yeniloji.com
Yaşam

Hayalet Korse Nedir? Ne İşe Yarar? Faydaları ve Özellikleri

Henüz yorum yazılmadı
Hayalet Korse Nedir? Ne İşe Yarar? Faydaları ve Özellikleri
Yeniloji 306 görüntüleme

Hayalet korse; vücuda tamamen yapışan ve adeta vücut ile bütünleşerek birlikte hareket eden, nefes alabilen yumuşak kumaştan elde edilmiş bir korse modelidir.

Hayalet Korse Nedir? Ne İşe Yarar?

Günümüzde birçok kişinin kullandığı korseler incelmeyi ve sıkılaşmayı sağlayan iç giysilerdir. Birçok çeşidi ve modeli bulunmaktadır. Hayalet korse; vücudu tamamen kavrayan ve pek çok modeli olan bir korse çeşididir. Vücuda yapışan fakat herhangi bir hareket kısıtlaması ya da rahatsızlık verici bir durumu olmayan bu korseler kıyafetlerin altından herhangi bir şekilde belli olmayacak şekilde üretilmiştir.

Hayalet korse, normal korselerin aksine vücutla adete bir bütün oluşturan ve katlanma, kıvrılma gibi durumların oluşmasına engel olan bir iç giysi modelidir.

Hem sıkılaştırıcı hem de inceltici etkisi bulunan bu korseler vücutta tahrişe neden olmamaktadır. Çünkü kumaşları her kadar cilde tamamen yapışmış olsa da nefes alabilir özelliktedir ve cildin nefes almasını sağlamaktadır. Böylece hem cildi koruyan hem de normal korselere göre daha fazla toparlayıcı bir etkisi bulunmaktadır. Bunların yanı sıra vücut şekillendirici ve bölgesel incelme konusunda da etkileri bulunmaktadır.

Hayalet Korsenin Faydaları Nelerdir?

Fazla kilolardan kurtulmak ve gizlemek için hayalet korse kullanımı oldukça etkili bir yöntemdir. Giyildiği andan itibaren vücudun daha ince ve toplu gösteren bu korse modelleri genel olarak dikişsizdir ve sadece tek model şeklinde değildir. Slip modellerin yanı sıra uzun paçalı korse, bel korsesi, atlet korse ve selülit gidermek için kullanılan hayalet korse modelleri de bulunmaktadır. Giyildiğinde yokmuş gibi görünen ve rahatlığı ile de kendini hissettirmeyen bu iç giysi modelinin askılı ya da askısız modelleri bulunmaktadır.

Genel olarak sağlamış olduğu rahatlık hissi ile bilinen hayalet korse kilo verme ve bölgesel olarak incelme konusunda da etkileri ile bilinmektedir. Özellikle spor yaparken ve diyet sürecindeyken bu korseleri kullanmak daha hızlı bir zayıflama sağlanmasına destek olmaktadır. Ayrıca gösterdiği incelme etkisi ile kişiye psikolojik olarak da mutluluk sunmaktadır. Vücudun hem üst bölgesi hem de alt bölgesi için kullanılan modelleri bulunmaktadır. Yani hem basenlerinizi toparlayabilir hem de belinizin incelmesini sağlayabilirsiniz.

Lazer Korselerin özellikleri Nelerdir?

Hayalet korselerin diğer ismi lazer korse olarak bilinmektedir. Lazer korselerin en önemli özelliği vücutta belli olmamasıdır. Normal korseler de kıyafet altından belli olmamaktadır fakat dokunduğunuz zaman daha fazla hissedilecektir. Hayalet korseler ise herhangi bir şekilde belli olmaz ve normal bir iç çamaşırından çok daha incedir. Kumaş özelliği açısından ise esnek ve yumuşaktır. Dikiş izleri belli olmaz ve giydiğiniz zaman katlanma gibi durumlar söz konusu olmaz. Bu açıdan daha fazla tercih edilmektedir.

Hayalet Lazer Korse Sipariş ve Satın Alma

Fazlalıklardan kurtulmak ve fit bir görünüme sahip olmak için hayalet korse kullanımı oldukça tercih edilen bir durumdur. Lazer hayalet korse sipariş verip satın alarak kısa süre içerisinde hem zayıflama sağlayabilir hem de giydiğiniz andan itibaren daha ince gözükebilirsiniz. Sizler de ideal fiziğe kavuşmak ve daha kıvrımlı hatlara sahip olmak için bu korseleri kullanabilirsiniz. Aynı zamanda kullanıcı yorumlarını da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

İsim veya Nick: Yorum ve Görüşleriniz: Puan Ver:
Yorumlar ( 0 yorum )
Henüz yorum yapılmamış! İlk siz yorum yazın...
Önerilen Yazılar
Göbek Yağı Eriten Kremler İşe Yarıyor mu?

Göbek Yağı Eriten Kremler İşe Yarıyor mu?

Göbek yağı eriten kremler; fazla yağların yakılmasını sağlayarak daha düz bir göbeğe sahip olmaya yardımcı olmaktadır...

Karabuğday Diyeti ile Kaç Kilo Verilir? Nasıl Yapılır?

Karabuğday Diyeti ile Kaç Kilo Verilir? Nasıl Yapılır?

Karabuğday; genel olarak daha çok Polonya'da yetişen ve içeriğinde gluten barındırmayan bir bitki türüdür...

Şişkinlik Nasıl Geçer? Şişkinlik Yapan Yiyecekler Nelerdir?

Şişkinlik Nasıl Geçer? Şişkinlik Yapan Yiyecekler Nelerdir?

Şişkinlik, hızlı yemek yeme alışkanlığı, salgı bezlerinin yeterince çalışmaması, çiğnenmeden yutulan yiyecekler, gazlı ve asitli içeceklerin tüketilmesi, yemek yedikten sonra hareketsizlik vb...

Zayıflama Atleti Kilo Verdirir mi?

Zayıflama Atleti Kilo Verdirir mi?

Zayıflama atleti; vücudun üst bölgesindeki fazlalıkların giderilmesi için kullanılan ve incelmenin yanında zayıflama etkisi meydana getiren bir korse modelidir...