yeniloji.com
Zayıflama

Korse Kaç Beden Küçültür?

Henüz yorum yazılmadı
Korse Kaç Beden Küçültür?
Yeniloji 2464 görüntüleme

Korse giyildiği andan itibaren vücudu birkaç beden küçülten, sıkılaştırıcı özelliği bulunan toparlayıcı iç giysi modelidir.

Korse Kaç Beden İnceltir?

Sıkılaştırıcı ve toparlayıcı özelliği bulunan korseler giyildiği anda itibaren vücutta inceltici bir etki meydana getirir. Her korsenin etki alanı farklı olduğu için bölgesel olarak incelme söz konusu olmaktadır. Korseler genel olarak 1-2 beden incelme sağlarlar. Bu vücudun yapısına ve kilo durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Eğer ki çok kilolu biriyseniz daha az incelme sağlar. Eğer ki aşırı kilolu değilseniz hatta sadece vücut şekillendirmek için korse kullanıyorsanız yaklaşık 2 beden daha ince gözükmeyi sağlar.

Korse, vücudun daha düzgün durmasını ve vücut hatlarının daha kıvrımlı, ince gözükmesini sağlayan bir sıkılaştırıcı giysidir.

Sadece incelme ve zayıflamak için değil aynı zamanda sağlık için de kullanılan korseler modellerine göre farklılık içermektedir. Kimisi göbek ve bel bölgesini inceltirken kimisi bacakları kimisi ise kalça ve basenleri inceltmektedir. Fakat her korse modelinin zayıflamaya ve incelmeye katkısı bulunmaktadır. Bunu gerçekleştirirken aynı zamanda sıkılaşmada sağlayarak sarkma gibi problemlerin engellenmesine yardımcı olmaktadır.

Korse Giymek Zayıflatır mı?

Hem kadınlar hem de erkekler için faydalı bir iç giysi olan korselerin zayıflama konusunda oldukça etkili olduğu bilinmektedir. Çok eski zamanlardan bu yana kadınlar için oldukça kullanışlı modeller olmuşlardır. Çünkü fazlalıkları gizleme ve anında incelme sağlama konusunda korseler en faydalı yöntemlerdir. Eğer ki uzun süreli ve düzenli kullanılırsa bu incelmeyi kalıcı hale getirebilmektedir.

Korse giymek kilo vermeye doğrudan etki göstermez. Fakat dolaylı şekilde oldukça faydalı etkiler sunmaktadır. Sadece korse kullandığınızda fazlalıklarınızı gizleyebilirsiniz ama korseyi çıkardığınız zaman vücudunuza tekrar eski haline geri döner. Fakat korse taktığınız süreçte diyet ve spor yaparsanız kalıcı incelme sağlayabilirsiniz. Vücudunuzun bölgesel olarak şekillenmesini ve daha kıvrımlı hatların oluşmasını sağlayabilirsiniz. Korseler bu şekilde kullanılırsa etkili zayıflama sağlayabilirler.

Korse ile İncelme ve Sıkılaşma

Vücutta toparlanma ve incelme etkisi meydana getiren korseler aynı zamanda sıkılaşma sağlayarak sarkma gibi problemlerin ortadan kalkmasını sağlar. Fakat bunun gerçekleşmesi için beden ölçünüze uygun bir korse kullanmanız gerekmektedir. Beden ölçünüzle uyumlu olan bir korse modeli etkili bir şekilde incelmenize ve zayıf gözükmenize yardımcı olur. Kendi bedeninizden hemen hemen 2 beden daha zayıf gözükmenizi sağlar. Böylece giydiğiniz kıyafetin üstünüzde daha şık durmasını sağlar.

2 Beden Küçülten Korse Kullananlar, Yorumları ve Fiyatı

Hem günlük hayatta hem de özel davetlerde yaklaşık olarak 2 beden ince gösteren korseleri kullananlar, etkilerinden oldukça memnun kaldıklarını belirten yorumlar yapmaktadır. Fiyatı uygun olan bu korseleri pek çok yerde bulabilir ve sipariş verebilirsiniz. Aldığınız korsenin kumaş yapısının kaliteli olmasına özen gösteriniz. Eğer ki kumaşı nefes almıyor ve esnek değilse bu hem cildiniz hem de vücudunuz için yanlış bir seçim olacaktır.

İsim veya Nick: Yorum ve Görüşleriniz: Puan Ver:
Yorumlar ( 0 yorum )
Henüz yorum yapılmamış! İlk siz yorum yazın...
Önerilen Yazılar
Yoğurt Pul Biber Limon Kürü Kaç Kilo Verdirir?

Yoğurt Pul Biber Limon Kürü Kaç Kilo Verdirir?

Doğal kürleri kullanarak kilo vermek isteyen kişiler yoğurt pul biber limon kürü sayesinde fazla kilolarından kısa sürede kurtulabilecektir...

Evde Poşe Yumurta Nasıl Yapılır? Sirkesiz Olur mu? Kaç Kalori?

Evde Poşe Yumurta Nasıl Yapılır? Sirkesiz Olur mu? Kaç Kalori?

Poşe yumurta; yumurtanın beyaz kısmının pişmesi, sarı kısmının ise akışkan kalması şeklinde yapılan, son zamanların en popüler tarifleri arasında yer alan bir lezzettir...

Göğüs Sarkmasını Engellemek İçin Korse

Göğüs Sarkmasını Engellemek İçin Korse

Göğüs sarkması; yer çekimi, hızlı bir şekilde kilo alıp verme, yaşlın ilerlemesi, emzirme ve genetik yapı nedeniyle meydana gelebilen, sütyen korseler ile engellenebilen bir durumdur...

Göbek Toparlayıcı Korse ile Göbekte Sarkmaları Önleme

Göbek Toparlayıcı Korse ile Göbekte Sarkmaları Önleme

Göbek toparlayıcı korse; fazlalıkların gizlenmesine yardımcı olarak sarkmaların giderilmesine ve kısa süre içerisinde incelme sağlanmasına destek olmaktadır...