yeniloji.com
Yaşam

Pantolon Korse Nedir? Çeşitleri, Fiyatı ve Kullananlar

Henüz yorum yazılmadı
Pantolon Korse Nedir? Çeşitleri, Fiyatı ve Kullananlar
Yeniloji 1907 görüntüleme

Pantolon korsesi; giyilen kıyafetin üstte daha şık durmasını ve kişinin daha zayıf gözükmesini sağlayan, kalça toparlayarak basenlerin incelmesine yardımcı olan bir iç giysi çeşididir.

Pantolon Korse Nedir? Ne İşe Yarar?

Toparlayıcı etkileri ile bilinen korseler kıyafetlerin altına giyildiği zaman vücudun daha ince gözükmesini sağlar ve aynı zamanda vücut hatlarının daha kıvrımlı durmasını sağlar. Kilo problemi yaşayan ya da vücudun da fazlalıkları olan kadınlar genel olarak pantolon giyerken bu durumdan rahatsız olmaktadır. Çünkü pantolonlar vücut ölçülerini direk olarak belli etmektedir. Pantolon korsesi tama olarak vücudun daha ince durmasını sağlayan bir iç giysidir. Pantolonların altına giyildiği zaman vücudun hem daha biçimli hem de daha zayıf durmasını sağlamaktadır.

Pantolon korse; oldukça ince kumaşlardan elde edilir ve basen, kalça gibi bölgeleri toparlama özellikleri sayesinde fiziğin daha kusursuz olmasını sağlar.

İnceltici etkisi olan pantolon korseler ince ve esnek kumaşlardan elde edilirler. Sadece kalça ve basen bölgesini değil aynı zamanda bel ve göbeği de toparlar. Böylece vücudun olduğundan 1-2 beden daha küçük durmasına destek olur. Bu modeller aynı zamanda külot korse olarak da adlandırılır ve iç çamaşırı niyetine de giyilebilmektedir.

Toparlayıcı Pantolon Korse Çeşitleri Nelerdir?

Özellikle kot pantolon altına tercih edilen bu korseler aynı zamanda kumaş pantolonlar ile de kullanılabilmektedir. İnce dokusu sayesinde kumaş pantolonlardan da belli olmazlar. Bu korselerin farklı farklı çeşitleri vardır. Renkleri de değişkenlik göstermektedir. Beyaz, ten rengi ya da siyah gibi renk tonları sayesinde kullanan kişiye kolaylık ve rahatlık sağlamaktadır.

Pantolon korseler kısa olabileceği gibi uzun da olabilir. İki türlü çeşidi de bulunmaktadır. Uzun modeller diz üstüne kadar iner bacakların üst kısmını da inceltir. Kısa modeller ise popo bölgesine kadar kapsar ve kalça toparlayıcı özelliği bulunmaktadır. Her iki model de kullanım olarak kolay ve rahattır. İhtiyaca göre ikisi de seçilebilir. Bunların yanı sıra korseli pantolonlar da bulunmaktadır. Bu tarz kıyafetler de tercih edilebilir.

Sıkılaştırcı Pantolon Korse Kullananlar Var mı?

Pantolon giyme alışkanlığı gereke rahatlık gerekse vücutta güzel duruşu sayesinde pek çok kadında bulunmaktadır. Fakat fazlalıkların gizlenmesi konusunda bu giysileri korseler ile giymek daha etkili olmaktadır. Pantolon korse kullananlar genel olarak hem daha ince gözükmek hem de gün içerisinde daha rahat hareket etmek için bu iç giysileri tercih etmektedir. Kullanımı oldukça kolay olan ve herhangi bir şekilde vücudu sıkmayan bu korse modellerini sizler de tercih edebilirsiniz.

Pantolon Korsesi Fiyatları Ne Kadar?

Günümüzde korseler oldukça çeşitlidir ve her kıyafetin altına giyilebilecek özelliktedir. Pantolon korse fiyatları hem uygundur hem de pek çok yerde uygun ödeme planları ile satılmaktadır. İnternet üzerinden kolayca sipariş verebileceğiniz bu korseleri sizler de uygun fiyatlar satın alarak günlük hayatta giyebilirsiniz. Fiziğinizin daha düzgün durması ve kıyafetlerinizin üzerinizde daha şık olması için bu esnek giysileri tercih edebilirsiniz.

İsim veya Nick: Yorum ve Görüşleriniz: Puan Ver:
Yorumlar ( 0 yorum )
Henüz yorum yapılmamış! İlk siz yorum yazın...
Önerilen Yazılar
Kansere Neden Olan Şeyler ve Kanserden Korunma Yolları

Kansere Neden Olan Şeyler ve Kanserden Korunma Yolları

Kanser; vücuttaki anormal hücrelerin büyümesi ve çoğalması nedeniyle meydana gelen ve farklı çeşitlerde karşımıza çıkan olduk tehlikeli bir hastalıktır...

Vücut Şekline Göre Hangi Korse Giyilmelidir?

Vücut Şekline Göre Hangi Korse Giyilmelidir?

Vücut şekline göre korse seçimi; en ideal fizik görünümüne kavuşmak ve şekillendirici etki sayesinde kıvrımlı hatlara sahip olmak için gerekli bir durumdur...

Diş Taşı Nedir? Nasıl Temizlenir? Neden Olur?

Diş Taşı Nedir? Nasıl Temizlenir? Neden Olur?

Diş taşı; dişlerin arka ve ön kısımlarında oluşan, zaman içerisinde leke problemine neden olabilen sert ve pürüzlü bir yüzey olarak ifade edilen, aynı zamanda diş tartarı olarak da isimlendirilen bir durumdur...

En İyi Korse Hangisi? Hangi Korse Daha Kullanışlı?

En İyi Korse Hangisi? Hangi Korse Daha Kullanışlı?

En iyi korse, kişinin vücuduna en uygun olan ve kullanım amacına uygun bir şekilde takılan, kumaş olarak kaliteli, nefes alabilen özellikteki korse modelidir...