yeniloji.com
Zayıflama

Karın Toparlayıcı Korse Kullananlar, Yorumları ve Fiyatları

Henüz yorum yazılmadı
Karın Toparlayıcı Korse Kullananlar, Yorumları ve Fiyatları
Yeniloji 258 görüntüleme

Karın toparlayıcı korse; karın bölgesindeki fazla kiloların gizlenmesi için tercih edilen sıkılaştırıcı etkiye sahip iç giysisidir.

Karın Toparlayıcı Korse Nedir?

Özellikle göbek ve kalça bölümünde biriken yağlar kadınların korkulu rüyasıdır. Giyeceği kıyafetlerle eşsiz bir uyum yakalamak isteyen her kadının hayali fazla kilolarını kamufle etmektir. Kısa bir süre içerisinde özel bir davete gidilecekse ve kilo verip fit bir vücut elde etmek için yeterli bir zaman yoksa karın toparlayıcı korseler kadınların imdadına yetişmektedir.

Karın toparlayıcı korseler, göbek bölgesinde oluşan sarkmaların giderilmesine ve göbeğin düz bir görünüm kazanmasına yardımcı olmaktadır.

Hayatının her alanında güzel gözükmek isteyen kadınlar, karın bölgelerindeki fazla kilolardan geçici olarak kurtulmak için karın toparlayıcı korseleri tercih etmektedir. Hem zayıflatıcı hem de toparlayıcı etkiye sahip korseler, özellikle göbek bölgesindeki fazlalıkların elbise ve kıyafetlerle pürüzsüz bir görünüm kazanmasına yardımcı olmaktadır.

Karın Toparlayıcı Korse Fiyatı ve Kullananların Yorumları Nelerdir?

Karın toparlayıcı korse fiyatı ürün kalitesine ve modeline göre değişiklik göstermektedir. Sadece göbek bölgesini saran korseler olduğu gibi, yüksek bel olup tayt gibi giyilebilen karın korseleri de bulunmaktadır. Bunların fiyatları kalite ve modellerine göre farklıdır. Kişilerin bedeniyle uyumlu olan ve rahat hareket etme imkanı sunan göbek toparlayıcı korseler, aerodinamik yapıda tasarlanmakta olup cilde uyum sağlamaktadır. Karın toparlayıcı korse kullananların yorumları incelendiğinde, daha çok doğum sonrasında karın bölgesinde sarkma oluşan annelerin tercih ettiği görülmektedir. Gerek vücudu saran dar elbiseler, gerekse bol kıyafetlerle büyük bir rahatlık ve güvenle kullanılabilen toparlayıcı korseler, alt göbeğinden ya da şişkinliğinden şikayetçi olan kadınların da vazgeçilmezi olmayı başarmıştır.

Doğum Sonrası Karın Toparlayıcı Korse Ne İşe Yarar?

Hamilelik sürecinde kadınlar yaklaşık olarak 10-15 kilo almaktadır. Hamilelik sonrasındaysa bu fazla kilolar her kadında olduğu gibi yeni annelerinde psikolojik olarak kötü hissetmelerine sebep olmaktadır. Özellikle sezaryen doğum yapan kadınların geçirdikleri operasyon sebebiyle göbek bölgelerindeki sarkmaların düzelmesi için uzun bir zamana ihtiyaçları vardır. Bu iyileşme süresini hızlandırmanın en etkili yöntemlerinden birisi de doğum sonrasında kullanılan toparlayıcı korselerdir.

Doğumdan sonra kadınlarda lohusa sendromu da görülebilmektedir. Kadınların fit bir görünüm kazanmasına yardımcı olan toparlayıcı korseler, lohusa sendromunu hafif bir şekilde atlatmalarında etkili olacaktır. Doğum sonrasında korse kullanmak için kadınlar muhakkak doktorlarının onayını almalıdır.

Göbek Toparlayıcı Korse İşe Yarıyor mu?

En çok merak edilen sorulardan birisi de "karın toparlayıcı korse işe yarıyor mu?" konusudur. Göbek toparlayıcı korseler her ne kadar anı kurtarıyor gözükseler de düzenli kullanımlarda fazla kilolardan kurtulmaya da yardımcı olmaktadırlar. Kilo vermek için korse giyecek olan kişiler, sadece korseyle zayıflamanın mümkün olmadığını bilmelidir. Kişiler sağlıklı beslenerek ve spor yaparken toparlayıcı korseler kullanarak istedikleri görünüme daha kısada ulaşabilirler. Göbek toparlayıcı korse, göbek bölgesindeki fazlalıkları kamufle etmenin yanı sıra sporla desteklendiğinde kalıcı incelmelere neden olabilmektedir.

İsim veya Nick: Yorum ve Görüşleriniz: Puan Ver:
Yorumlar ( 0 yorum )
Henüz yorum yapılmamış! İlk siz yorum yazın...
Önerilen Yazılar
Hamilelikte Kilo Verilir mi? Tehlikeli mi?

Hamilelikte Kilo Verilir mi? Tehlikeli mi?

Hamilelikte kilo verme; doktor onayı ile gerçekleşmesi bir durumdur ve bebeğin hayatını riske atmayacak şekilde gerçekleşmelidir...

Fıtık Korsesi Nasıl Kullanılır? Kullananlar ve Fiyatı

Fıtık Korsesi Nasıl Kullanılır? Kullananlar ve Fiyatı

Fıtık korsesi; kaslarda meydana gelen bir yırtılma ya da güçsüzlük nedeniyle ortaya çıkan dokunun sabitlenmesi için kullanılan aparatlara denir...

Çölyak Hastalığı Ne Demek? Belirtileri ve Tedavisi

Çölyak Hastalığı Ne Demek? Belirtileri ve Tedavisi

Çölyak hastalığı; gluten maddesine karşı bağışıklık sisteminin anormal bir tepki vermesi sonucunda ortaya çıkan, genel olarak 1 yaşından itibaren gluten içeren gıdaların tüketilmesi ile kendini gösteren, kusma, bulantı, halsizlik gibi belirtiler ile kendini gösteren bir rahatsızlıktır...

Aspir Yağı Ne İşe Yarar? Aspir Yağı ile Kilo Verme ve Zayıflayanlar

Aspir Yağı Ne İşe Yarar? Aspir Yağı ile Kilo Verme ve Zayıflayanlar

Aspir yağı, omega-3 ve omega-6 yağ asitleri açısından oldukça zengin bir içeriğe sahip bitkisel yağdır...