yeniloji.com
Zayıflama

Zayıflatan Korse Çeşitleri ve Kullanım Alanları

Henüz yorum yazılmadı
Zayıflatan Korse Çeşitleri ve Kullanım Alanları
Yeniloji 254 görüntüleme

Zayıflatan korseler, giyildiği andan itibaren vücudu ince ve sıkı göstermeye yardımcı olan ve bunun yanı sıra fazlalıklardan kurtulmaya destek olan iç giysilerdir.

Zayıflatan Korse çeşitleri Nelerdir?

Korselerin doğrudan metabolizma hızlandırma etkisi olmamasına rağmen kilo verme konusundaki etkileri yıllardır bilinmektedir. Zayıflatan korseler doğru ve etkili bir şekilde kullanıldığı zaman kalıcı incelme ve bölgesel sıkılaşma sağlamaktadır. Kilo vermeye yardımcı olan korselerden bazıları, termal korse, bel korsesi, vücut şekillendirici korse, tayt korse, külot korse, elbise korse, atlet korse gibi modellerdir. Eğer ki hangi korse daha kullanışlı diye merak ederseniz buradaki çözüm sizin hangi bölgenizdeki fazlalığı eritmek istediğinizde bulunmaktadır.

Zayıflatan korse çeşitleri, vücudun tek bölgesi için değil hemen hemen her bölgesi için üretilmektedir ve bunun yanında bölgesel incelme konusuna destek olmaktadır.

Kilo vermeye yardımcı olan korse modelleri genel olarak vücutta daha fazla kalori yakılmasına destek olur. Bunu tam olarak vücut ısısının yükselmesine bağlı olarak terleme ve metabolizmada meydana gelen bir hızlanma ile sağlamaktadır. Özellikle spor yapılırken kullanıldığında daha fazla enerji harcanmasını sağlar. Böylece daha kısa sürede daha fazla kilo vermeye destek olmaktadır.

Zayıflatan Korselerin Kullanım Alanları Nelerdir?

Giyildiği andan itibaren yaklaşık 2 beden incelten korseler pek çok şekilde kullanılabilmektedir. En önemlisi ise günlük hayatta rahatlık sunmasıdır. Eğer ki fazlalıklarınızı gizlemek istiyorsanız kıyafetlerinizin altında korse giyebilirsiniz. Fazlalığınız bel bölgesinde ise vücudun üst tarafını kaplayan modelleri bacak ve basen bölgesinde ise alt tarafı kaplayan modeller tercih edilmelidir.

Kilo verdiren korseler anında incelme sağlasa da bunun kalıcı olması için bazı yollar bulunmaktadır. Öncelikle bu korseler spor yaparken kullanılabilir. Böylece daha fazla terlemeye destek olur. Spor haricinde evde iş yaparken de kullanabilirsiniz. Özel bir davette daha şık gözükmek için giyebilirsiniz.

Korselerin zayıflama özelliklerinin yanında sağlık açısından faydaları da vardır. Bel korseleri fıtık gibi rahatsızlıklarda kullanılabilmektedir. Beli ve sırtı sıcak tutan bu korseler ağrıların azalmasına ve kasların güçlenmesine destek olabilmektedir.

Toparlayıcı ve Zayıflatıcı Korse Kullananlar

Esnek kumaşları ve sıkılaştırıcı özellikleri sayesinde kadın ve erkekler tarafından yoğun bir şekilde kullanılan ve tercih edilen kilo vermeye destek korse modelleri oldukça çeşitlidir. Lateks kumaş, neopren kumaş gibi farklı şekillerde üretilmektedir. Kilo verme aşamasında destek olan bu iç giysileri kullananlar etkilerinden memnun kaldıklarını dile getirmektedirler. Giyildiği anda vücudu toparlayan bu korseler sayesinde daha ince ve kıvrımlı hatlara sahip olmak mümkündür. Erkekler için ise korseler daha kaslı ve fit gözükmeye yardımcı olur.

Genel olarak kilo vermek için korse kullananlar hareket halinde iken takmaktadır. Çünkü bu iç giysiler en fazla bu şekilde etki göstermektedir. Bunun yanında yatarken takmamaya özen gösterilmelidir. Uyku sırasında vücudunuzun rahat olması önemlidir. Eğer ki bir rahatsızlık nedeniyle doktor tavsiyesi üzerine kullanıyorsunuz sadece doktorun kullanım önerisini dikkate alınız.

Vücut Şekillendirici ve Toparlayıcı Korseler Nerede Satılır?

Bölgesel incelme sayesinde vücutta şekillendirici özellikle meydana getiren zayıflama korseleri pek çok yerde satılmaktadır. Kaliteli kumaşlardan elde edilen modelleri tercih ederek dilediğiniz kıyafeti üzerinize giyebilir ve fazlalıklarınızı gizleyebilirsiniz. Düzenli ve etkili kullanım sayesinde kalıcı incelme sağlayabilirsiniz. Korselerin sıkılaştırıcı ve toparlayıcı etkileri sayesinde ideal ölçülere daha kolay ulaşabilirsiniz.

İsim veya Nick: Yorum ve Görüşleriniz: Puan Ver:
Yorumlar ( 0 yorum )
Henüz yorum yapılmamış! İlk siz yorum yazın...
Önerilen Yazılar
Termal Zayıflama Kemeri ve Bel İnceltme

Termal Zayıflama Kemeri ve Bel İnceltme

Termal zayıflama kemeri, bel bölgesinin incelmesini ve fazla yağların vücuttan atılmasını sağlayan aynı zamanda sarkmaların oluşmasını önleyen bir aparattır...

Göbeği Eritmek İçin Hangi Korse Kullanılmalı?

Göbeği Eritmek İçin Hangi Korse Kullanılmalı?

Göbek bölgesini toparlayan ve sıkılaştıran korseler aynı zamanda bölgesel incelme ve zayıflama konusunda da destek olmaktadır...

Karın ve Mide Toparlayıcı Korse Zayıflatırmı?

Karın ve Mide Toparlayıcı Korse Zayıflatırmı?

Karın ve mide toparlayıcı korse modelleri, göbek bölgesinin sıkılaşmasına destek olarak kısa süre içerisinde incelme ve zayıflama sağlamaya yardımcı olan iç giysi modelleridir...

Aspir Yağı Ne İşe Yarar? Aspir Yağı ile Kilo Verme ve Zayıflayanlar

Aspir Yağı Ne İşe Yarar? Aspir Yağı ile Kilo Verme ve Zayıflayanlar

Aspir yağı, omega-3 ve omega-6 yağ asitleri açısından oldukça zengin bir içeriğe sahip bitkisel yağdır...