 yorum )
Henüz yorum yapılmamış! İlk siz yorum yazın...
Önerilen Yazılar
Vücutta Kaşıntı ve Kabarma Neden Olur? Kaşıntı ve Kabarmaya Ne İyi Gelir?

Vücutta Kaşıntı ve Kabarma Neden Olur? Kaşıntı ve Kabarmaya Ne İyi Gelir?

Genellikle bir arada ortaya çıkan kaşıntı ve kabarma birçok farklı sebepten oluşabilirken insanlara oldukça yüksek miktarda rahatsızlık veren cilt sorunları arasında gösterilir...

Bağırsak Parazitleri Nedir? Korunma Yolları Nelerdir?

Bağırsak Parazitleri Nedir? Korunma Yolları Nelerdir?

Parazit; başka bir canlı ile yaşamak zorunda olan ve yaşadığı binek canlıya zarar vererek bünyeyi zayıflatan bakteri gruplarına denir...

Eklem Yangısı Nedir? Tedavisi Nasıl Yapılır?

Eklem Yangısı Nedir? Tedavisi Nasıl Yapılır?

Eklem yangısı çok sayıda insanda görülürken yaşlılık ile tetiklenen ciddi bir rahatsızlıktır...

Erkeklerde Korse Kullanımı

Erkeklerde Korse Kullanımı

Genel olarak göbek bölgesinde meydana gelen yağlanmayı engellemek ve bölgesel olarak incelme sağlamak isteyen erkeklerde korse kullanımı sayesinde hem fazlalıklarını gizlenebilir hem de daha zayıf gözükme sağlanabilir...