yeniloji.com
Zayıflama

Neoteks Kumaş Nedir? Neoteks Termal Tayt ve Atlet ile İncelme

Henüz yorum yazılmadı
Neoteks Kumaş Nedir? Neoteks Termal Tayt ve Atlet ile İncelme
Yeniloji 4306 görüntüleme

Akıllı neoteks kumaş teknolojisi, terlemesini artmasını sağlayarak normalde daha hızlı bir kilo kaybının oluşmasına ve bölgesel incelmeye yardımcı olan bir korse modelidir.

Neoteks Kumaş Nedir? Ne İşe Yarar?

Vücut ısısının artmasını ve fiziksel olarak aktif olmayı sağlayan neotex kumaş, normal korse modellerindeki kumaşlara göre yaklaşık olarak 4 kat daha fazla ısı ve terleme sağlayarak hem vücudun şekillenmesi hem de sağlıklı bir şekilde ciltte tahriş meydana getirmeden zayıflama sağlayan bir teknolojidir. Vücutta adeta bir sauna etkisi meydana getiren bu kumaş, terleme yolu ile zayıflama sağlamaktadır. Terleme sağlarken aynı zamanda bu teri emer ve vücutta kalmasını önler.

Neoteks kumaş; hızlı bir şekilde incelme ve şekillenme sağlayan, doğal bir şekilde kilo vermeyi destekleyen bir iç giyim ürünüdür.

Son zamanlarda sağlıklı bir şekilde zayıflamak için en çok tercih edilen yöntemler arasında yer alan neoteks kumaş korseler, gün içerisinde kıyafetlerin altına kolayca giyilebilmektedir. Kullanımı pratik, etkileri ise kalıcı bir hal alan bu kumaş hem sıkılaştırıcı hem de toparlayıcı etkisi sayesinde sarkmaların da önüne geçebilmektedir. Sadece iç giyim olarak değil spor yaparken, parkta koşarken ve birçok şekilde bu kumaştan üretilmiş olan korseleri kullanabilirsiniz.

Neoteks Termal Tayt ile İncelme

Bacakların daha ince gözükmesini sağlayan neoteks termal tayt, hem kalçanın toparlanmasını hem de bacakların incelmesini sağlamaktadır. Özellikle bacak ve baldırlarından şikayetçi olan kadınlar bu taytlar ile kısa bir süre içerisinde incelme sağlayabilirler. Bu tayt modelleri terlemeyi arttırarak vücuttan bu şekilde yağ atmaya yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda terleme sayesinde selülitlerin de yok olmasına destek olmaktadır.

Neoteks termal tayt özellikle spor yaparken terlemeyi yaklaşık olarak 2-3 katına çıkarmaktadır. Bu sayede normal bir sürede daha etkili kilo vermeyi de beraberinde getirmektedir. Nefes alan ve teri emen kumaşı sayesinde cildin tahriş olmasını ve kişinin bu tarz durumlardan rahatsız olmasını da engellemektedir.

Termal Neoteks Atlet ile İncelme

Termal atletler vücudun üst bölgesinin incelmesi için geliştirilmiştir. Neoteks kumaştan elde edilen termal atletler göbek ve bel bölgesinin kısa süre içerisinde incelmesini ve şekillenmesini sağlamaktadır. İç kumaş terleme sağlarken dış kumaş bu teri emer ve bu sayede daima kuruluk hissi sağlar. Terleme dışardan belli olmayacak şekilde gerçekleşir. Korsenin dış yüzeyi daima kuru kalacağı için gün içerisinde rahatça kullanabilirsiniz.

Vücuttaki ısının artmasına yardımcı olan neoteks atlet aynı zamanda metabolizmanın hızlanmasına ve daha fazla kalori yakmaya yardımcı olmaktadır. Hatta terleme arttıkça vücuttaki toksinlerin bu şekilde dışarı atıldığı belirtilmektedir. Terlemek vücut için oldukça faydalıdır. Gün içerisinde taktığınız zaman herhangi bir şekilde rahatsızlık vermez. Rutin işlerinizi rahat bir şekilde halledebilirsiniz.

Neotex Termal Korsenin Faydaları Nelerdir?

Tıpkı normal korseler gibi kullanılan ama etkisi ve etki süresi diğerlerine göre daha farklı olan, hızlı bir şekilde incelme sağlayan neotex korseler hem zayıf gözükmeye hem de zaman içerisinde bu zayıflığın kalıcı olmasına yardımcı olmaktadır. Diyet ve sporla desteklendiği zaman etkisi daha da artmaktadır. Atlet ve tayt gibi çeşitleri de bulunmaktadır. Bölgesel zayıflama konusunda destek olan bu korseyi ihtiyaç duyduğunuz bölge için kullanabilirsiniz. Artan ısıya bağlı olarak metabolizmanın da hızlanmasına yardımcı olur ve böylece kısa süre içerisinde fit olmaya ve ideal kiloya ulaşmaya destek olur.

Neoteks Korse Kullananlar ve Yorumlar

Kilo vermek için hemen hemen birçok kişinin tercihi olan neotex korseler oldukça etkilidir. Neoteks korse kullananlar yapmış oldukları yorumlar ile kısa süre içerisinde zayıflama sağladıklarını belirtmektedirler. Sizler de sağlıklı zayıflama sağlamak ve bölgesel incelme için neoteks termal atlet ve taytlardan yararlanabilirsiniz. Gün içerisinde pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.

İsim veya Nick: Yorum ve Görüşleriniz: Puan Ver:
Yorumlar ( 0 yorum )
Henüz yorum yapılmamış! İlk siz yorum yazın...
Önerilen Yazılar
Kum Saati Görünümü Veren Korse ile Bel İnceltme

Kum Saati Görünümü Veren Korse ile Bel İnceltme

Kum saati görünümü veren korse modeli, belin ince kalçanın ise normalden daha çıkık ve kıvrımlı durmasını sağlayan iç giysi olarak belirtilmektedir...

Koroner Arter Hastalığı Nedir? Kronik midir?

Koroner Arter Hastalığı Nedir? Kronik midir?

Koroner arter hastalığı; kalbi besleyen damarların, damar sertleşmesi veye tıkanması sonucunda meydana gelen iskemik kalp hastalığı olarak da nitelendirilebilen bir rahatsızlıktır...

Tarçınlı Süt ile Zayıflama! Zayıflayanların Yorumları

Tarçınlı Süt ile Zayıflama! Zayıflayanların Yorumları

Tarçınlı süt, vücutta doğal zayıflama etkisi yaratarak sağlıklı şekilde kilo vermeye yardımcı olan bir içecektir...

Mezoterapi Nedir? Faydaları, Yan Etkileri, Yaptıranlar ve Fiyatı

Mezoterapi Nedir? Faydaları, Yan Etkileri, Yaptıranlar ve Fiyatı

Mezoterapi; estetik amaçlı uygulanan tıbbi bir uygulama olarak betimlenen, cildin yenilenmesini sağlayan, yaşlanma etkilerinin giderilmesine katkı sağlayan aynı zamanda bölgesel zayıflama ve selülit tedavisinde de etkili olan faydaları sayesinde sıklıkla tercih edilen bir yöntemdir...