yeniloji.com
Yaşam

Erkeği Heyecanlandırmanın Yolları

2 yorum yazıldı
Erkeği Heyecanlandırmanın Yolları
Yeniloji 3349 görüntüleme

Her zaman eşlerini ya da sevgililerini mutlu etmek isteyen kadınlar, erkeği heyecanlandırmanın yolları konusunda araştırmalar gerçekleştiriyorlar.

Erkeği Heyecanlandıran Şeyler

Dünya üzerinde herkes sevildiğini bilmekten ve bunu duymaktan hoşlanmaktadır. Kendilerinin çok fazla değer vermediği ya da sevmediği bir kişiden dahi bu sözleri duymak insanları mutlu eder. Buna karşın kendisin de aşık olduğu kişinin ona sevgi cümleleri kurması erkekleri çok heyecanlandıran durumlardan birisidir. Bunu yaparken kadınların atabilecekleri ilk adım olarak ceplerine bırakılan notlar gösterilebilir.

Erkeklerin montunun ya da pantolonunun cebine bırakılan sevgi notaları, onları çok heyecanlandıracak ve mutlu edecektir. Bunun yanı sıra gün içerisinde sorun yaratmayacaksa kısa süreli aramalar ya da sevgi mesajları da çok etkili olabilmektedir.

Erkekleri Heyecanlandırmak İçin Ne Yapmalı?

Kadınlarda olduğu gibi erkeklerde de merak dürtüsü son derece üst seviyededir. Bu dürtüyü en iyi biçimde kullanmak isteyen kadınların, erkekler için sürprizler hazırlaması gerekir. Ancak sonrasında erkeklere bir sürpriz hazırlandığının söylenmesi gerekmektedir. Sürprizin ne olduğu söylenmeden onu daha fazla heyecanlandıracak olan ayrıntıların verilmesi de oldukça önemlidir. Bu durum erkekleri sürekli olarak heyecanlı tutarken merak etmelerini ve sürekli olarak sizlerle sohbet etmeye çalışmalarına sebep olacaktır. Belirlediğiniz tarihte sürprizi muhteşem bir şekilde ona sunabilirsiniz. Sunumunuzu yaparken çekici kıyafetler giymek ya da ortamı romantik bir hale getirmek erkekleri çok daha fazla heyecanlandıracaktır.

Erkeği Heyecanlandıran Hareketler

Uygulanacak olan masajlar, ilişkinin heyecanını her zaman koruyan eylemler arasında yer alır. Erkeklere yapılacak olan masajlar da onların hem çok üst seviyede rahatlamasını hem de heyecanlanmaya başlamasını sağlamaktadır. Masaj yapılması gereken bölgeleri insandan insana farklılık gösterebilir ancak belirli noktalar herkes için ortaktır. Ayaklar, çok fazla sinire sahip olduğundan hem kadınlarda hem de erkeklerde büyük bir rahatlama sağlamaktadır. Ayaklara yapılan hassas masajlar sayesinde erkekler rahatlıkla heyecanlandırılabilmektedir. Bunun yanı sıra bacaklarına ya da omuzlarına yapılan masajlar da aynı etkiyi göstermektedir. Bu etkiler sayesinde erkekler rahatlamanın ardından partnerlerine yaklaşma eğilimi içerisinde olurlar.

Erkekleri Heyecanlandıran Davranışlar

Geçmiş yıllarda çalışan kadın nüfusu az olduğundan kadınlar ev işleri ile meşgul oluyorlardır. Ancak günümüzde çok sayıda kadın iş hayatına atılırken evlerine bu seviyede zaman ayıramıyorlar. Sürekli olarak zaman alan yemekler hazırlama imkanı olmadığından artık partnerlerine yemek hazırlamak çok daha önemli bir hal alıyor.

Erkeklerden önce eve gelen kadınlar, zamanları varsa onun en sevdiği yemekleri hazırladıktan sonra sofrayı da son derece romantik bir hale getirebilirler. Bunun yanı sıra kapıyı açtığınızda üzerinde olan çekici bir kıyafet ve erkeğe ulaşan hoş parfüm kokusu da onun heyecanlanmasında çok etkili olacaktır. Kadınlar tarafından erkekleri heyecanlandırmanın yolları öğrenildiğinde ilişkiler çok daha eğlenceli ve heyecanlı geçmeye başlayacaktır.

Erkek Nasıl Heyecanlandırılır?

Erkekler günlük hayatın koşuşturması kendine çok fazla vakit ayıramadıkları için bu görevi eşinden, sevgilisinden, partnerinden beklemektedir. Biraz olsun şımartılmak kadınları olduğu kadar erkekleri de heyecanlandırabilir.

İsim veya Nick: Yorum ve Görüşleriniz: Puan Ver:
Yorumlar ( 2 yorum )
Nuran Güleç

Partnerinize ufak sürprizler yapmak erkeği heyecanlandıran hareketlerin başında gelir. Kadınları veya erkekleri heyecanlandırmak için ona değer verdiğinizi göstermeniz gerekir.

12 Nisan 2019 Cuma cevapla
Sümeyye Aslan

selam arkadaşlar. sevgilimle bu hafta sonu ilk defa baş başa vakit geçireceğiz aslında ondan çok ben heyecanlıyım ama ben ilişkimize unutulmaz bir şeyler katmak istiyorum. İlk buluşmamızda erkek arkadaşımı nasıl heyecanlandırabilirim. İlişkimizin devamı için bana neler önerirsiniz

19 Nisan 2019 Cuma cevapla
Önerilen Yazılar
Erkek Tipi Saç Dökülmesi Nasıl Anlaşılır? Tedavisi Var mı?

Erkek Tipi Saç Dökülmesi Nasıl Anlaşılır? Tedavisi Var mı?

Erkek tipi saç dökülmesi; kelliğin kafanın en tepe noktasında başlayarak yayılması anlamına gelen ve çoğunluklar genetik olarak görülen bir dökülme çeşididir...

Kontür Fırçası Nedir? Nasıl Olmalı? Nasıl Kullanılır?

Kontür Fırçası Nedir? Nasıl Olmalı? Nasıl Kullanılır?

Yüz hatlarını belirginleştirmeyi sağlayan kontür fırçası, makyaj yaparken en çok tercih edilen malzemelerden biridir...

Dizanteri Nedir? Nasıl Bulaşır? Neden Olur?

Dizanteri Nedir? Nasıl Bulaşır? Neden Olur?

Dizanteri; son derece bulaşıcı bir hastalıktır ve genel olarak kanlı ishal şeklinde kendini belli etmektedir...

Kozalak Suyu Nasıl Yapılır? Nasıl Tüketilir? Faydaları Nelerdir?

Kozalak Suyu Nasıl Yapılır? Nasıl Tüketilir? Faydaları Nelerdir?

Kozalak suyu; vücut direncinin artmasını sağlayan, cilt sağlığını iyileştiren ve ruhsal sağlığı destekleyen bir içeriğe sahip karışımdır...