yeniloji.com
Zayıflama

Tüm Vücut Sıkılaştırıcı Korse İşe Yarıyor mu? Kullananlar ve Yorumlar

Henüz yorum yazılmadı
Tüm Vücut Sıkılaştırıcı Korse İşe Yarıyor mu? Kullananlar ve Yorumlar
Yeniloji 352 görüntüleme

Tüm vücut sıkılaştırıcı korse modeli; vücudu baştan aşağı sararak daha ince ve zayıf gözükmesini sağlayan bir iç giysi modelidir.

Tüm Vücut Sıkılaştırıcı Korse İşe Yarıyor mu?

Bütün vücut korse modeli olarak da adlandırılan tüm vücut korseler, göğüs bölgesinden itibaren bel, göbek, kalça, basen ve bacakları sararak sıkılaştıran, incelten ve zayıflatan bir iç giysidir. Sadece tek bölge için değil vücudun tamamı için etkili olmaktadır. Göğüs bölgesini kaplayan modellerin yanı sıra dışarı bırakan modelleri de bulunmaktadır. Askıları genel olarak kalındır ve dize kadar uzayan bir korsedir. Bazı modelleri bacakları hiç kaplamaz ve basen bölgesinin hemen altında biter.

Tüm vücut korse; giyildiği zaman vücudu incelten, zayıf gösteren ve fit durmayı sağlayan bir modeldir.

Bütün vücudu saran korse modelleri özellikle fazla kilo problemi ile başı dertte olan ve kilolarını gizlemek isteyen kişiler için faydalıdır. Esnek kumaşları sayesinde vücudu çok fazla sıkmayan ve rahat hareket etmeyi sağlayan bu korse modelleri gün içerisinde kolayca giyilip çıkartılabilir. Farklı renkleri ve modelleri sayesinde her zevke hitap edebilmektedir. Vücut hatlarının daha kıvrımlı ve zarif durmasını sağlayan tüm vücut korse, forma girmenize de yardımcı olur.

Erkek ve Kadın Tüm Vücut Korse Modelleri

Korse kullanımı kadınlarda sık görüldüğü gibi erkeklerde de oldukça fazladır. Tüm vücut korse modelleri kadınlar için ayrı şekilde erkekler için ayrı şekilde üretilse de her birinin kullanım amacı ve etkisi aynıdır. Vücudu tamamen saran bu iç giysiler günlük hayatta kullanmış olduğunuz kıyafetlerin altına rahatlıkla giyilebilir. İnce kumaşları kıyafetlerin altından belli olmayacak şekildedir. Burada önemli olan giysilerinizin altına uygun olan rengi seçmenizdir.

Erkekler için tüm vücut korselerde göğüs bölgesi genelde kapalıdır. Kadınlar için üretilenlerde ise bu durum daha farklıdır. Eğer ki göğüsleriniz büyükse ve toparlanmasını istiyorsanız göğüs bölgesini de kaplayan modelleri tercih ediniz. Fakat göğüslerinizin ön planda olmasını istiyorsanız bu bölgeyi açık bırakan modeli tercih ediniz. Erkekler için üretilen modellerde de tıpkı kadınlarda olduğu gibi dize kadar inen ya da popo altında biten çıtçıtlı modeller bulunmaktadır. Seçimi ise tamamen kullanıcının tercihine bağlı kalmaktadır.

Tüm Vücut Korse İnceltir mi?

Korseler genel olarak inceltici ve sıkılaştırıcı kumaşlardan elde edilirler. Bu sayede giyildiği zaman vücutta anında bir toparlanma hissi meydana getirmektedir. Böylece vücudun daha zayıf gözükmesini sağlamaktadır. Daha zarif hatlara sahip olmak ve vücutta şekillendirici etki meydana getirmek isteyen birçok kişi tüm vücut korse modellerinden yararlanmaktadır. Bu korseler direkt olarak incelme sağlarlar fakat bu kalıcı olmaz. Bunun kalıcı olabilmesi için öncelikle vücutta yağ yakımını meydana getirecek ve aynı zamanda bunun devamlılığını sağlayacak spor, diyet gibi yöntemlerin uygulanması gerekmektedir.

Tüm Vücut Sıkılaştırıcı Korse Kullananlar ve Kullanıcı Yorumları

Vücudun sıkılaşması ve toparlanması için etkili olan tüm vücut korse hem kadınlar hem de erkekler tarafından yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Ten, siyah ya da beyaz gibi renkleri bulunan bu korse modeller, hem yazın hem de kışın kullanılabilmektedir. Kullanıcı yorumlarını incelendiğiniz zaman etkilerinden ne kadar memnun kalındığını gözlemleyebilirsiniz. Sizler de sıkılaşmak ve incelmek için tüm vücut korselerden sipariş verebilirsiniz.

İsim veya Nick: Yorum ve Görüşleriniz: Puan Ver:
Yorumlar ( 0 yorum )
Henüz yorum yapılmamış! İlk siz yorum yazın...
Önerilen Yazılar
Bir Günde İncelmek İçin Korse Kullanımı

Bir Günde İncelmek İçin Korse Kullanımı

Bir günde incelmek için, sıkılaştırıcı özelliği bulunan ve vücudu yaklaşık olarak 2 beden incelten korselerden yararlanabilirsiniz...

Mutlu ve Uzun İlişkinin Sırları

Mutlu ve Uzun İlişkinin Sırları

Mutlu ve uzun ilişkinin sırları; karşılıklı anlayış ve güven seyreden birlikteliklerdir...

Korse Nedir? Nasıl Kullanılır? Nasıl Temizlenir? Kaç Saat Takılır?

Korse Nedir? Nasıl Kullanılır? Nasıl Temizlenir? Kaç Saat Takılır?

Korse; düzenli kullanılması durumunda vücudun şekillenmesine yardımcı olan ve fazla kiloların kamufle olmasını sağlayan bir iç kıyafetidir...

Burlumbuş Otu Ağrı Keser mi? Kullanıcı Yorumları, Kullanımı ve Yan Etkileri

Burlumbuş Otu Ağrı Keser mi? Kullanıcı Yorumları, Kullanımı ve Yan Etkileri

Burlumbuş otu, ocak ayında yetişmeye başlayan ve nisan aynın sonuna kadar kırlarda bulunabilen, ülkemizde İç ve Doğu Anadolu bölgelerinde yetişen oldukça şifalı bir bitki türüdür...