yeniloji.com
Zayıflama

Acı Çehre Tohumu Nedir? Zayıflatırmı? Faydaları, Kullanımı ve Kullanıcı Yorumları

Henüz yorum yazılmadı
Acı Çehre Tohumu Nedir? Zayıflatırmı? Faydaları, Kullanımı ve Kullanıcı Yorumları
Yeniloji 444 görüntüleme

Acı çehre tohumu; sindirim sisteminin düzenlenmesini sağlayarak mide ve bağırsakların dengeli çalışmasına yardımcı olur ve vücuttaki fazla kilolardan kurtulmayı sağlar.

Acı ÇEhre Tohumu Nedir?

Kilo birçok kişinin en büyük problemleri arasındadır. Kilo vermek için ise birçok yol vardır ve birçok kişi kilo vermek için ilaçlar ve kilo verme çayları kullanırlar. Ama son zamanlarda oldukça rağbet gören zayıflama yöntemlerinden biriside acı çehredir. Bu bitkinin diğer adı akdiken otudur. Acı çehre tüketilmeye başlandığı andan itibaren yaklaşık 2-3 kilo verebilirsiniz. Buda en az iki beden fark yaratacaktır sizde. Bu olağan üstü bitki ile ayda en az 10-15 kilo verebilirsiniz. Akşam yatmadan önce kullandığınızda bile sabah uyandığınızda kendinizi incelmiş olarak görebilirsiniz.

Acı çehre bitkisi bağırsakları düzenleyici, bağırsakları ve mideyi temizleyici, vücut hücrelerini yenileyici özelliklere sahiptir.

Acı çehre bitkisi ufak boylu koyu yeşil yapraklı siyah meyveli bir bitkidir. Acı çehre bitkisi zayıflamanın yanında kabızlık problemini de gidermektedir. Bu kadar hızlı kilo vermenin sonucunda ise mutlaka vücutta sarkmalar olabilir ama acı çehre bitkisi ile zayıfladığınız takdirde sarkmalar yaşanmaz ve vücut sıkılaşır.

Acı ÇEhre Otu Zayıflatır mı? Kilo Verdirir mi?

Bir kutu acı çehrede 75 adet acı çehre tohumu vardır. Acı çehre şuana kadar bilinen ve keşfedilen en etkili zayıflama yöntemidir. Acı çehre çayı bilinen tüm zayıflama çaylarının aksine yüzde yüz bitkidir ve içersinde hiçbir katkı maddesi yoktur. Bu ürünü herkes rahatlıkla kullanabilir, çünkü acı çehrede hiçbir yan etki bulunmamaktadır. Ürünü kullanmaya başladığınız andan itibaren etkisini göreceksiniz ve bir gün içersinde 2-3 kilo rahatlıkla vermiş olacaksınız.

Acı ÇEhre Bitkisinin Faydaları Nelerdir?

  • Acı çehre otu kilo yakmanın yanında kolesterolü de düzenleyip dengelemeye de yaramaktadır.
  • Bunun yanında idrar söktürücü özelliğe de sahiptir.
  • Gaz giderici özelliğe sahiptir ve karın bölgesinde ki şişkinliği yok eder.
  • Hazımsızlık problemini tamamen yok eder.

Acı ÇEhre Tohumu Kullanımı ve Kullanıcı Yorumları

Acı çehre bitkisinin en önemli özelliği ise tamamen bitkidir ve içersinde herhangi bir kimyasal maddeler içermez yani yüzde yüz doğaldır. Acı çehre tohumu ile zayıfladığınızda verdiğiniz kiloları kesinlikle geri almazsınız. Bu bitki ile hem kolay bir şekilde zayıflamış hem de sağlığınızı riske atmamış olacaksınız. Kullanım şekli ise; yemeklerden sonra ılık su ile tüketilmelidir. Bu bitki tokluk hissi yaratacaktır ve doğal olarak iştahınızı kesecektir. Yemekten sonra tüketildiği için yemek sırasında yiyeceklerle alınan yağların mide tarafından emilimini engellemektedir. Yediğiniz yağ ve şekerleri kalori olarak vücuda depolamaz.

Acı çehre tohumunu kullanırken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta ise; kullanacağınız ilk gün, tok karnına 4-5 adet ılık su ile çiğneyerek kullanılır. Diğer günlerde ise sabah ve akşam birer tane kullanabilirsiniz. Bir kutu acı çehrede ise 75 tane tohum bulunur. Tohum şeklinde alındığı için içersine bir başka bitkide koyulmaz. Acı çehre bitkisini düzenli olarak kullanmanız kilo vermenize fazlasıyla yardımcı olacaktır. Bu bitkiyi kullananlar etkilerinden oldukça memnun kaldıklarını dile getirmektedirler.

İsim veya Nick: Yorum ve Görüşleriniz: Puan Ver:
Yorumlar ( 0 yorum )
Henüz yorum yapılmamış! İlk siz yorum yazın...
Önerilen Yazılar
Nükleer Enerji Nedir? Nükleer Santral Nasıl Çalışır?

Nükleer Enerji Nedir? Nükleer Santral Nasıl Çalışır?

Bilimsel açıdan nükleer enerji, uranyumun nötron ile etkileşimden elde edilen enerjiye verilen isimdir...

Aşılama Yöntemi Nedir? Aşılama Yöntemi İle Hamile Kalma Oranı

Aşılama Yöntemi Nedir? Aşılama Yöntemi ile Hamile Kalma Oranı

Aşılama yöntemi, hamile kalmakta zorluk yaşayan kadınların gebe kalma oranlarını ciddi seviyede arttıran bir uygulamadır...

Kekik Suyu Zayıflatırmı? Fiyatı ve Faydaları Nelerdir?

Kekik Suyu Zayıflatırmı? Fiyatı ve Faydaları Nelerdir?

Bitkisel ürünler, uzun yıllardır kilo vermek isteyen kişiler tarafından destek ürünü olarak kullanılırken kekik suyu da bu ürünlerden birisidir...

Kaçış Sendromu Nedir? Belirtileri Nelerdir? Tedavisi Var mı?

Kaçış Sendromu Nedir? Belirtileri Nelerdir? Tedavisi Var mı?

Kaçış sendromu; çok sık rastlanılan bir hastalık olmamasına rağmen son yıllarda adını sıklıkla duyduğumuz, üst üste ani şokların oluşmasına sebebiyet veren bir rahatsızlıktır...