yeniloji.com
Zayıflama

Biorezonans ile Zayıflama Nedir? Zararları ve Yorumları

Henüz yorum yazılmadı
Biorezonans ile Zayıflama Nedir? Zararları ve Yorumları
Yeniloji 2405 görüntüleme

Biorezonans zayıflama; vücut için zararlı etkileri olan ve kilo almaya sebebiyet veren besin değeri düşük yiyeceklere karşı isteği azaltarak kilo vermeyi sağlayan, iştah kapatmaya yardımcı olan bir terapi yöntemidir.

Biorezonans ile Zayıflama Nedir?

Gün içerisinde kendimizi yemekten alıkoyamadığımız yüksek kalorili ve sağlıksız birtakım atıştırmalıklar kilo almamıza neden olan en önemli etkenler olarak gösterilir. Karbonhidratlı ve şekerli gıdalar kilo almaya neden olan yiyeceklerdendir vücutta adeta bir bağımlılık meydana getirirler. Biorezonans terapi yöntemi vücutta iştah kesici bir özellik meydana getirir ve kişinin bu tarz yiyeceklere karşı daha az istekli olmasını sağlar.

Biorezonans ile zayıflama, kilo almaya neden olan zararlı gıdalara karşı olan bağımlılığı azaltan ve iştah kapatarak daha az porsiyonlarla doymayı sağlayan bir kilo verme yöntemidir.

Kilo almaya neden olan gıdaların birçoğu aynı zamanda sağlığı da olumsuz bir şekilde etkilemektedir. Sağlıklı bir şekilde zayıflamaya yardımcı olan biorezonans terapi vücut için faydalı olmayan ve adeta bir bağımlılık haline gelen gıdalardan uzak durmayı sağlamaktadır. Çikolata, hamur işi, şeker gibi besinler vücutta adeta bir bağımlılık meydana getirir. Bu terapi yöntemi insanlardaki zararlı yiyeceklere olan ilginin azalmasını sağlar ve birkaç seans sonrasında bu tarz besinlerin hemen hemen hiç tüketilmemesini sağlamaktadır.

Biorezonans ile İştah Kapatma Nasıl Olur? Zararları Var mı?

Diğer zayıflama yöntemlerine göre oldukça farklı olan bu terapi vücutta tüketim bağımlılığı meydana gelen bir yiyecek için elektromanyetik frekansların silinmesini sağlayarak iştah kapatma özelliği sağlamaktadır. Bu yöntem vücuttan yağ atımı değil gıdalara karşı olan bir tür bağımlılık etkisini ortadan kaldırmaktadır. Bu terapi sonrasında kişinin iştahında azalma meydana gelir. Böylece vücut kendi kendine kalori ve yağ yakmaya başlamaktadır.

Eğer planlı ve düzenli bir şekilde diyet yapamıyorsanız, her geçen gün kilo almaya devam ediyorsanız ve bunlara neden olan yiyeceklerden vazgeçemiyorsanız biorezonans kilo verme tedavisini uygulayabilirsiniz. Pek çok kişi makarna, pilav, hamburger, çikolata ve kiloya neden olan yiyecekleri çok fazla tükettiği için kilo almaktadır. Zayıflamaya yardımcı olan bu terapi yöntemi ile birlikte hem daha az tüketerek doyum sağlayabilirsiniz hem de vücudunuz için zararlı olan besinlerden tamamen uzaklaşabilirsiniz. Uygulama sırasında zararlı ve kimyasal birşey yapılmadığından biorezonans zararları bulunmamaktadır ve yan etkiye rastlanılmamaktadır.

Biorezonans Terapi Hangi Gıdalar İçin Uygulanır?

Son günlerde meydana getirmiş olduğu sağlıklı etkiler sayesinde oldukça merak konusu haline gelen biorezonans terapi daha çok hamur işleri ve şekerli gıdalar için uygulanmaktadır. Çünkü kilo almaya neden olan zararsız besinler arasında ilk sırada bu tarz gıdalar yer almaktadır. Bunların yanında aşırı şekerli meyveler, çikolata bağımlılığı, tuz, kahve ve inek sütü ürünleridir. Bunun yanında aşırı alkol tüketimi kilo almaya neden olabilir. Bu terapi alkol sigara gibi bağımlılık yaratan kötü maddeler ve alışkanlıklar için de uygulanabilen bir yöntemdir. Bu terapinin amacı vücudu yiyecek bağımlılığından kurtarmak ve daha çabuk doymayı sağlamaktadır.

Bu zayıflama terapisi belirtilen gıdaların yanında kişinin devamlı olarak tükettiği ve kiloya neden olan her türlü besin için yapılabilmektedir. Diyabet, tiroid gibi sağlık problemi olmayan kişiler için 2 seans yeterlidir. Rahatsızlığı olanlar için ise 8 seans uygulanabilmektedir.

Biorezonans Zayıflama Yorumları Nelerdir? Fiyatları Ne Kadar?

Diyet yapmakta zorlanıyorsanız ve kiloya neden olan gıdaları tüketmekten kendinizi alamıyorsanız biorezonans kilo verme terapisini uygulayabilirsiniz. Bu zayıflama yönteminin fiyatı seans sayısına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bazen 1-2 seans yeterli olurken bazen de daha uzun bir süreç gerekebilir. Biorezonans yaptıranlar kolay bir şekilde zayıfladıklarını belirtmektedir. Sizler de bu yöntemi deneyerek ideal kiloya kavuşabilirsiniz.

İsim veya Nick: Yorum ve Görüşleriniz: Puan Ver:
Yorumlar ( 0 yorum )
Henüz yorum yapılmamış! İlk siz yorum yazın...
Önerilen Yazılar
Yalan Söyleme Hastalığından Kurtulmak İçin Ne Yapmalı? Tedavisi Nedir?

Yalan Söyleme Hastalığından Kurtulmak İçin Ne Yapmalı? Tedavisi Nedir?

Yalan söyleme hastalığında yani mitomanide, hasta kendini yalan söylemekten alıkoyamaz ve sorulan her soruya bir yalan ile cevap verir...

Hızlı Metabolizmanın Faydaları ve Zararları Nelerdir?

Hızlı Metabolizmanın Faydaları ve Zararları Nelerdir?

Metabolizma; gün boyunca tüketilen besinlerin vücuttan atılması ve yakılması durumunda oluşan kimyasal tepkimelerin tamamına verilen isim olarak nitelendirilmektedir...

İnsülin Direnci ile Nasıl Kilo Verilir?

İnsülin Direnci ile Nasıl Kilo Verilir?

İnsülin direnci; pankreastan salgılanan ve vücuttaki şekeri kontrol altında tutan insülinin özelliklerini ve etkisi göstermedeki zorluk olarak tanımlanır...