yeniloji.com
Zayıflama

Neotex Termal Kumaş Nedir? Neoteks Giysiler Ne İşe Yarar?

Henüz yorum yazılmadı
Neotex Termal Kumaş Nedir? Neoteks Giysiler Ne İşe Yarar?
Yeniloji 253 görüntüleme

Neotex termal kumaş; vücut ısısının artmasını sağlayan ve buna bağlı olarak terleme yöntemi ile etkili bir şekilde zayıflama, incelme ve toparlanma sağlayan ve sıkça korselerde kullanılan bir kumaş türüdür.

Neotex Termal Kumaş Nedir?

Daha fazla terleyerek, hızlı bir şekilde incelme ve zayıflama sağlayan neoteks kumaş, nefes alabilme ve teri hızlı emme özelliğine sahip bir üründür. Genel olarak korse modellerinde tercih edilir ve hızlı bir şekilde zayıflama sağlanmasına destek olur. Normal korse modellerinde göre yaklaşık 4 kat terleme sağlamasına rağmen nefes alabilme özelliğine sahip olduğu için ciltte tahrişe neden olmamaktadır.

Neotex termal kumaş, basit egzersizler ve ufak hareketler ile vücut ısısının artmasına ve buna bağlı olarak metabolizmanın hızlanmasına destek olarak kısa bir süre içerisinde etkili bir şekilde zayıflamaya ve incelmeye destek olmaktadır.

Bölgesel olarak zayıflamaya destek olan neoteks termal kumaşlar, karın, simit ve kalça bölgesindeki fazla yağlardan kısa süre içerisinde kurtulmanıza yardımcı olmaktadır. En kolay kilo oluşan ama verilmesi oldukça zor olan bölgelerin kolay bir şekilde incelmesine yardımcı olmaktadır. Nefes alabilir özelliği sayesinde hassas ciltler dahil olmak üzere herkes rahatça kullanabilmektedir.

Neoteks Giysiler Ne İşe Yarar?

Vücudun gün içerisinde rahat hareket etmesine yardımcı olan neoteks giysiler, eşsiz bir teknolojiye sahiptir. Şöyle ki bu kumaşların iç tarafı terletme özelliğine sahiptir. Dış tarafı ise teri emici özellikler sağlamaktadır. Çift kumaş katmanın oluşan bu giysiler terin dışarı çıkmasına ve dışarıdan belli olmasına fırsat vermemektedir. Vücudun hem çok terlemesini hem de bunun belli olmamasını sağlar. Aynı zamanda nefes alma özelliği sayesinde ciltte tahriş oluşmasını da engeller.

Neotex kıyafetler bölgesel olarak zayıflama sağlamaktadır. Vücut ısısı arttığında metabolizma da beraberinde artış göstermektedir. Bu daha fazla kalori yakılmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda terleme ile birlikte vücuttan toksin atılmasına da destek olmaktadır. Sıcak şekillendirici olarak nitelendirilen bu kumaşlar vücuttaki aşırı kalorinin yakılmasına destek olmaktadır. Bel bölgesi ile uyum sağlayarak karın ve göbek bölgesinin erimesini sağlar. Hem vücudun üst tarafı hem de alt tarafı için kullanılmaktadır.

Termal neoteks Korseler Nasıl Yıkanır?

Sağlıklı incelme konusunda yardımcı olan bu kumaşlar yıkanmasına özen gösterilmelidir. Öncelikle makinede yıkanmaması gerekmektedir. Sıcak su yerine yaklaşık 30 ° C'de yıkanması önerilmektedir. yumuşak bir deterjan kullanılmalıdır. Çamaşır suyu kullanılmamalıdır ve ovalama yapmaya gerek yoktur. Korseyi bükmeyiniz ve ütü basmayınız. Kuru temizleme yapılmaması önerilmektedir. Bu talimatlara uyarak yıkadığınızda korseyi uzun süreli kullanabilirsiniz.

Neotex Korseler Zayıflatır mı? Kilo Verdirir mi?

Kilo verme hızı ve miktarı kişiden kişiye değişkenlik göstermektedir. Neoteks giysiler etkili zayıflama konusunda oldukça etkilidir. Fakat kilo verme miktarı kişiye ve kullanıma göre değişmektedir. Eğer ki bu korseleri kullanırken aynı zamanda spor ve diyet uyguluyorsanız daha kısa sürede daha fazla zayıflayabilirsiniz. Eğer ki normal bir şekilde takıyorsanız kilo vermeniz daha uzun sürede gerçekleşir. Her şekilde de zayıflama sağlayan bu korse aynı zamanda vücut şekillendirici özelliği ile bölgesel incelme de sağlamaktadır.

İsim veya Nick: Yorum ve Görüşleriniz: Puan Ver:
Yorumlar ( 0 yorum )
Henüz yorum yapılmamış! İlk siz yorum yazın...
Önerilen Yazılar
Bel Fıtığı Korsesi Ne İşe Yarar? Nasıl Takılır?

Bel Fıtığı Korsesi Ne İşe Yarar? Nasıl Takılır?

Bel fıtığı; omur kemiklerinin arasında vücudun esnek kalmasına yardımcı olan disklerin yırtılması ve buradaki sinirleri sıkıştırması sonucunda ortaya çıkan ağrılı bir rahatsızlıktır...

Waist Trainer Korse ile Bel İnceltme

Waist Trainer Korse ile Bel İnceltme

Waist trainer korse; latex kumaştan elde edilen, inceltici ve sıkılaştırıcı özelliği bulunan, bölgesel zayıflama konusunda oldukça etkili olan esnek bir iç giysi modelidir...

Rahim Sarkması Nedir? Nasıl Olur? Tedavisi Nasıl Yapılır?

Rahim Sarkması Nedir? Nasıl Olur? Tedavisi Nasıl Yapılır?

Rahim, doğum yapmamış olan kadınlarda 5-6 cm arası kadar büyükken, doğum yapmış olan kadınlarda ise 6-7 cm kadardır...

Zayıflama Suyu Nasıl Yapılır? Tarifleri Nelerdir?

Zayıflama Suyu Nasıl Yapılır? Tarifleri Nelerdir?

İnsanların son dönemde sürekli olarak kullanmaya başladığı zayıflama suyu, vücut için çok etkili olurken kısa sürede daha fazla kilo verilmesini sağlamaktadır...