yeniloji.com
Yaşam

Gelinlik Altına Korse Giyilir mi?

Henüz yorum yazılmadı
Gelinlik Altına Korse Giyilir mi?
Yeniloji 3095 görüntüleme

Gelinlik, kızların yıllarca hayalini kurdukları o en güzel günün anlamlı kıyafetidir ve kusursuz gözükmesi için gelinlik içine giyilen korse ve iç çamaşırları oldukça önemlidir.

Gelinliğin Altına Ne Giyilir?

Hayallerinizdeki gelinliğin üzerinizde kusursuz gözükmesi için altına giyeceğiniz iç çamaşırları oldukça önemlidir. Gelinliğin üzerinizde mükemmel bir şekilde durması için sizin kalıbınıza göre ayarlanmış olması yetmez. Aynı zamanda altına korse ve iç çamaşırı da giyerek daha güzel gözükmesini sağlayabilirsiniz. Gelinlik altına giyilen korseler özel şekilde ayarlanmaktadır.

Gelinlik altına korse çeşitleri sütyen ya da büstiyer şeklinde tercih edilmektedir.

Gelinlikle oldukça özel kıyafetlerdir. Her genç kızın hayalini kurduğu gelinlik kişinin vücuduna göre ayarlana ve tasarlanan bir kıyafettir. Gelinliğiniz her ne kadar güzel olsa da üzerinizde mükemmel durması için bazı niteliklere dikkat etmelisiniz. Örneğin göğüsleriniz küçükse gelinlik kendini göstermeyebilir. Bunun için push up olarak belirtilen dolgulu korse sütyenlerde giyebilirsiniz. Bu gelinliğin modeline göre değişmektedir. Seçtiğiniz korse sütyenin balensiz olmasına dikkat ediniz ve düğünden önce mutlaka deneme fırsatınız olsun. Eğer göğüsleriniz normal boydaysa dik gösteren sütyenlerden kullanarak göğüslerinizin daha dik durmasını sağlayabilirsiniz. Fakat göğüsleriniz büyükse o zaman toparlayıcı sütyen korseleri kullanarak daha hoş bir görüntünün oluşmasını sağlayabilirsiniz.

Gelinlik Altına Korse Nasıl Giyilir?

Vücudun daha ince ve kıvrımlı gözükmesi için gelinliğe uygun korseler büstiyer modellerdir. Son yıllarda gelinliğin üst kısmının vücuda tam oturması ve vücudu kıvrımlı göstermesi için bu korseler tercih edilmektedir. Gelinlik büstiyer korseler ben oyuntusunun daha kıvrımlı durmasını ve belin ince gözükmesini sağlar. Gelinliğin içerisinde vücudunuzun hem ince hem de kıvrımlı gözükmesini sağlar.

Gelinlik altına büstiyer giymek vücudun adeta bir kalıp gibi durmasını sağlamaktadır. Herhangi bir potluk meydana gelmez. Bu korseler sayesinde kendinizi hem daha rahat hem de özgüvenli hissedebilirsiniz. Kadınların kendini daha çekici hissetmesini sağlayan büstiyer korseler gelinliğin içine kolay bir şekilde giyilmektedir. Yeni model gelinlikler de üst taraf büstiyer şeklinde üretilebiliyor. Eğer ki tercihiniz bu şekilde ise giymenize tekrar giymenize gerek kalmaz.

Gelinliğin Altına Giyilen İç Çamaşırları

Gelinlik ile kusursuz gözükmek ve gün boyu rahat etmek için kullanılan ve seçilen iç çamaşırlarının önemi oldukça büyüktür. Gelinlik altına neden jartiyer giyilir sorusu en çok merak edilenler arasında yer almaktadır. Çünkü birçok gelin jartiyer tercihi yapmaktadır. Jartiyer çoraplar nefes alabilir özellikte olduğu için terleme meydana getirmezler. Normal iç çamaşırlarına göre daha da rahattır. Gelinliğin altına çorap yerine bu iç çamaşırlarından giyebilirsiniz. Jartiyer alırken metal aksamlı olmamasın dikkat ediniz. Çünkü rahat hareket etmeniz için diğer modeller önerilmektedir.

Gelinlik Altına Giyilen Korse ve İç Çamaşırı Fiyatları

Kusursuz ve mükemmel görünmek istediğiniz düğün gününüzde gelinliğinizin altına iç çamaşırı seçerken oldukça özenli olmalısınız. Gelinlik altına korse ve iç çamaşırı modelleri özel olarak tasarlanır ve bu nedenle normal ürünlerin fiyatlarına göre daha pahalıdır. Fakat internet üzerinden uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

İsim veya Nick: Yorum ve Görüşleriniz: Puan Ver:
Yorumlar ( 0 yorum )
Henüz yorum yapılmamış! İlk siz yorum yazın...
Önerilen Yazılar
Sirke Virüsleri Yok Eder mi? Bakterileri, Mikropları Öldürür mü?

Sirke Virüsleri Yok Eder mi? Bakterileri, Mikropları Öldürür mü?

Sirke; hem yiyeceklerin içerisinde kullanılan hem de son zamanlarda sebzelerin meyvelerin tam yıkanabilmesi tercih edilen bir karışım olarak nitelendirilmektedir...

Zayıflatıcı Korse İşe Yarar mı? Nasıl Kullanılır?

Zayıflatıcı Korse İşe Yarar mı? Nasıl Kullanılır?

Zayıflatıcı korse; giyildiği zaman vücudun sıkı ve ince gözükmesini sağlayan, düzenli ve etkili kullanımda vücut şekillendirici etkisi sayesinde bölgesel olarak zayıflamaya ve incelmeye destek olan iç giysilerdir...

Erkek Göbek Korsesi İşe Yarar mı?

Erkek Göbek Korsesi İşe Yarar mı?

Erkek göbek korsesi, bu bölgedeki fazlalıkların giderilmesini sağlayan ve formda gözükmeye etki eden bir kılıftır...

Korse Nasıl Giyilir? Korseler Nasıl Takılır?

Korse Nasıl Giyilir? Korseler Nasıl Takılır?

Korse, hem zayıf ve fit gözükmek hem de gün içerisinde spor yaparken veya ağır eşyalar taşırken vücutta herhangi bir zararın ortaya çıkmaması için tercih edilen iç giysi modelidir...