yeniloji.com
Yaşam

Erkeği Heyecanlandırmanın Yolları

2 yorum yazıldı
Erkeği Heyecanlandırmanın Yolları
Yeniloji 956 görüntüleme

Her zaman eşlerini ya da sevgililerini mutlu etmek isteyen kadınlar, erkeği heyecanlandırmanın yolları konusunda araştırmalar gerçekleştiriyorlar.

Erkeği Heyecanlandıran Şeyler

Dünya üzerinde herkes sevildiğini bilmekten ve bunu duymaktan hoşlanmaktadır. Kendilerinin çok fazla değer vermediği ya da sevmediği bir kişiden dahi bu sözleri duymak insanları mutlu eder. Buna karşın kendisin de aşık olduğu kişinin ona sevgi cümleleri kurması erkekleri çok heyecanlandıran durumlardan birisidir. Bunu yaparken kadınların atabilecekleri ilk adım olarak ceplerine bırakılan notlar gösterilebilir.

Erkeklerin montunun ya da pantolonunun cebine bırakılan sevgi notaları, onları çok heyecanlandıracak ve mutlu edecektir. Bunun yanı sıra gün içerisinde sorun yaratmayacaksa kısa süreli aramalar ya da sevgi mesajları da çok etkili olabilmektedir.

Erkekleri Heyecanlandırmak İçin Ne Yapmalı?

Kadınlarda olduğu gibi erkeklerde de merak dürtüsü son derece üst seviyededir. Bu dürtüyü en iyi biçimde kullanmak isteyen kadınların, erkekler için sürprizler hazırlaması gerekir. Ancak sonrasında erkeklere bir sürpriz hazırlandığının söylenmesi gerekmektedir. Sürprizin ne olduğu söylenmeden onu daha fazla heyecanlandıracak olan ayrıntıların verilmesi de oldukça önemlidir. Bu durum erkekleri sürekli olarak heyecanlı tutarken merak etmelerini ve sürekli olarak sizlerle sohbet etmeye çalışmalarına sebep olacaktır. Belirlediğiniz tarihte sürprizi muhteşem bir şekilde ona sunabilirsiniz. Sunumunuzu yaparken çekici kıyafetler giymek ya da ortamı romantik bir hale getirmek erkekleri çok daha fazla heyecanlandıracaktır.

Erkeği Heyecanlandıran Hareketler

Uygulanacak olan masajlar, ilişkinin heyecanını her zaman koruyan eylemler arasında yer alır. Erkeklere yapılacak olan masajlar da onların hem çok üst seviyede rahatlamasını hem de heyecanlanmaya başlamasını sağlamaktadır. Masaj yapılması gereken bölgeleri insandan insana farklılık gösterebilir ancak belirli noktalar herkes için ortaktır. Ayaklar, çok fazla sinire sahip olduğundan hem kadınlarda hem de erkeklerde büyük bir rahatlama sağlamaktadır. Ayaklara yapılan hassas masajlar sayesinde erkekler rahatlıkla heyecanlandırılabilmektedir. Bunun yanı sıra bacaklarına ya da omuzlarına yapılan masajlar da aynı etkiyi göstermektedir. Bu etkiler sayesinde erkekler rahatlamanın ardından partnerlerine yaklaşma eğilimi içerisinde olurlar.

Erkekleri heyecanlandıran Davranışlar

Geçmiş yıllarda çalışan kadın nüfusu az olduğundan kadınlar ev işleri ile meşgul oluyorlardır. Ancak günümüzde çok sayıda kadın iş hayatına atılırken evlerine bu seviyede zaman ayıramıyorlar. Sürekli olarak zaman alan yemekler hazırlama imkanı olmadığından artık partnerlerine yemek hazırlamak çok daha önemli bir hal alıyor.

Erkeklerden önce eve gelen kadınlar, zamanları varsa onun en sevdiği yemekleri hazırladıktan sonra sofrayı da son derece romantik bir hale getirebilirler. Bunun yanı sıra kapıyı açtığınızda üzerinde olan çekici bir kıyafet ve erkeğe ulaşan hoş parfüm kokusu da onun heyecanlanmasında çok etkili olacaktır. Kadınlar tarafından erkekleri heyecanlandırmanın yolları öğrenildiğinde ilişkiler çok daha eğlenceli ve heyecanlı geçmeye başlayacaktır.

erkek Nasıl Heyecanlandırılır?

Erkekler günlük hayatın koşuşturması kendine çok fazla vakit ayıramadıkları için bu görevi eşinden, sevgilisinden, partnerinden beklemektedir. Biraz olsun şımartılmak kadınları olduğu kadar erkekleri de heyecanlandırabilir.

İsim veya Nick: Yorum ve Görüşleriniz: Puan Ver:
Yorumlar ( 2 yorum )
Nuran Güleç

Partnerinize ufak sürprizler yapmak erkeği heyecanlandıran hareketlerin başında gelir. Kadınları veya erkekleri heyecanlandırmak için ona değer verdiğinizi göstermeniz gerekir.

12 Nisan 2019 Cuma cevapla
Sümeyye Aslan

selam arkadaşlar. sevgilimle bu hafta sonu ilk defa baş başa vakit geçireceğiz aslında ondan çok ben heyecanlıyım ama ben ilişkimize unutulmaz bir şeyler katmak istiyorum. İlk buluşmamızda erkek arkadaşımı nasıl heyecanlandırabilirim. İlişkimizin devamı için bana neler önerirsiniz

19 Nisan 2019 Cuma cevapla
Önerilen Yazılar
Karpuz Detoksu Nasıl Yapılır? Tarihleri ve Yapanların Yorumları

Karpuz Detoksu Nasıl Yapılır? Tarihleri ve Yapanların Yorumları

Karpuz detoksu; vücutta yağ yakımının sağlanmasını, kişinin kendini enerjik ve dinç hissetmesini sağlayan, yoğun olarak karpuz tüketimi ile uygulanan bir beslenme programıdır...

Saç Derisinde Kabuklanma ve Yara Nedenleri Nelerdir? Tedavisi Nasıl Yapılır?

Saç Derisinde Kabuklanma ve Yara Nedenleri Nelerdir? Tedavisi Nasıl Yapılır?

Görünüm konusunda oldukça önemli bir yere sahip olan saç derisinde kabuklanma ve yara gibi birtakım problemler ortaya çıkabilir ve bunlar farklı sonuçlara yol açabilir...

Kilo Vermek İstiyorum Ama Veremiyorum! Nasıl Kilo Verebilirim?

Kilo Vermek İstiyorum Ama Veremiyorum! Nasıl Kilo Verebilirim?

Kilo vermek istiyorum ama veremiyorum, diye düşünüyorsanız ve zayıflamanın yollarını arıyorsanız öncelikle sağlıklı ve düzenli beslenmeniz ve hareket etmeniz gerektiğini bilmelisiniz...

Nükleer Enerji Nedir? Nükleer Santral Nasıl Çalışır?

Nükleer Enerji Nedir? Nükleer Santral Nasıl Çalışır?

Bilimsel açıdan nükleer enerji, uranyumun nötron ile etkileşimden elde edilen enerjiye verilen isimdir...