yeniloji.com
Bakım

Göz Altı Morlukları İçin Maydanoz Kürü

Henüz yorum yazılmadı
Göz Altı Morlukları İçin Maydanoz Kürü
Yeniloji 220 görüntüleme

Göz altı morlukları, göz kapaklarının altında beliren ve hem kadınlarda hem de erkeklerde görülebilen koyu halkalardır.

Göz Altı Morlukları Nedir? Nasıl Olur?

Gözaltı morlukları bazen göz halkaları, koyu halkalar ya da bütün halkalar olarak da adlandırılabilir. Önemli olan türü, görünüşü ya da cismi değil, gözaltı morluklarından nasıl kurtulmanız gerektiğidir. Gözaltı morlukları genelde yeteri kadar uyunmayan uykudan, yeteri kadar içilmeyen sudan ve yetersiz beslenmeden, kansızlık ya da demir eksikliği anemisinden kaynaklanabilir.

Göz altı morlukları genel olarak estetik açıdan sorun meydana getirmektedir.

Gözaltı morluklarından kurtulmak için öncelikle sebep olan durumları tespit etmeli ve bir an önce bu durumları düzene koymalıyız. Aksi takdirde gözaltı morlukları giderek daha da fazla artış gösterecek ve her zaman daha kötü bir görünüme kavuşmanıza sebep olacaktır. Gözaltı morluklarınız ve diğer gözaltı sorunları eğer henüz başlangıç olarak görünüyorsa, maydanoz kürü ile bu morluklardan kurtulabilir ve sağlıklı gözaltlarına sahip olabilirsiniz.

Maydanoz Kürü gözaltı Morluklarına İyi Gelir mi?

Gözaltı morluklarından kurtulmak için uygulanan ve son derece etkili olan maydanoz kürü sayesinde sizler de işinizin yoğunluğundan dolayı yeteri kadar uyuyamadığınızda ve bu mor halkalara sahip olmaya başladığınızda kurtulabilirsiniz. Maydanoz kürü ister sadece maydanoz suyu olarak isterseniz de maydanoz suyu ve yoğurt karışımı olarak kullanılabilir. Öncelikle 6 kaşık maydanoz ve 4 kaşık yoğurdu blender ya da robot yardımıyla bileşen haline getirmeniz gerekiyor.

Göz Altındaki Morluklar için Maydonoz Kürü Nasıl Kullanılır?

Bu karışımı gözaltlarınıza uyguladığınız zaman;

  • 10 dakika beklettikten sonra artık temizleyebilirsiniz.
  • Abartı bir şekilde kullanmaktan sakınıp, bu karışımı yalnızca haftada bir uygulamanız yeterli olacaktır.
  • Haftada bir kez yapılması gerekiyor ancak mutlaka aksatmadan ve ertelemeden düzenli olarak yapılması gereken bir kürdür.
  • Bu kürü düzenli olarak uygulamaya devam etmek, güzel sonuçlar elde etmenize ve gözaltı morluklarından kurtulmanıza yardımcı olmaktadır.

Maydanoz Suyunun Göz Altlarına Faydaları Nelerdir?

Göz altı morlukları tedavi edilmediği sürece daha da ilerleme kaydeden ve estetik görünümü kötüye doğru götüren bir durumdur. Bu nedenle doğal kürlerden faydalanarak ve yeterli miktarda uyku çekerek gözaltı morluklarınızdan kurtulabilirsiniz. Özellikle de her açıdan şifalı olan ve gerek yenildiği zaman gerekse bir kozmetik ürünü olarak kullanıldığı zaman maydanozun pek çok etkisi mevcuttur. Bu etkilerinden biri de gözaltı morluklarına ve torbalarına iyi gelmesidir.

Maydanoz suyu kullanmak göz altları için her zaman etkilidir. Bu nedenle maydanozları güzel yıkayarak doğramalısınız. Doğranmış olan maydanozları bir bardak suda kaynatarak suyunun çıkmasını beklemelisiniz. Suyu ve rengi çıkan ve iyice salan maydanozları sıkarak suyundan ayırmanız gerekiyor. Elde ettiğiniz bu maydanoz suyunu süzerek soğutmalı ve ardından gözaltlarına bir pamuk yardımıyla ya da parmakla uygulamalısınız. Yaklaşık yarım saat beklettiğiniz maydanoz suyunu sonrasında temizleyebilirsiniz.

İsim veya Nick: Yorum ve Görüşleriniz: Puan Ver:
Yorumlar ( 0 yorum )
Henüz yorum yapılmamış! İlk siz yorum yazın...
Önerilen Yazılar
Tüy Dökücü Doğal Yöntemler Nelerdir? Tüy Dökmek İçin Ne Yapılır?

Tüy Dökücü Doğal Yöntemler Nelerdir? Tüy Dökmek İçin Ne Yapılır?

Tüy dökücü doğal yöntemler; istenmeyen tüylerin giderilmesi için kimyasala başvurmadan uygulanan doğal tüy dökme alternatifleridir...

Sakal Çıkarmak İçin Doğal Yöntemler

Sakal Çıkarmak İçin Doğal Yöntemler

Erkeklerin görünüşlerinde çok etkili olan sakallar herkeste aynı seviyede oluşmamaktadır...

Karaciğer Yağlanması Nasıl Önlenir? Karaciğer Yağlanması Kürü Tarifi

Karaciğer Yağlanması Nasıl Önlenir? Karaciğer Yağlanması Kürü Tarifi

Vücuttaki toksin maddelerin atılmasından sorumlu olan karaciğer organındaki hücrelerin normalden fazla yağ depolaması sonucunda ortaya çıkan duruma karaciğer yağlanması denir...

Yoğurt Pul Biber Limon Kürü Kaç Kilo Verdirir?

Yoğurt Pul Biber Limon Kürü Kaç Kilo Verdirir?

Doğal kürleri kullanarak kilo vermek isteyen kişiler yoğurt pul biber limon kürü sayesinde fazla kilolarından kısa sürede kurtulabilecektir...