yeniloji.com
Zayıflama

Bel Şekillendirici Korse ile İncelme

Bel şekillendirici korseler; bölgesel incelme konusunda etkilidir ve sağlıklı bir şekilde zayıflamaya yardımcı olmaktadır.

Henüz yorum yazılmadı
Bel Şekillendirici Korse ile İncelme
Yeniloji 8 görüntüleme

Bel şekillendirici korseler; bölgesel incelme konusunda etkilidir ve sağlıklı bir şekilde zayıflamaya yardımcı olmaktadır.

Bel Şekillendirici Korse Nedir?

Göbek ve bel çevresini tamamen sararak şekillendirici etki meydana getiren korseler aynı zamanda incelme ve zayıflama da sağlamaktadır. Bel bölgesini şekillendiren ve incelten bu iç giysiler vücut hatlarının daha kıvrımlı gözükmesini sağlamaktadır. Göğüs altından başlayan bu korseler önden kopçalı şekilde üretilmektedir ve böylece kolayca giyilip çıkartılabilmektedir. Kullanımı kolay ve pratiktir.

Bel şekillendirici korse, vücudun fit ve formda gözükmesini sağlar. Aynı zamanda vücudun daha rahat hareket etmesine de destek olmaktadır.

Vücut ve bel şekillendirici korseler diğer korse modellerine göre daha farklıdır. Çift yönlü esneme özelliğine sahiptir ve bu nedenle rahat hareket etmeyi sağlamaktadır. Bel şekillendirici korse giydiğiniz zaman vücutta anında bir incelme meydana gelir. Vücudu şekillendiren bu korseler göğüslerin de daha dik durmasını sağlamaktadır. Korsenin meydana getirmiş olduğu sıkılaştırıcı basınç etkisi karın bölgesinin düzleşmesini sağlamaktadır. Bunun yanı sıra bu korse mideye de baskı yapar ve böylece hem midenin zayıf gözükmesini sağlar hem de tokluk hissinin meydana gelmesine yardımcı olur.

Şekillendirici Korse ile İncelme

Lateks kumaşlardan elde edilen ve sıkılaştırıcı bir etki sağlayarak vücudun fit olmasını ve forma girmesini sağlamaktadır. Esnek kumaşı sayesinde kişinin kendini gün içerisinde rahat hissetmesini sağlar ve aynı zamanda hareket kısıtlaması meydana getirmez. Giyildiği andan itibaren fazlalıkları da gizlediği için vücut hatlarının ince ve zarif gözükmesini sağlar.

Günlük hayatta birkaç saat boyunca bel şekillendirici korse takmak, göbek bölgesinin düzleşmesini ve belin incelmesini sağlar. Bel bölgesinde incelme ve sıkılaşma sağlayan bu korse modeli aynı zamanda kalçanın dikleşmesini, poponun ve basenlerin toparlanmasını da sağlamaktadır. Fakat bunun oluşabilmesi için düzenli bir şekilde kullanım gerekmektedir. Kullanım süresinde uzama sağladığınız etkinin arttığını ve fark edilme sürecinin kısaldığını görebilirsiniz.

Bel Şekillendirici Korse Nasıl Kullanılır?

Kıyafetlerin altına rahatça giyebileceğiniz bel şekillendirici korselerin kullanımı oldukça kolaydır. Ön tarafından kopçalar bulunan bu korselerin genişliğini ve sıkılığını kolay bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Kullanımı ilk zamanlarda çok fazla olmamalıdır. İlk günler yaklaşık olarak 1 saat takmak yeterlidir. Zaman içerisinde bu süreyi uzatarak günde 8 saate kadar çıkartabilirsiniz. Fakat yatarken kullanmamaya özen gösteriniz. Aynı zamanda korseyi kullanırken tükettiğiniz yemeklere dikkat ediniz ve yarım saatini spora ayırınız. Böylece daha kalıcı bir şekillenme ve incelme sağlayabilirsiniz.

Vücut Şekillendirici Korse Kullananlar ve Yorumlar

Daha zarif ve ince hatlara sahip olmak için bel şekillendirici korse kullananlar etkilerinden memnun kaldıkları için yapmış oldukları değerlendirmelerde olumlu yorumlarda bulunmaktadırlar. Sizler de vücut şekillendirme etkisi bulunan ve bel bölgesinin incelmesini sağlayarak kalçanın şekillenmesine destek olan bu korseleri kullanamaya başlayabilirsiniz. Zayıflamak ve sıkılaşmak için şekillendirici korse siparişi hemen verebilirsiniz.

İsim veya Nick: Yorum ve Görüşleriniz: Puan Ver:
Yorumlar ( 0 yorum )
Henüz yorum yapılmamış! İlk siz yorum yazın...
Önerilen Yazılar
Sırt Ağrısı ve Kamburluk İçin Korse

Sırt Ağrısı ve Kamburluk İçin Korse

Sırt ağrısı için korse modeli; omurga ve bel bölgesini tamamen saran ve omurga kemikleri arasındaki sinirlere olan baskının azalmasını sağlayan çelik, ortopedik ve manyetik aparatlardır...

Göbek Toparlayan Korse ile Göbek Eritme

Göbek Toparlayan Korse ile Göbek Eritme

Göbek toparlayan korse; bu bölgedeki fazlalıkların gizlenmesini ve kiloya neden olan yağların vücuttan atılmasına dolaylı şekilde yardımcı olmaktadır...

Mide Kanaması Belirtileri Nelerdir? Neden Olur? Nasıl Olur?

Mide Kanaması Belirtileri Nelerdir? Neden Olur? Nasıl Olur?

Mide kanaması, sindirim sistemi içerisinde yaşanabilecek en ciddi rahatsızlıklardan birisi olurken farklı sebeplerden dolayı oluşup farklı belirtiler ile kendisini gösterebilir...

Hamilelik Belirtisi Ne Zaman Başlar?

Hamilelik Belirtisi Ne Zaman Başlar?

Hamilelik belirtisi; öncelikle adet gecikmesi olarak ortaya çıkmaktadır...