yeniloji.com
Zayıflama

Bel Çevresini İnceltmek İçin Korse

Henüz yorum yazılmadı
Bel Çevresini İnceltmek İçin Korse
Yeniloji 129 görüntüleme

Bel çevresini inceltmek için korse modelleri; vücut şekillendirici bir etki meydana getiren ve sıkılaştırıcı özelliği olan iç giysi özelliğindeki aparatlardır.

Bel çevresi Nasıl Zayıflar?

İnce bel, kadınların yüzyıllardır güzel vücut algısı altında nitelendirdiği bir görüntüdür. Bel inceltmek için pek çok yöntem bulunmaktadır. Öncelikle belirtmek gerekir ki bel ve karın çevresindeki kalınlaşma metabolik sendromdan ötürü meydana gelmektedir. Yanlış beslenme sonucunda vücutta meydana gelen yağlanma, insülin direncinin sebep olduğu metabolik değişiklikler, karın içindeki organlarda meydana gelen yağlanmalar bel çevresinde kalınlık meydana getirmektedir. Bunların haricinde de pek çok neden sayılabilmektedir. Bel bölgesinde incelme sağlamak için öncelikle buradaki yağlanmanın giderilmesi gerekmektedir.

Bel çevresini inceltmek için egzersiz, diyet ve korse kullanımı sağlayabilirsiniz.

Karın bölgesinin dümdüz olması belin ise ince ve kıvrımlı durması için öncelikle tüketilen yiyeceklere dikkat edilmelidir. Besinlerin yağ yakıcı özelliği olmalı ve metabolizma hızının artmasına destek olmalıdırlar. Her gün yaklaşık olarak 2-2.5 litre su tüketmeye özen gösteriniz. Suyun içerisinde tarçın ya d alimon suyu da ekleyebilirsiniz. Ana öğünleri atlamayınız ve öğünlerinizde mutlaka salata tüketmeyi unutmayınız. Yüksek karbonhidratlı değil sağlıklı karbonhidratlı besinleri tüketiniz. Gün içerisinde bitki çayı tüketiniz ve bunun yanında tüm bunları gerçekleştirirken korse kullanmayı ihmal etmeyiniz.

İnce Bele Sahip Olmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Fit ve kıvrımlı bir fiziğe sahip olmak isteyen pek çok kişi bel nasıl incelir diye araştırma yapmaktadır. Vücut hatlarının daha zarif gözükmesi için öncelikle egzersiz yapılmalıdır. Çünkü egzersiz yaptığınızda kaslarınız hareket geçer ve yağ kütlesi azalmaya başlar. Bunun yanında bitkisel yağ yakıcı yağlar ile masaj yapmak da etkili olabilmektedir. Örneğin biberiye yağı kan akışını hızlandırıcı etkisi sayesinde vücutta yağ yakımının oluşmasına yardımcı olabilmektedir.

Bel bölgesinin kalınlığı sadece kadınlar için değil erkekler için de sorun teşkil etmektedir. Bu bölgede meydana gelen yağlanma zaman içerisinde farklı sağlık problemlerini de beraberinde getirmektedir. Bu nedenle karın ve bel çevresindeki yağları yakmaya özen gösteriniz.

Bel İnceltmek İçin Kür

Fazlalıklarınızdan kurtulmak için belim nasıl inceldi diyen kişilerin tecrübelerine dikkat ettiğinizde çoğunun doğal kürlerden yararlandığı görebilirsiniz. Kısa süre içerisinde bel bölgesinin incelmesine yönelik etki meydana getiren kür için gerekli malzemeler bir miktar taze nane yaprağı, bir miktar taze zencefil, 1 adet salatalık, 1 tane limon ve 8 bardak sudur. 8 bardak suyu bir kaba boşaltarak içerisine ince ince dilimlediğiniz limonları, salatalığı, zencefili ve nane yapraklarını koyarak ağzını kapatıp 1 gün boyunca bekletiniz. Ertesi gün süzerek tüketiniz. Bu kürü 4 gün boyunca ara öğünlerde 1 bardak tüketiniz.

Bel İnceltmek İçin Korse Nasıl Kullanılır?

Uygulanan doğal yöntemler belli bir süreç içerisinde belde incelme meydana getirmektedir. Fakat bunun daha hızlı ve etkili gerçekleşmesini istiyorsanız korse kullanımı sağlamalısınız. Bel çevresini inceltmek için korse takmak vücut hatlarının kıvrımlı olmasını sağlar, şekillendirici, zayıflatıcı ve inceltici etki meydana getirir. Sizler de sağlıklı bir incelme için sıkılaştırıcı bu iç giysilerden yardım alabilirsiniz.

İsim veya Nick: Yorum ve Görüşleriniz: Puan Ver:
Yorumlar ( 0 yorum )
Henüz yorum yapılmamış! İlk siz yorum yazın...
Önerilen Yazılar
Korse Vücudu Şekillendirir mi? Korse İle İncelme

Korse Vücudu Şekillendirir mi? Korse İle İncelme

Korse; esnek ve toparlayıcı kumaşı sayesinde vücudun şekillenmesine ve incelmesine yardımcı olan iç giysi modelidir...

Kas Yapmak İçin Günde Ne Kadar Protein Alınmalı?

Kas Yapmak İçin Günde Ne Kadar Protein Alınmalı?

Kas yapmak için; günlük protein alımını arttırmak gerekirsen aynı zamanda spor yapmalı ve vücuttaki yağ oranının düşürülmesi gerekmektedir...

Doğumdan Sonra Göbek Kalmaması İçin Eritme Egzersizleri

Doğumdan Sonra Göbek Kalmaması İçin Eritme Egzersizleri

Hamilelik dönemlerinde 9 ay boyunca bebeklerini karnına taşıyan kadınlar, bu sebeple biraz daha fazla besin tüketip daha az hareket ediyor...

Korse Kaç Beden İnceltir? Kaç Beden Zayıf Gösterir?

Korse Kaç Beden İnceltir? Kaç Beden Zayıf Gösterir?

Korse; göbek, bel ve basen bölgesindeki fazla kiloları örterek vücudun daha fit bir görünüm kazanmasını sağlayan, elbise ve kıyafetlerin altına giyilen esnek bir üründür...