yeniloji.com
Zayıflama

Kum Saati Görünümü Veren Korse ile Bel İnceltme

Henüz yorum yazılmadı
Kum Saati Görünümü Veren Korse ile Bel İnceltme
Yeniloji 3217 görüntüleme

Kum saati görünümü veren korse modeli, belin ince kalçanın ise normalden daha çıkık ve kıvrımlı durmasını sağlayan iç giysi olarak belirtilmektedir.

Kum Saati Fizik Nasıl Yapılır?

Hemen hemen her kadın belinin ince olmasını istemektedir. Yüzyıllardır bunun sağlanması için korse kullanımı ve çeşitli egzersizler uygulanmaktadır. Kum saati görünümü veren korseler sıkılaştırıcı ve toparlayıcı özellikleri sayesinde vücutta hem incelme hem de şekillendirme etkisi meydana getirmektedir.

Kum saati vücut için korse kullanımı ile birlikte spor yapılması ve incelmeye yardımcı korselerin giyilmesi faydalı olacaktır.

Günümüzde pek çok kadın kum saati görünümlü bir vücuda kavuşmak için korse kullanmaktadır. Vücut şekillendirici etkileri ile bilinen bu korseler dünyaca ünlü birçok kişi tarafından da kullanılmaktadır. Giyildiği andan itibaren bel bölgesini sıkılaştırarak incelmesini sağlayan bu korseler aynı zamanda sarkma gibi problemlerinde giderilmesine destek olmaktadır. Anında iki beden incelme sağlarlar. Bu incelmenin ve zayıf gözükmenin etkili olabilmesi için diyet ve spor yapılması gerekmektedir.

Kum Saati Şekli Veren Korse

Vücutta kum saati şeklinin oluşması için bel bölgesini sıkılaştıran korselerin kullanılması gerekmektedir. Bu tarz korseler ayarlanabilir özelliktedir ve bolluk, sıkılık ayarlanabilmektedir. Kumaş itibari ile hem esnek hem de sıkı olan bu korseler zaman içerisinde kalıcı olarak vücut şekillendirici özellik sunmaktadır.

Göbek bölgesinde iki bedene kadar incelme sağlayan bu korse modeli giyildi andan itibaren vücudu tam sarmaktadır. Eğer ki bu bölgede çok fazlalık varsa toparlayıcı özelliği sayesinde gizlemektedir. Hem toparlayıcı hem sıkılaştırıcı özelliği bulunan bu korselerin zayıflatıcı etkisi sunması için kişinin spor ile yağ yakımını desteklemesi gerekmektedir. Aynı zamanda kalori alımının azalması gerekmektedir. Anlaşılacağı üzere korseler kilo vermeyi destekleyicidir.

Kum Saati Vücut Tipi İçin Beslenme ve Egzersiz

Çok eski yıllardan bu yana ince bel ve kıvrımlı vücut her kadının hayali olmuştur. Bu fiziksel güzellik hakkında uygulanan pek çok yöntem bulunmaktadır. Gerek beslenme gerekse egzersizlerle bu vücut tipine sahip olmak mümkündür. Bunun için öncelikle spor yapmalı ve karın kaslarını hareket geçirecek egzersizlerin uygulanması gerekmektedir. Göbek bölgesi en fazla ve en kolay kilo alan bölgedir. Çünkü kol, bacak gibi hareket etmemektedir. Bu nedenle beslenmeye dikkat edilmelidir. Yağlı besinler ve yüksek kalorili gıdalar kolayca kiloya dönebileceği için incelme gerçekleşmez. Spor ve beslenme düzeni yanında korse de kullanarak sürecin kısalmasına yardımcı olabilirsiniz.

Kum Saati Şekli Veren Korse Kullananlar ve Fiyatı

Gerek özel davetlerde gerekse günlük hayatta çok rahat bir şekilde kullanılan kum saati korse modeli oldukça uygun fiyatlar ile satılmaktadır. Kıyafetlerin altından belli olmayan bu iç giysiler esnek kumaşları sayesinde sizleri rahatsız etmez ve hatta rahat hareket etmenizi sağlar. Eğer ki vücudunuzun şekillenmesini istiyorsanız bu modelleri tercih edebilirsiniz. İnternet üzerinde bolca çeşidi olan bu korseleri hemen sipariş verebilirsiniz.

Paylaş Tweetle Gönder Pinle
İsim veya Nick: Yorum ve Görüşleriniz: Puan Ver:
Yorumlar ( 0 yorum )
Henüz yorum yapılmamış! İlk siz yorum yazın...
Önerilen Yazılar
Erkekler Korse Takar mı? Erkeklerde Korse Kullanımı

Erkekler Korse Takar mı? Erkeklerde Korse Kullanımı

Yıllardır pek çok amaç için kullanılan korseler, hem erkekler hem de kadınlar tarafından tercih edilen iç giysiler olarak belirtilmektedir...

Kolera Hastalığı Nedir? Belirtileri ve Tedavisi

Kolera Hastalığı Nedir? Belirtileri ve Tedavisi

Kolera, kalabalık ortamlarda, savaş, doğal afetler ve yoksulluk gibi etmenlerden etkilenen toplumlarda yaygın olan ölümcül ve bulaşıcı bir enfeksiyon hastalığı olarak bilinir...