yeniloji.com
Yaşam

Termal Korse Tayt Ne İşe Yarar?

Henüz yorum yazılmadı
Termal Korse Tayt Ne İşe Yarar?
Yeniloji 2207 görüntüleme

Termal korse tayt; bacakları ve bel bölgesini kaplayarak incelme, zayıflama ve sıkılaşma meydana getiren, vücut ısısının yükselmesini sağlayan ve yağ yakıcı etki oluşturan bir korse modelidir.

Termal Korse Tayt Özellikleri Nelerdir?

Vücutta sauna etkisi meydana getiren termal korse taytlar özel kumaşlardan elde edilmiş giysilerdir. Normal korse modellerinden farklıdırlar. Hem etki hem görünüş hem de kumaş dokusu bakımından farklılık içermektedirler. Normal korseler göre daha kumaşları daha kalındır. Bunlar direkt olarak zayıflama, kalıcı olarak incelmek ve vücut şekillendirmek için üretilmektedirler.

Termal tayt korseler, bacakların sıkılaşmasını ve incelmesini sağlarken aynı zamanda göbek bölgesinde de düzleşme ve zayıflama meydana getirmektedir.

Vücut ısısının artmasına yardımcı olan termal taytlar sağlamış oldukları sıkılaştırıcı etki sayesinde bacak ve göbek bölgesindeki çatlak, selülit gibi oluşumların giderilmesini sağlar. Aynı zamanda oluşmasını da önler. Meydana getirdiği terleme etkisi ile yağ yakımını destekler. Neopren kumaşlardan elde edilirler ve bu kumaşların teri hapsetme özelliği vardır. Teri korsenin dışına çıkarmaz ve ciltte de bırakmaz. Böylece cildin tahriş olmasını engeller ve kıyafetlerin ter nedeniyle ıslanmasını da önler. Böylece sporda ve hareket halinde rahatlıkla kullanılabilir.

Termal Tayt Ne İşe Yarar?

Gün içerisinde basit egzersizler ya da yürüyüşlerde termal tayt giyerseniz, terleme etkisi ile daha fazla kalori yakabilirsiniz. Termal korselerin asıl etkisi basit hareketler ile yüksek oranda kalori yakımı sağlamalarıdır. Bölgesel olarak zayıflama sağlayan bu taytlar aynı zamanda metabolik düzenin dengelenmesine de yardımcı olmaktadır. Böylece kalıcı zayıflamanın oluşmasına destek olur ve etki eder.

Vücudu aşırı derecede sıkmayan bu taytlar kişinin rahat hareket etmesini sağlamaktadır. Neotex kumaşlardan elde edildikleri için nefes alma özelliği bulunmaktadır. Ter vücudunuzda henüz soğumadan hapsedilir. Böylece hem cilt tahriş olmaz hem de üşütme sorunları ortaya çıkmaz. Sadece bacakların için değil; bel, göbek, kalça ve basen gibi bölgelerin de erimesine ve toparlanmasına destek olmaktadır. Giydiğiniz zaman incelmeyi kendi gözlerinizle fark edebilirsiniz. Kıyafet altında giyilmek için diğer korselere göre daha kalındır.

Termal Zayıflama Taytı Kullananlar Var mı?

Zayıflamayı sağlıklı ve kalıcı hale getirmek isteyen birçok kişi bu taytları kullanmaktadır. Yoğun olarak kadınlar tarafından kullanılsa da erkekler tarafından da yoğun bir ilgi görmektedir. Özellikle spor yaparken takıldığında oldukça kısa bir süre içerisinde vücudun şekle girmesini, yağların dışarı atılmasını ve incelmeyi sağlamaktadır. Bu korseleri kullananlar zayıflamayı daha kolay bir hale getirdikleri için memnun kaldıklarını belirten yorumlarda bulunmaktadırlar. Zayıflama taytı kullanıcı yorumları incelendiğinde memnuniyet açıkça gözükmektedir.

Termal Tayt ile Zayıflama ve İncelme

Gün içerisinde rahat hareket etmek, basit egzersizler ile daha yüksek oranda kalori yakmak ve bölgesel incelme sağlamak için termal korse tayt kullanabilirsiniz. Basen ve kalçanın toparlanmasını sağlayan bu korse modelleri sayesinde incelme, vücut şekillendirme meydana getirebilirsiniz. Sizler de bu korselerden sipariş vererek kullanmaya başlayabilir ve hayalinizdeki forma kavuşabilirsiniz.

İsim veya Nick: Yorum ve Görüşleriniz: Puan Ver:
Yorumlar ( 0 yorum )
Henüz yorum yapılmamış! İlk siz yorum yazın...
Önerilen Yazılar
Aft Nedir, Ne Demek? Nasıl Geçer? Neden Olur?

Aft Nedir, Ne Demek? Nasıl Geçer? Neden Olur?

Aft diye hitap edilen ağız yarası damak, ağız, diş eti, dil ve yanak şeklindeki önemli bölgelerde oluşan hasardır...

Zeytinyağının Saça ve Cilde Faydaları Nelerdir? Nasıl Uygulanır?

Zeytinyağının Saça ve Cilde Faydaları Nelerdir? Nasıl Uygulanır?

Zeytin ağacının meyvesinden elde edilen zeytinyağı, yeşilimsi ve sarımtırak bir renkte olan, yüksek oranda E vitamini barındıran ve cildi güneşi zararlı ışınlarına karşı korurken, saçların daha sağlıklı olmasına destek olan bitkisel bir yağdır...

Mide Botoksu Nedir? Faydaları ve Zararları Nelerdir? Zayıflayanlar ve Fiyatı

Mide Botoksu Nedir? Faydaları ve Zararları Nelerdir? Zayıflayanlar ve Fiyatı

Mide botoksu; kişide iştah kaybı meydana getirmek için uygulanan bir zayıflama yöntemidir...

Papaya Meyvesi Nedir? Nasıl Yenir? Faydaları ve Zararları Nelerdir?

Papaya Meyvesi Nedir? Nasıl Yenir? Faydaları ve Zararları Nelerdir?

Papaya meyvesi; C vitamini açısından oldukça zengin olan, görünüşü kavunu andıran, tropikal ve subtropikal iklimlerde yetişen ve genellikle kahvaltılarda tüketilen oldukça faydalı bir besindir...