yeniloji.com
Zayıflama

Yağları Dondurarak Zayıflama Nedir? Nasıl Yapılır?

Henüz yorum yazılmadı
Yağları Dondurarak Zayıflama Nedir? Nasıl Yapılır?
Yeniloji 2069 görüntüleme

Yağları dondurarak zayıflama yöntemi; fazla kiloya neden olan ve depolanmış inatçı yağları vücuttan atılmasını sağlayan bir kilo verme yöntemidir.

Yağları Dondurarak Zayıflama Nedir?

Yağları dondurarak zayıflama işlemi asıl olarak soğuk lipoliz olarak bilinen bir yöntemdir. Yüksek soğutma gücü ile yağları donduran ve vücuttaki diğer dokulara zarar vermeden zayıflama sağlayan bu yöntem son zamanlarda ünlü isimler tarafından da denenmektedir. Bu kilo verme yönteminin amacı yağ hücrelerinin dondurularak vücuttan atılmasını sağlamaktır. İşlem sadece fazla yağlara yönelik yapılı ve herhangi bir dokuya zarar vermediği için sağlıklı bir incelme meydana getirilir.

Soğuk lipoliz, bölgesel olarak zayıflama ve incelme sağlayan aynı zamanda vücutta sıkılaşma meydana getirerek selülit gibi problemlerin giderilmesine destek olan bi uygulamadır.

Son zamanlarda oldukça tercih edilen ve mucize zayıflama olarak adlandırılan, cerrahi herhangi bir işleme gerek kalmaksızın vücutta depolanmış olan yağların giderilmesini sağlayan, soğutma işlemi ile vücuttan atılmasına destek olan bu kilo verme yöntemi kontrollü bir zayıflama meydana getirmektedir. Yağları dondurarak zayıflama deri altındaki yağ tabakası etki ederek direk olarak incelme etkisi meydana getirmektedir. Deriye ya da vücutta başka herhangi bir yere zarar vermeden işlem gerçekleştirmektedir.

Yağları Dondurarak Zayıflama Nasıl Yapılır?

Kilo vermek için geliştirilmiş pek çok yöntem bulunmaktadır. Her yöntem bölgesel olarak zayıflama konusunda etkili değildir. Bazı zayıflama kürleri vücuttan sadece su atılmasına yardımcı olmaktadır. Bazı diyetler etkili bir şekilde zayıflama sağlasa da uzun bir süreç gerekmektedir. Soğuk lipoliz olarak adlandırılan ve yağları dondurarak zayıflama şeklinde betimlenen zayıflama yöntemi ise bıçak altına yatmadan, uzun süre diyet ya da egzersiz yapmadan, vücutta kiloya neden olan fazla yağlardan kurtulmayı sağlar. Sıkılaştırıcı etkisi sayesinde kilo verme sonrasında sarkma gibi problemler de meydana getirmemektedir.

Bu işlem 30-60 dakikalık seanslar şeklinde uygulanmaktadır. Özel bir cihazla uygulanan bu yöntemde direkt olarak cilt ile temas sağlanmaktadır. Özel bir sprey ve jel sürülerek, fazla yağların eritilmesi istene bölgeye bu cihazın başlıkları yerleştirilir. Bu başlıklar vücutta soğutma işlemi meydana getirir kişi bu sırada ağrı ya da acı hissetmez. Bu yaklaşık olarak 1 saat yakın devam eder. İşlem sonrasında kişi günlük hayatına devam edebilir. Sonuçların görülmesi için birkaç hafta beklenmesi gerekmektedir. Tam sonuç alabilmek için ise 8 haftalık bir süreç mümkün görülmektedir. Bu yöntem kalıcı kilo vermeyi sağlamaktadır. Sonrasında sağlıklı ve düzenli beslenme sağlandığında yeni yağ depolama meydana gelmez.

Soğuk Lipoliz Yaptıranlar ve Yorumlar

Vücuda zararı olan ve aynı zamanda fiziksel olarak da hoş görünmeyen fazla kilolardan kurtulmak için en etkili yöntemlerden biri soğuk lipolizdir. Özellikle bölgesel zayıflamak, kısa süre içerisinde vücutta şekillendirici etki meydana getirmek, zayıflarken sıkılaşmak ve selülit gibi problemlerden kurtulmak için etkili olmaktadır. Yağları dondurarak zayıflama yaptıranlar etkilerinden oldukça memnun kalmaktadır. Hatta son günlerde ünlü isimler de bu yöntemle hem zayıflama hem de fiziklerini koruma etkisi sağlamaktadırlar. Önemli ve ileri derecede bir sağlık probleminiz varsa uygulama öncesinde doktorunuzdan onay alınız.

Yağları Dondurarak Zayıflama Fiyatları Ne Kadar?

Kısa süre içerisinde fazlalıklardan kurtulmak, ideal vücut ölçülerine ulaşmak ve güzel bir fiziğe sahip olmak istiyorsanız sizler de soğuk lipoliz yöntemini uygulayabilirsiniz. Fiyatları seansa göre farklılık göstermektedir. Seans sayısı uzmanlar tarafından belirlenmektedir.

İsim veya Nick: Yorum ve Görüşleriniz: Puan Ver:
Yorumlar ( 0 yorum )
Henüz yorum yapılmamış! İlk siz yorum yazın...
Önerilen Yazılar
Kambur Duruş Nasıl Düzeltilir? Korse ile Duruş Düzeltme

Kambur Duruş Nasıl Düzeltilir? Korse ile Duruş Düzeltme

Omurgada meydana gelen eğiklik nedeniyle ortaya çıkan kambur duruş, doğru duruş alışkanlığı ve kamburluk önleyici dik duruş korseleri ile düzeltilebilmektedir...

Erotomani Nedir? Erotomani Hastalığı Nasıl Tedavi Edilir? Belirtileri Nelerdir?

Erotomani Nedir? Erotomani Hastalığı Nasıl Tedavi Edilir? Belirtileri Nelerdir?

Erotomani; karşılıksız, platonik aşk olarak bilinen, sanrılı bir bozukluk olarak tanımlanan paronoid bir durumdur...

Yürüyüş Yapmak Kilo Verdirir mi? Kilo Vermek İçin Ne Kadar ve Nasıl Yürümeli?

Yürüyüş Yapmak Kilo Verdirir mi? Kilo Vermek İçin Ne Kadar ve Nasıl Yürümeli?

Yürüyüş yapmak, kilo vermek isteyen kişilerin tamamına önerilen ve zayıflamak için çok önemli bir destekçi olarak görülür fakat kalori yakmak için tek başına yeterli değildir...

Tüyleri Sarartmak İçin Ne Yapılır?

Tüyleri Sarartmak İçin Ne Yapılır?

Tüyleri sarartmak, özellikle kadınlar için istenmeyen tüylerin daha az görünür hale gelmesini hatta neredeyse hiç görünmemesini sağlayan yöntemlerin uygulanması ile gerçekleşen bir işlemdir...