yeniloji.com
Yaşam

Bandeau Nedir? Bandeau Ne İşe Yarar?

Henüz yorum yazılmadı
Bandeau Nedir? Bandeau Ne İşe Yarar?
Yeniloji 2135 görüntüleme

Bandeau; göğüslerin toparlanmasına yardımcı olan ve sıkılaşma sayesinde sarkma problemlerinin önüne geçen bir göğüs korsesidir.

Bandeau Nedir, Ne Demek?

Göğüslerde bulunan yağ tabakası yaşın ilerlemesi ve yer çekiminin etkisine bağlı olarak zaman içerisinde sarkmaya neden olur. Kadınların birçoğunda bu problem görülmektedir. Özellikle göğüsleri normalden büyük olan kadınlarda bu yağ oranı daha fazla olduğu için sarkmalarda yoğun bir şekilde gözlemlenmektedir. Bu durumu ölmenin yollarından biri uygun korse kullanımıdır. Sütyen korse modellerinden birisi olan bandeau göğüslerin sıkılaşmasını sağlayan bir iç giysi olarak tercih edilmektedir.

Bandeau; büyük göğüslerin küçülmesini ve sıkılaşmasını sağlayan, sarkmaları engelleyen bir iç çamaşırı modelidir.

Bazı kadınlar göğüslerinin küçüklüğünden şikayet ederken bazıları ise büyük göğüslü olmaktan şikayetçidir. Çünkü göğüslerin normalden büyük olması dik ve sıkı durmasını engeller. Özellikle gebelik sonrasında sarkma problemi yaşayan pek çok kadın bulunmaktadır. Bu tarz durumların oluşmasını önlemek ve sarkan göğüslerin eski haline dönmesini sağlamak için bandeau toparlayıcı sütyen korse kullanabilirsiniz. İnce ve esnek kumaşı sayesinde kolayca takılan ve kıyafetlerin altından belli olmayan bir iç çamaşırıdır.

Bandeau Ne İşe Yarar?

Göğüs sarkmalarının ameliyatsız bir şekilde toparlanmasını sağlayan bandeau, toparlayıcı özelliği bulunan bir iç giysidir. İnce bir kumaştan elde edilmesine rağmen sıkılaştırıcı özelliği oldukça yüksek olan bir sütyen korsedir. Fakat göğüs büyütücü ya da destekleyici özelliği yoktur. Aksine büyük göğüslerin daha hızlı bir şekilde toparlanmasına yardımcı olmaktadır.

Normalde daha büyük göğüslere sahip olan kişiler spor yaparken, dar bir kıyafet giyerken ya da farklı şekillerde bazı rahatsız edici durumlarla karşı karşıya kalabilirler. Normal sütyenler sadece bir iç çamaşırı olarak kullanılır ve göğüslerin daha az belli olmasını sağlar. Fakat toparlayıcı ve sıkılaştırıcı bu iç giysi, küçültücü etkisi sayesinde göğüslerin 1-2 beden daha ufak durmasını sağlar. Bedeninize uygun bir model tercih ettiğinizde taşma yapmaz. Yanlardan ve önden her şekilde sıkılaştırır.

Bandeau Sütyen Kullanan Var mı? Kullanıcı Yorumları Nelerdir?

Günlük hayatta kıyafetlerin daha düzgün durması ve kişinin kendini daha rahat hissetmesi için bandeau sütyen modelleri hem tavsiye edilmekte hem de pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Toparlayıcı özelliği sayesinde göğüslerin sıkı ve dik bir hale gelmesine yardımcı olan bu sütyen modelini kullananlar yapmış oldukları yorumlarda ne kadar etkili olduğunu belirten cümlelere yer vermektedir. Sadece göğsü büyük olan kadınlar değil, normal bir göğüs ölçüsüne sahip olup sarkma problemi yaşayan kadınlar da bunları kullanabilirler.

Bandeau Sütyen Sipariş ve Satın Alma

Göğüslerinizi daha toplu ve sıkı durmasını sağlamak, sarkma problemlerinin önüne geçmek için bandeau sütyen siparişi vererek sizler de kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu sütyenler internet üzerinde pek çok yerde uygun fiyatlarla satılmaktadır. Daha dik ve toplu duran göğüsler için bu sütyenin özelliklerini hemen araştırmaya başlayabilirsiniz. Satın alırken uygun bedende ve kaliteli kumaşta olmasına özen gösteriniz. Hava almayan ve terleme yapan kumaşlar göğüslerinizin tahriş olmasına neden olabilir.

İsim veya Nick: Yorum ve Görüşleriniz: Puan Ver:
Yorumlar ( 0 yorum )
Henüz yorum yapılmamış! İlk siz yorum yazın...
Önerilen Yazılar
Keto Guru Nedir? Zayıflatırmı? Kullanıcı Yorumları, Fiyatları, Fayda ve Zararları

Keto Guru Nedir? Zayıflatırmı? Kullanıcı Yorumları, Fiyatları, Fayda ve Zararları

Keto guru; metabolizmanın hızlanmasını sağlayan, açlık ve tatlı krizlerini bastırarak hem vücutta yağ emilimini azaltan hem de depolanmış yağların dışarı atılmasına destek olan bir gıda takviyesidir...

Diş Eti Çekilmesi Tedavisi Nasıl Yapılır? Nedenleri Nelerdir?

Diş Eti Çekilmesi Tedavisi Nasıl Yapılır? Nedenleri Nelerdir?

Diş eti çekilmesi, tedavi edilmediği takdirde insanların diş kaybına sebep olabilen ciddi bir rahatsızlıkken kısa sürede tedavisi en doğru seçim olacaktır...

Nikotin Nedir, Ne Demek? Bağımlılık Yapar mı? Belirtileri ve Tedavisi

Nikotin Nedir, Ne Demek? Bağımlılık Yapar mı? Belirtileri ve Tedavisi

Doğada renksiz ve sıvı bir halde bulunan nikotin, bağımlılık meydana getiren, zehirli bir maddedir...

Batı Nil Virüsü Nedir? Nasıl Bulaşır? Türkiye'de Var mı?

Batı Nil Virüsü Nedir? Nasıl Bulaşır? Türkiye'de Var mı?

Batı nil virüsü; bir tür arbovirüs enfeksiyonu olarak tanımlanan, genel olarak Culex türü sivrisineklerin ısırması şeklinde bulaşma gösteren ve daha çok haziran-eylül ayları arasında yayılım gösteren bir virüstür...